Waldorfská ZŠ - skúsenosti, referencie, informácie

ankamamicka
1. dec 2018

Ahojte maminky, už dlhšie pátram po vhodnej ZŠ pre môjho syna. Aktuálny školský systém, ktorý funguje v SR, sa mi absolútne vôbec nepáči, preto zvažujem alternatívy. Do pozornosti mi vbehla Waldorfská ZŠ. Chcem sa opýtať, najmä mamičiek, ktorých deti navštevovali túto školu, aké majú s ňou skúsenosti. Nejaké postrehy, či by školu odporučili, resp. neodporučili a pádne argumenty (prosím nie domnienky), prečo áno, prečo nie. Za všetko som vďačná. Nástup do školy sa blíži a chcem vybrať svojmu dieťaťu, čo bude preň najlepšie. Ďakujem. 🙂

renatka100
1. dec 2018

@ankamamicka podla mna maju obsadene miesta, inych skol je dost malo

ankamamicka
autor
1. dec 2018

@renatka100 ďakujem za odpoveď, no skôr ma zaujíma fungovanie, filozofia a priama skúsenosť s touto konkrétnou školou. ;)

deer123
16. dec 2018

Ak neznesiete myslienku na vaše dieťa v štátnej škole, tak hocijaká súkromná vaše predstavy naplní...

ankamamicka
autor
16. dec 2018

@deer123 Ahoj. Nie je mi jedno, kto a akým spôsobom bude denne 8 hodín ovplyvňovať premýšľanie môjho dieťaťa. Chcem aby moje dieťa milovalo vzdelávanie a učenie sa nových vecí. Vybrala som si viaceré alternatívy a skúmam ich. Ale ďakujem za názor a odpoveď. Inšpiroval ma k premýšľaniu, čo skutočne chcem pre svoje dieťa. ;)