Tašky pre prvákov

dagmar55
24. júl 2015
Používateľ dagmar55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dagmar55.

Zdravím
Chcela by som sa opýtať na batožky pre prváčika, ake batozky ste kupovali?? mam skor vybrerat nieco neutralnejsie aby to nebolo len na jeden rok? a co tie batožky s tvarovanym chrbatok to by asi malo mat nie ?

ajkabb
11. nov 2015
Používateľ ajkabb je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ajkabb.

@hnatih
To nie je zlý nápad, len do septembra Ti u väčšiny výrobcov "utečie 9 mesiacov zo záručnej doby". Ešte šťastie, že nie u všetkých. Ja som kupovala deťom do prvého ročníka tašky EMIPO, a tie majú až 3 roky záruku, čo je úplne v pohode, aj tak na 99% deti nevydržia s prváckymi taškami až po štvrtú triedu a "prosíkajú" o novú tašku skôr.

Mojim deťom som druhú tašku kupovala až do 4. ročníka, t.j. s EMIPO batohmi vydržali v pohode celé 3 ročníky. Skús preto www.emipo.sk

alex31
11. nov 2015

ja odporucam znacku ergobag ... vysoko pozitivne referencie a naozaj kvalitne tasky

ninah1486
19. sep 2022

my sme kupovali tento rok dcere z Baagl cely set a vôbec nie neutralny, je farebne a krasny

beahavala
20. sep 2022

zavisi asi aj dost od toho ako dlho chces aby ti to dieta pouzivalo