Začíname so školou v septembri 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉
andrea.m
9. mar 2012
@ukana moooooooooja :-S
maznacik007
9. mar 2012
@ukana sucitim s tebou... mne dnes vytahovali stary koren na stomatochirurgii .... bol taky divny ze to museli rezat... a nic som neplatila tam co som prekvapena... lebo u mojho zubara dost cvakam ale na toto si netrufal tak ma tam odoslal.... a este ma caka vysekavanie osmicky z kosti ale ze to bude plna anesteza...
andrea.m
9. mar 2012
@maznacik007 maznačikovi všetko najlepšie k narodeninám 🙂
ukana
9. mar 2012
@maznacik007 máš narodky? osemnásť? 😉 😉 😉 😉 😉 všetko najlepšie 😉 😉 😉 😉 hlavne zdravíčko

🙂
maznacik007
10. mar 2012
@ukana ja nie ale moja Ninuska mala vcera 9 te narodky....

Dakujeme za priania...
ukana
10. mar 2012
@maznacik007 , áha, všetko naj Ninke teda 😉 😉 Ninka je inak krásne meno x-) x-) x-) x-)
slivka3
10. mar 2012
Tak naši neviem,ale oni nič také nemajú ako tie súťaže s matematiky, s recitovania,aspoň nikdy Adelka neprišla,že sa má niečo naučiť,alebo na nejakú súťaž prihlásiť.Niekedy mi to je ľúto,ale čo aspoň nemusím riešiť či to dokáže či nie........
@maznacik007 tak mňa tiež čaká trhanie zuba múdrosti,už sa na to teším ako to dopadne,kedže ho mám krivo narastený......nebolelo Ťa to trhanie? 😞 lebo ja sa strašne bojím trhania,mám výslovne paniku zo zubára.A malej všetko najjj k narodkám aj moja je marcova.
jaduskaautor
10. mar 2012
@maznacik007 tvoja kočka je 9.3.???? =-) aj ja 😃 😃 😃 😃 Ale tak ona je potom dosť netypická ryba :-p Ale samozrejme aj od nás všetko naj, naj, naj....
Ma oslavujeme so Sandrou spolu narodky, keďže ich má 4 dni po mne 🙂 🙂 🙂
jaduskaautor
10. mar 2012
@mimomu Viki je šikulka v tomto, tiež gratulujeme k postupu 🙂
zusiko
11. mar 2012
my sme vcera dosli z rohacov boli sme cely tyzden pracka sa nazastavi 🙂) bolo super aj sneh aj pocasie jeden den sice hmla ale inak pekne slnecno bez fucakov no krasa ...
ukana
11. mar 2012
@jaduska , si ryba? ja mám vela kamošiek rýb, ja som škorpion..tieto znamenia si vraj rozumeju.. 😉 dodatočne všetko naj k narodkám tebe aj Sandre 😉 😉 😉 😉
ukana
11. mar 2012
@slivka3 , neboj sa trhania, to ti tak umrtvia, že pocitiš len neprijemny tlak na sanku, inak nič...aspon ja som bola uplne ustrachana, a ked som šla odtial, tak som si vravela, že kludne na trhnanie aj každý den.. 😃 😃 😃 :-p
maznacik007
11. mar 2012
ako bolesti sa fakt bat nemusis to ti umrtvia a bude to v pohode... ja som ale zistila ze mne zabudli tam kusok z toho zuba normalne mi trci taky spic... takze zajtra idem na tu stomatochirurgiu znovu...
jaduskaautor
11. mar 2012
@ukana áno, som ryba....a Sandra ešte len bude mať narodeniny - v utorok, ale oslavovali sme už teraz....ale každopádne ďakujeme 🙂 🙂 🙂
V utorok k nám dôjde nejaké pojazdné akvárko so žralokmi, tak som zvedavá, čo to bude zač :-p
ukana
11. mar 2012
@jaduska akvarko domov? =-) =-) =-) =-) :-o či? 😃 :-N nechápem :-N
jaduskaautor
11. mar 2012
@ukana nie, nie domov.... 😃 😃 😃 Som to blbo napísala - akože do mesta k nám príde 🙂
ukana
11. mar 2012
@jaduska 😃 😃 😃 ..jájj...už chápem, som podskočila z kábla 😃 😃 😃 ...
jaduskaautor
11. mar 2012
@ukana 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zusikk
11. mar 2012
parada ze zraloky 😉 mala by som pre neho obcas malu rybu 😃 😃 ked ma chlap nastve kludne by som ho hodila do toho akvarka 😃 😃

a blahozelam aj ja k narodkam
jaduskaautor
11. mar 2012
@zusikk vidíš, to ma nenapadlo....škoda, že môj chlap nebude vtedy doma, možno by sa mu tiež stala "nehoda" pri akvárku :-p :-p :-p :-p

a ďakujeme za blahoželanie.....
slivka3
11. mar 2012
@ukana nooo,ale ten môj zub ešte nie je úplne vonku,ale rastie mi nakrivo teda tlačí na ďalší zub,tak preto ho chcem dať vonku a už je aj tak dieravy,takže neviem ako to bude trhať a či to vytrhne či ma nepošle dakde na tu stomatochirurgiu.
@jaduska a dodatočne všetko najjj k narodkám a aj Sandre k utorkovým všetko najjj...............
andrea.m
11. mar 2012
filipko je 22. marca a môj mm 26.marca takže tiež slávia spolu. no a aby sme toho nemali málo tak aj naše krsniatka samko a riško su marcovi. samko 28 marca a riško 26 marca takže cez víkend o dva týžne máme rodinný mejdan u našich 😃 sa teším.
andrea.m
11. mar 2012
@jaduska par žralokov za veľa peňazi. to sa postavíš ku takemu okienku a popozeráš do akvarka.deťom sa to páčilo mi s mm sme konštatovali že somarina.ale decka mali každopádne zážitok preveliky.
jaduskaautor
12. mar 2012
@slivka3 veľmi pekne ďakujeme....

@andrea.m no my toho tiež máme v marci a apríli hoooooooooooodne....

a s tými žralokmi - aj som si myslela, že to bude niečo také....ale tak aspoň deti nech majú zážitok 🙂
lubkaj
12. mar 2012
@maznacik007 Dotatocne vsetko najlepsie Ninke k narodeninam!
@jaduska Aj tebe a Sandre zelame k narodeninam len to najlepsie.
jaduskaautor
12. mar 2012
@lubkaj ďakujeme.... 😉
ukana
12. mar 2012
tak prvy den plaveckeho uspesne za nami, Mato unaveny, ale spokojny
http://www.aquakubin.sk/fotogaleria-vodny-svet.php
🙂
andrea.m
12. mar 2012
vyzerá to že Tami bude zase chorá :-S len pred mesiacom dobrala antibiotika :-S
ukana
12. mar 2012
@andrea.m Tamarke skoré uzdravenie 😞
slivka3
13. mar 2012
@ukana Tak takýto vodný svet by som u nás brala.My sme radi,že tu máme obyčajnú plaváreň..... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli