• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
@ukana moooooooooja :confounded:
9. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana sucitim s tebou... mne dnes vytahovali stary koren na stomatochirurgii .... bol taky divny ze to museli rezat... a nic som neplatila tam co som prekvapena... lebo u mojho zubara dost cvakam ale na toto si netrufal tak ma tam odoslal.... a este ma caka vysekavanie osmicky z kosti ale ze to bude plna anesteza...
9. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 maznačikovi všetko najlepšie k narodeninám :slight_smile:
9. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maznacik007 máš narodky? osemnásť? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: všetko najlepšie :wink: :wink: :wink: :wink: hlavne zdravíčko

:slight_smile:
9. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana ja nie ale moja Ninuska mala vcera 9 te narodky....

Dakujeme za priania...
10. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 , áha, všetko naj Ninke teda :wink: :wink: Ninka je inak krásne meno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak naši neviem,ale oni nič také nemajú ako tie súťaže s matematiky, s recitovania,aspoň nikdy Adelka neprišla,že sa má niečo naučiť,alebo na nejakú súťaž prihlásiť.Niekedy mi to je ľúto,ale čo aspoň nemusím riešiť či to dokáže či nie........
@maznacik007 tak mňa tiež čaká trhanie zuba múdrosti,už sa na to teším ako to dopadne,kedže ho mám krivo narastený......nebolelo Ťa to trhanie? :frowning2: lebo ja sa strašne bojím trhania,mám výslovne paniku zo zubára.A malej všetko najjj k narodkám aj moja je marcova.
10. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@maznacik007 tvoja kočka je 9.3.???? :confused: aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak ona je potom dosť netypická ryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samozrejme aj od nás všetko naj, naj, naj....
Ma oslavujeme so Sandrou spolu narodky, keďže ich má 4 dni po mne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
@mimomu Viki je šikulka v tomto, tiež gratulujeme k postupu :slight_smile:
10. mar 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme vcera dosli z rohacov boli sme cely tyzden pracka sa nazastavi :slight_smile:) bolo super aj sneh aj pocasie jeden den sice hmla ale inak pekne slnecno bez fucakov no krasa ...
11. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaduska , si ryba? ja mám vela kamošiek rýb, ja som škorpion..tieto znamenia si vraj rozumeju.. :wink: dodatočne všetko naj k narodkám tebe aj Sandre :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka3 , neboj sa trhania, to ti tak umrtvia, že pocitiš len neprijemny tlak na sanku, inak nič...aspon ja som bola uplne ustrachana, a ked som šla odtial, tak som si vravela, že kludne na trhnanie aj každý den.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolesti sa fakt bat nemusis to ti umrtvia a bude to v pohode... ja som ale zistila ze mne zabudli tam kusok z toho zuba normalne mi trci taky spic... takze zajtra idem na tu stomatochirurgiu znovu...
11. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ukana áno, som ryba....a Sandra ešte len bude mať narodeniny - v utorok, ale oslavovali sme už teraz....ale každopádne ďakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V utorok k nám dôjde nejaké pojazdné akvárko so žralokmi, tak som zvedavá, čo to bude zač :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska akvarko domov? :confused: :confused: :confused: :confused: :astonished: či? :grinning: :sweat_smile: nechápem :sweat_smile:
11. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ukana nie, nie domov.... :grinning: :grinning: :grinning: Som to blbo napísala - akože do mesta k nám príde :slight_smile:
11. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska :grinning: :grinning: :grinning: ..jájj...už chápem, som podskočila z kábla :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
11. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada ze zraloky :wink: mala by som pre neho obcas malu rybu :grinning: :grinning: ked ma chlap nastve kludne by som ho hodila do toho akvarka :grinning: :grinning:

a blahozelam aj ja k narodkam
11. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@zusikk vidíš, to ma nenapadlo....škoda, že môj chlap nebude vtedy doma, možno by sa mu tiež stala "nehoda" pri akvárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ďakujeme za blahoželanie.....
11. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ukana nooo,ale ten môj zub ešte nie je úplne vonku,ale rastie mi nakrivo teda tlačí na ďalší zub,tak preto ho chcem dať vonku a už je aj tak dieravy,takže neviem ako to bude trhať a či to vytrhne či ma nepošle dakde na tu stomatochirurgiu.
@jaduska a dodatočne všetko najjj k narodkám a aj Sandre k utorkovým všetko najjj...............
11. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipko je 22. marca a môj mm 26.marca takže tiež slávia spolu. no a aby sme toho nemali málo tak aj naše krsniatka samko a riško su marcovi. samko 28 marca a riško 26 marca takže cez víkend o dva týžne máme rodinný mejdan u našich :grinning: sa teším.
11. mar 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska par žralokov za veľa peňazi. to sa postavíš ku takemu okienku a popozeráš do akvarka.deťom sa to páčilo mi s mm sme konštatovali že somarina.ale decka mali každopádne zážitok preveliky.
11. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@slivka3 veľmi pekne ďakujeme....

@andrea.m no my toho tiež máme v marci a apríli hoooooooooooodne....

a s tými žralokmi - aj som si myslela, že to bude niečo také....ale tak aspoň deti nech majú zážitok :slight_smile:
12. mar 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 Dotatocne vsetko najlepsie Ninke k narodeninam!
@jaduska Aj tebe a Sandre zelame k narodeninam len to najlepsie.
12. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lubkaj ďakujeme.... :wink:
12. mar 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prvy den plaveckeho uspesne za nami, Mato unaveny, ale spokojny
http://www.aquakubin.sk/fotogaleria-vodny-svet.php
:slight_smile:
12. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vyzerá to že Tami bude zase chorá :confounded: len pred mesiacom dobrala antibiotika :confounded:
12. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea.m Tamarke skoré uzdravenie :frowning2:
12. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana Tak takýto vodný svet by som u nás brala.My sme radi,že tu máme obyčajnú plaváreň..... :slight_smile:
13. mar 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok