• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
Tak upravujem zoznam pisomiek v tomto tyzdni - vlastiveda bude v piatok, vo stvrtok bude prirodoveda. Takze styri pisomky za tyzden...
18. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás 4 písomky, 1 veľký diktát a 1 veľka odpoved za 1 týždeň :angry:
18. jan 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj u nas pisu pisomky veselo. Sufi si z toho tazku hlavu nerobi a tym padom ani ja. :sunglasses:
Ja som dnes hrozne unavena. Netusim z coho. Chce sa mi strasne spat. Asi si pojdem uvarit kavu aby som nezaspala nad pc.
18. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vlastivedu máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: test dvojka, odpoved jednotka :stuck_out_tongue_closed_eyes: nič to nemení na tom že Filipko zase prišiel zo školy strašne unavený a vystresovaný
18. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a z matematiky písali dnes a vraj vedel všetko tak zajtra uvidíme čo a ako
18. jan 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás čaká už len písomka zo sloviny, všetky testy sú už napísané, ako? uvidíme :grinning: :grinning: , vraj všetko bolo ľahké, teraz má len jediný problém. Čo najrýchlejšie sa dostať von. Máme hrozne veľa snehu a to Ferko miluje....na dvore si robia tunely, no proste parááááááda
18. jan 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donara, zavidime vela snehu. My tu mame len tolko aby sa nepovedalo. :unamused:
@andrea.m, Adi, nema Tamarka dnes 5 rokov? V pase ti ukazuje presne 5, tak preto sa pytam. Ak ano tak prajem vsetko naj.
18. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus dnes pisali zo slovenciny previerku, diktat uz pisali aj z matiky zatial mame jednotky a u nas zatial ziadne rodicko tak neviem ci vobec bude do pol roka zatial sme mali len jedno niekedy v oktobri
18. jan 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj u nás boli písomky, Sj a M má za jedna, z vlastivedy nestihol všetko, tak má za 3 :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak nevie, má tam samé jednotky, asi ho ešte vyskúša :confused: :frowning2:

@sissi27 , príd ku nám na sneh, ja už ho mám plné zuby, hlavne ráno ked hladám auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a potom to odhrabávanie..ale zasa cez víkend sa ideme sánkovat, teším sa :dizzy_face:
18. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sissi27 ano tamarka mala včera narodeniny 5 rokov.dakujeme za blahoželanie :slight_smile:

polročná písomka z matiky za jedna :slight_smile: dnes ešte písali zo slovenčiny
19. jan 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea.m vsetko naj taminke :slight_smile:
19. jan 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak previerky matika sj na 98 percent... akurat z vlastivedy z odpovede 1[2 lebo nehovorila dost suvislo tak zajtra ju preskusa
19. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zatial jednotky len z vlastivedy dvojka z testu. Dnes mali rodicko ale bol manzel, myslim ze vsetko ok. S ucitelkou ju zhodnotili ze ona je taky umelec a tak sa aj sprava :grinning: nic ju netrapi hlavne ze ma svoju fantaziu...
U nas az dnes napadal sneh a to sa ma oteplovat. Este sa dnes vecer stihla posankovat :slight_smile:
19. jan 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás budeú čisté jednotky. od zajtra začínajú plavecky výcvik takže budu mať trošku voľnejšie ale čo bude potom si nejdem ani predstavovať radšej :slight_smile:
23. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čaute žienky....ani som sem nepísala, keďže sme dlho maródili, ale dnes už išla Sandra do školy, tak som zvedavá, s akými infoškami príde. Inak polročný test z matiky, sloviny, aj angliny písala doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska , to ti dala ucitelka test na doma? to som este nepocula :confused: ale aspon mate teraz pokoj, bolo by toho na nu vela :sunglasses:
23. jan 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ukana áno, dala nám tlačivá a San to vypĺňala...robila to sama, ja som jej to iba skontrolovala a povedala, že tam má chyby, že nech si to po sebe prečíta ešte raz, ale potom som to už nepozerala, nech teda nie je zvýhodnená oproti ostatným, čo to písali v škole....aj tak jej učiteľka dnes povedala, že jej to nebude brať do úvahy, či čo....nevedela mi to San vysvetliť....no a dnes majú rodičko, ale išiel manžel (treba využiť, keď je občas doma), tak čakám na správy.... Ale z vlastivedy dnes doniesla jednotku s hviezdičkou, robili takú časovú os svojho života, tak sme sa s tým pohrali na PC, dali sme tam aj fotky a tak, takže sa to učiteľke páčilo - jednotka je Sandrina a hviezdička moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte .u nas len blato.ziadny sneh.dnes vraj snezilo 20 sekund.inak doobeda ako na jar.pisomky previerky aj u nas hodne vela.uf.aj na mna to je vela nie este na deti.aj citatelsky dennik zacinaju pisat.raz za tyzden obsah z nejakej knizky.
23. jan 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa zase drvime vlastivedu.zajtra zase pisu.ja uz nechapem naco tolko toho im daju teraz naraz.som uz zufala ja s toho
23. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz maju uzavrete znamky .... takze uz je pokoj dnes robili cely den nejake fyzikalne pokusy so silomermi, archimedov zakon a pod..
23. jan 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@maznacik007 fuuuha, to znie zaujímavo....asi mali decká riadny zážitok :slight_smile:

@ktore a čo sa z tej vlastivedy stále toľko učíte, moja? Ja ani neviem, že Sandra nejakú vlastivedu alebo prírodovedu má.....fakt sa ona toto nikdy neučí :confused:
23. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska stale ked preberu nieco tak pisu bleskovky.nedavno pisali polrocnu previerku,a teraz zase opakovanie mali vedet lebo budu dnes pisat previerku dalsiu.rieky,lesy,jaskyne,atd.nieco sa musela ucit lebo minule chytila tu dvojku a to nevedela poriadne.tak to musela dobehnut.takze uz som mala z toho dost.
24. jan 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska no veru ze to bolo dobre oni su v nejakom projekte ze comenius a tak dost casto robia taketo pokusy a projektiky...
no nasa sa na vlastivedu take ucila ze ake su u nas narodne parky, co to znamena ake maju skratky potom rieky po slovensku take vyznamejsie kde pramenia kde sa co vlieva a kde su ake nadrze a vod. elektrarne... a ukazovat na mape to a najma suvislo o tom rozpravat... u nas na jednotku vyzaduje aby o danej teme /ci je to vlastiveda alebo prirodoveda/ vedeli suvislo rozpravat /bez otazok/ a vselijakych ehmmm a pod. a kedze je ich v triede 14 tak ich lahko preveri ... a preskusa... moja sa to tiez moc neucila ale toto viem lebo to predo mnou hovorila skusala si akoze som pani ucitelka...
24. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No musím sa ja na tú vlastivedu informovať. Viem len, že ich učí iná pani učiteľka a je o dosť prísnejšia, ale či ich takto normálne skúša, to fakt neviem.... :confused: (nezodpovedná mater som ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
24. jan 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska ale kde by si bola si velmi dobra a zodpovedna mama... popravde na minulej skole mali len testiky z tychto predmetov a neucili sme sa to vobec ...
ale na tejto vyzaduju aby vedeli normalne suvisle rozpravat o teme... to sme sa my museli ucit.. ako celkovo sa mi zda ze tu viac pozaduju .. napr. na informatike uz musia vediet robit s textovym editorom, so subormi a tak .. na minulej skole mali len take to kreslenie a take programiky a tak...
24. jan 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska daj mi link kde ste robili tú časovú os. aj Filipko to maju za domácu úlohu.
25. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@andrea.m ja som to robila normálne vo worde - takú tabuľku o troch riadkoch - v prvom bol dátum, v druhom text a v treťom fotka...
25. jan 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako ste robilli casovu priamku?viki je chora a maju to za ulohu..dik :slight_smile:
29. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu pošlem ti to cez skype....
29. jan 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si poklad :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok