Stolička pre prváka

zuzib1
14. aug 2022

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte skúsenost s ergonomickou stoličkou pre prvaka? Odporúcili by ste ju? Hľadám takú, na ktorej sa dcéra nebude točiť, aby ju to nerozptylovalo...prip. aké maju čase deti doma?....

mima1
14. aug 2022

Ja som docasne kupila pevne. Prave preto aby sa netocili nevozili atd. Ked budu vacsi tak kupim ine

zuzib1
autor
14. aug 2022

@mima1 a viete mi prosím povedať aj značku?

patka06
14. aug 2022

Na prvý pohľad mi tá na fotke pripomenula zubárske kreslo.
My sme mali klasickú čalúnenú, kancelársku, výškovo nastaviteľnú, na kolieskach aj sa točila, pre dcéru nebolo zaujímavé sa na nej točiť, lebo mala takú od 3 rokov.
Hľadala som stoličku, aby s ňou vedela ľahko manipulovať, odsunúť a prisunúť sa. keďže úlohy písala sama v izbe a chcela som pohodlnú - nie tvrdú drevenú či plastovú-

margaretka35
14. aug 2022

Naša má rastúcu stoličku od Hajdalanek.sk od svojich 5 rokov, teraz má 9, je stále ako nová a bude ju používať ešte dlhooo 🙂

evkamotka
14. aug 2022

Neodporucila, lebo nohy sa nesmu hompalat, ked uz chceme mysliet na zdravie 🙂 pozri si jitro rastuce stolicky...ja mam doma tri.

zuzib1
autor
14. aug 2022

@evkamotka a sedi sa na nej pohodlne? Nie je velmi tvrdá?

evkamotka
15. aug 2022

@zuzib1 ked ju kupujes, je k nej na mieru aj taky hruby molitanovy podsedak, co sa prilepi suchym zipsom o to zospodu. Da sa vybrat z mnozstva farieb. Opierka na chrbat je obla, ta vymakcenie nepotrebuje. Dolezite je, ze ma aj tu podperu na nohy, takze sed je zdravy. Nohy nesmu visiet.