• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
ahoj,tak to je zivot.my sa snazime,dnes idem na folikometriu,tak uvidime. :wink:
tak si uzi pekne chvile a oddychni si.krasny den. :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee.........všetkým malým veľkým predškoláčikom prajeme všetko naj k MDD..... :grinning: Aj keď počasie im veľmi nevyšlo.... Sandra mali ísť so škôlkou na výlet do ZOO v Košiciach, nakoniec ich zoberu do Maxu v Prešove....no "super" náhrada....čo už :unamused:
1. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši idú zajtra do divadla.
1. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIMOMU toto my uz mame davno za sebou zopar IUI a aj vycerpane 3 pokusy IVF ISCI a zostalo 10 mrazacikov z toho vsetkeho :wink: Poznam to docela doverne :frowning2:
1. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano :slight_smile:
co vas dnes caka?
ja idem za chvilu do roboty,ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viki maju dnes piknik v trave a zmrzku,tak dufam ze sa vycasi. :slight_smile:
zusikk musis byt silna zena :wink: :slight_smile:
2. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...moja bola tiež v skolke v prirode...sli v stredu a prišli v piatok.....mala som strasne obavy ako to zvladne....a na moje prekvapenie sa jej velmi pacilo...a vraj by sla znovu.... :wink:
2. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu aj my sa inak snažime a stale nic.... :frowning2: takže to poznam....ale raz sa snad zadarí a vyjde to....
2. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOMKAlen na tri dni? nasi mali este ranajky v pondelok v skolke a budu mat v skolke uz v piatok obed ale tesila sa :wink:

MIMOMU nie som vobec silna :wink: to len ta "chamtivost" po dietati dokaze vela.... :wink:
2. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusikk ako myslis,ze chamtivost dokaze vela? :confused:
domka a vy ako dlho?
2. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...uz asi rok a pol.....ale mala som pocas toho aj mimomater. , aj missed, a teraz mam brat kys. list.a vitamin E, a ked sa za tri mesiace nazadari tak mam ist k dokimu,asi sa ho potom spytam na tu folikulometriu...takze tak...drzim aj tebe palce... :slight_smile:
3. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievčatá snažilky, keď vás tak čítam....obdivujem vás, koľko toho dokážete podstúpiť kvôli dieťatku a ako veľmi po ďalšom túžite.... priala by som vám, aby ste mohli otehotnieť tak ako ja - neplánovane a nečakane....(keby sa tak plodnosť dala darovať....) veľmi, veľmi vám držím prsty nech sa vám podarí čím skôr splniť si tieto sníčky....
3. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie priamo chamtivost to som tak obrazne myslela :wink: ano clovek si zaumieni a ide za tym co chce az kym to nedostane :wink: len dufam ze nie som naozaj chamtiva :slight_smile: ale asi som lebo po druhom som tiez riadne tuzila a nikdy som si jedinacika nevysnivala....ale uz to je za mnou a da sa povedat ze uz som asi zmierena s tou situaciou.

Som volala s ucitelkou v skolke prirody maju sa dobre cez den im neprsi chodia na tury naobed maju besedu z horarom vecer diskoteku a zajtra idu na turu s tym horarom do lesa :slight_smile: No baby normalne by som chcela byt s nimi :wink: tam im je tak fajn ziadny problem :wink:
3. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jaduska niektore to maju lahsie ine tazšie...ale dakujem za drzanie palcom mozno k dostanem darcek k 30, tu mam budci rok :slight_smile: to by bol asi najkrajsi darcek :slight_smile:
zuzikk...ver tomu ze jej tam je fajn...ja ked som videla potom fotky zo skolky v prirode...tak ze wau vam tam ale muselo byt super :slight_smile:
3. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem jak ... :grinning: tolko preklepov... :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj uz mate vsetko nakupene?ja ani nie.... :confounded:
3. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte stále zisťujem že mi to či ono chýba

no a samozrejme ubory a prezúvky nechávam na poslednú chvíľu lebo neviem koľko cm mi Filipko cez leto podrastie.
3. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, prosim ta , co kupujes? ja mam len tasku a peracnik...........sem tam nejake oblecenie kupim vacsie na jesen...........ale inak mam nenapada nic, co by som mala uz kupovat... :confused:
3. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte.... :slight_smile:
domka ja mam tiez bud.rok 30 a keby sa narodilo,tak to by boli najkrajsie narodky v zivote.ja mam 8.2.tak to uz nestiham :unamused:
nasa ma tiez tasku,peracnik a skolske potreby ale prezuvky a ubor az v auguste :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka a co hovori gynekol.?ja som tiez brala kys.listovu 3 mes.a zatial nic a teraz neviem ci sa podarilo?
3. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame nakupene skolske dosky,vodovky temperky,pastelky,plastelinu,gumu,zmizik,lepidlo ,ubor na vytvarnu telesnu tiez nehavam na neskor a aj tasku peracnik :wink:
3. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pri yapise platili 20€ prave na pomocky, takze asi len dosky nam chybaju a ubor :wink:
3. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez uz mame nieco, ale este farbicky, tus, prezuvky, voskovky, guma a nejake male zosity
Ozaj a ake obutie idete dat na telesnu. Ja pomyslam na klasicke cvicky :sweat_smile:
3. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasicke cvicky do telocvicne a tenisky nejake starsie na ihrisko na dvore.
nam dali na zapise A4 a na nej presne veci co treba kupit prvacikovi :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, pockaj, co povedia v skole, sestra bola teraz na Hurbanke na rodicku pre buducich prvakov a tam povedali... vyslovene cvicky NIE, ze tenisky alebo botasky s bielou podrazkou.........aby si potom nekupovala zasa nieco ine.............. :wink:
ja nejdem nic kupovat, kym nam nepovedia, radsej posetrim € :sweat_smile:
3. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana a vy neplanujete druhe? :wink:
3. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, nie, my sme vynimka :grinning: :wink:
3. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: aspon ze si v pohode :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukan ja kupujem klasika pomôcky podľa zoznamu čo sme dostali na zápise....zošity,výkresy,ceruzky,farbičky.vodovky, všetky tie drobnosti na výtvarnu,dosky na zošity,farebné papiere,lepidlo atd
3. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....tak sme na tom rovnako aj my mame uz doma nieco....a dokonca aj teplakovu supravu.... :slight_smile: na jar som jej kupila vacšiu tak som ju odlozila....snad v sept. bude.... :wink:
...mimomu....podla dokiho ak sa za tri mesiace sa nezadari, mam prist...ale co vymysli potom neviem... :slight_smile:
...ja mam 30 az 7/10, tak to mam sancu este stihnut :wink:
4. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domka.....my sa snazime len 4 mesiac ale dokyna ma hned poslala na folikometriu,ci vajicko dozrieva.
kyselinu beriem stale a nic.
si doma ci pracujes?
4. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok