• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
ahojte....viki su v triede az 4ks...takze aj my cakame...vsetci chori. :unamused:
12. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, to je asi náš kraj taký postihnutý :wink: nemali sme chrípkové prázdniny, tak teraz.... :angry:

jaduska, aj my k A-čku gratulujeme :wink: len neviem ako to všetko dokážeš stíhať pri 3 deťoch :confused: :confused: :confused:
12. apr 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
prosim vsetkych o podporu....zajtra ma viki dalsie kolo hviezdoslava. :dizzy_face:
dakujemeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
13. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, veľmi držííííííííme pästeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: tááááááááááákto moooooooooooooc :wink:
13. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada11 si velmi milaaaaaaaaaaa-dakujeme :wink:
minule som ta tiez zazrela na zuske aj s muzom si bola..musim ta uz niekedy oslovit :grinning:
13. apr 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, čo si ma nečapla :grinning:
13. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, tak nabudúce ma chyť aspoň za rukáv :grinning: ja Ťa asi nespoznám, lebo na profilovej fotke nemáš detail :wink: tento týždeň Maťka chodiť nebude, ale budúcu stredu ideme o 15,30 a vo štvrtok chodíme 14,20-13,05 , a potom klavír 15,20-15,55 :wink: vy kedy chodíte ?
13. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame v podnelok od 14,45 spev a od 15,30 folklor - 17,10
v stredu obcas /kazdu tretiu/ o 14,45-16,00
vo stvrtok od 14,05-15,30 klasika

nechcela som ta rusit,nieco si telefonovala....vtedy.
13. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimomu gratulujem

uz mame vysledky z klokana.... tak ma 90 % uspesnost... / vravela ze najviac z triedy/ ale pochvalu nedostala od pani ucitelky ani slovne.. tak aspon mi sme ju pochvalili :grinning:
13. apr 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu aké ďalšie kolo? to už krajské? samozrejme, že držíme palce....

@maznacik007 šikovnica sa nezaprie, gratulujeme :grinning:

@ada11 ďakujem za gratuláciu....no stíham to tak, že nestíham starostlivosť o domácnosť :grinning:
13. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska tak najprv mali skolske,to mala 1.miesto a potom nasleduju spadove kola 2 a dnes ma to druhe.tak uvidime...uz je tam malo deticiek,tak som jej hovorila,ze nic sa nedeje,ked nepostupi....ale ucitelka za nou stoji,tak snad,to pochopi bez ujmy :grinning:
14. apr 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimomu drzime peste na sutazi.... :dizzy_face: :wink:
14. apr 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my držíme všetky palčeky....
14. apr 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym,ale dnes sme nepostupili...uz to bolo velmi uzke....ale nevadi,viki ma velku radost aj tak a obrovsku skusenost :dizzy_face: co je do zivota velke plus :slight_smile:
14. apr 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu super, že vie zvládnuť aj prehru (teda relatívne prehra, lebo ako píšeš, každá skúsenosť je do života veľké plus)
14. apr 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimomu nevadi... ved o tom to presne je o skusenostiach.. o tom ze sa tie deti otukaju... my mame napisane uz 3/4 rocne previerky.... stale si drzime ciste konto co sa tyka chyb v diktatoch... / niekedy mam pocit ze sa ja budem dcery pytat ako to ma spravne byt napisane :grinning: /
14. apr 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 nás tie 3/4 previerky ešte len čakajú.....dúfam, že dopadnú ok :wink:
15. apr 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame asi skoro vsetky 3/4 rocne testy za sebou, len este nie zo vsetkych ma znamky. Z angliny pisali teraz v piatok... Zatial ma zo vsetkych A :grinning:

no zienky ja idem zajtra k rodicom, tak sa tu majte krasne a prajem vam vsetkym krasny, veselu, slnecnu Velku noc. Uzite si sviatky s rodinkami :wink:
17. apr 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@anlu aj my pôjdeme do VV, ale až v stredu :grinning:

Ja som dnes ráno zistila, že SAndra tiež písali 3/4 testy, mala v žiackej 4 jednotky :grinning:
18. apr 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska :dizzy_face: super
nasich to caka najblizsie dni :sweat_smile:
18. apr 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska Sikulka je to :slight_smile:

Ja tiez netusim, ci pisali nejake 3/4 rocne testy. Nejake jednotky jej v ziackej pribudli, ze diktat, pisomka a tak, takze to asi bolo ono :wink:. Uvidime, co povie ucitelka dnes na rodicovskom...
19. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu ďakujeme :wink:

@lubkaj vy máte nejako často to rodičko, nie?
19. apr 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska Ani sa mi nezda, teraz bude treti raz tento rok... Aspon myslim, pozriem sa vecer Adrianke do ziackej knizky.

A drzte nam zajtra palce, Adrianka ide na krajske kolo v programovani v jazyku Baltik. Jej kategoria je od 0. po 5. rocnik, takze v nejake popredne umiestnenie neverim, staci, aby nebola velmi sklamana z vysledku...
19. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaj drzime moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lubkaj jasné, že držíme....ja som sa minule s tým Baltíkom hrala, lebo mi trebalo do bakalárky obrázky....
19. apr 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimomu @jaduska Dakujeme... Vysledky este nevieme, mali byt dnes, ale zatial na stranke nic nemaju. Adrianka vsak z toho mala pocit, ze vysledky nebudu nic moc, zo 6 uloh stihla 3, aj to nie celkom dobre. Tak som zvedava... Ale vraj sa dobre zabavila a to bolo hlavne :wink:.
Neviem, ake tam boli priklady, ale podla jedneho zadania, co si ako-tak spomenula, bolo jasne, ze to nemohla vediet, lebo tam chceli veci, ktore sa proste este neucila...

Mne sa Baltik celkom paci, je to pekne graficke a daju sa tam naucit aj zlozitejsie programovacie postupy ako su premenne, cykly alebo pomocne procedury...
21. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lubkaj ja som zatiaľ prišla iba na to, ako sa v Baltíku kreslí a "čaruje", to programovanie je pre staršie deti, nie? Nemáte nejaké vyrobené obrázky v PC? Dala by som do bakalárky :grinning: :grinning: :grinning: Teda ak by autorka súhlasila
22. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nam to ide v skole po prazdninach?a co velka noc vysibane? :wink:
28. apr 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@anlu "dvojičke" Olivinke dodatočne všetko naj k narodeninkám..... (nestíham, zabúdam, ospravedlňujem sa)
28. apr 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka bola naposledy v škole 12.4., lebo bola chorá a hne´d v stredu písali písomku z vlastivedy, čo sme ani nevedeli :confused: ale má to za 1, tak je to v pohode :wink:
28. apr 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok