Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

mimomu
1. jún 2009

ahoj,tak to je zivot.my sa snazime,dnes idem na folikometriu,tak uvidime. 😉
tak si uzi pekne chvile a oddychni si.krasny den. 🙂

jaduska
autor
1. jún 2009

ahojteee.........všetkým malým veľkým predškoláčikom prajeme všetko naj k MDD..... 😀 Aj keď počasie im veľmi nevyšlo.... Sandra mali ísť so škôlkou na výlet do ZOO v Košiciach, nakoniec ich zoberu do Maxu v Prešove....no "super" náhrada....čo už 😒

andrea.m
1. jún 2009

naši idú zajtra do divadla.

zusikk
1. jún 2009

MIMOMU toto my uz mame davno za sebou zopar IUI a aj vycerpane 3 pokusy IVF ISCI a zostalo 10 mrazacikov z toho vsetkeho 😉 Poznam to docela doverne ☹

mimomu
2. jún 2009

pekne rano 🙂
co vas dnes caka?
ja idem za chvilu do roboty,ble 😝
viki maju dnes piknik v trave a zmrzku,tak dufam ze sa vycasi. 🙂
zusikk musis byt silna zena 😉 🙂

domka28
2. jún 2009

ahojte...moja bola tiež v skolke v prirode...sli v stredu a prišli v piatok.....mala som strasne obavy ako to zvladne....a na moje prekvapenie sa jej velmi pacilo...a vraj by sla znovu.... 😉

domka28
2. jún 2009

mimomu aj my sa inak snažime a stale nic.... ☹ takže to poznam....ale raz sa snad zadarí a vyjde to....

zusikk
2. jún 2009

DOMKAlen na tri dni? nasi mali este ranajky v pondelok v skolke a budu mat v skolke uz v piatok obed ale tesila sa 😉

MIMOMU nie som vobec silna 😉 to len ta "chamtivost" po dietati dokaze vela.... 😉

mimomu
2. jún 2009

zusikk ako myslis,ze chamtivost dokaze vela? 😕
domka a vy ako dlho?

domka28
3. jún 2009

...uz asi rok a pol.....ale mala som pocas toho aj mimomater. , aj missed, a teraz mam brat kys. list.a vitamin E, a ked sa za tri mesiace nazadari tak mam ist k dokimu,asi sa ho potom spytam na tu folikulometriu...takze tak...drzim aj tebe palce... 🙂

jaduska
autor
3. jún 2009

dievčatá snažilky, keď vás tak čítam....obdivujem vás, koľko toho dokážete podstúpiť kvôli dieťatku a ako veľmi po ďalšom túžite.... priala by som vám, aby ste mohli otehotnieť tak ako ja - neplánovane a nečakane....(keby sa tak plodnosť dala darovať....) veľmi, veľmi vám držím prsty nech sa vám podarí čím skôr splniť si tieto sníčky....

zusikk
3. jún 2009

no nie priamo chamtivost to som tak obrazne myslela 😉 ano clovek si zaumieni a ide za tym co chce az kym to nedostane 😉 len dufam ze nie som naozaj chamtiva 🙂 ale asi som lebo po druhom som tiez riadne tuzila a nikdy som si jedinacika nevysnivala....ale uz to je za mnou a da sa povedat ze uz som asi zmierena s tou situaciou.

Som volala s ucitelkou v skolke prirody maju sa dobre cez den im neprsi chodia na tury naobed maju besedu z horarom vecer diskoteku a zajtra idu na turu s tym horarom do lesa 🙂 No baby normalne by som chcela byt s nimi 😉 tam im je tak fajn ziadny problem 😉

domka28
3. jún 2009

No jaduska niektore to maju lahsie ine tazšie...ale dakujem za drzanie palcom mozno k dostanem darcek k 30, tu mam budci rok 🙂 to by bol asi najkrajsi darcek 🙂
zuzikk...ver tomu ze jej tam je fajn...ja ked som videla potom fotky zo skolky v prirode...tak ze wau vam tam ale muselo byt super 🙂

domka28
3. jún 2009

pisem jak ... 😀 tolko preklepov... 🙄

domka28
3. jún 2009

ozaj uz mate vsetko nakupene?ja ani nie.... 😖

andrea.m
3. jún 2009

ja ešte stále zisťujem že mi to či ono chýba

no a samozrejme ubory a prezúvky nechávam na poslednú chvíľu lebo neviem koľko cm mi Filipko cez leto podrastie.

ukana
3. jún 2009

andrea, prosim ta , co kupujes? ja mam len tasku a peracnik...........sem tam nejake oblecenie kupim vacsie na jesen...........ale inak mam nenapada nic, co by som mala uz kupovat... 😕

mimomu
3. jún 2009

ajojte.... 🙂
domka ja mam tiez bud.rok 30 a keby sa narodilo,tak to by boli najkrajsie narodky v zivote.ja mam 8.2.tak to uz nestiham 😒
nasa ma tiez tasku,peracnik a skolske potreby ale prezuvky a ubor az v auguste 🙂

mimomu
3. jún 2009

domka a co hovori gynekol.?ja som tiez brala kys.listovu 3 mes.a zatial nic a teraz neviem ci sa podarilo?

zusikk
3. jún 2009

my mame nakupene skolske dosky,vodovky temperky,pastelky,plastelinu,gumu,zmizik,lepidlo ,ubor na vytvarnu telesnu tiez nehavam na neskor a aj tasku peracnik 😉

ukana
3. jún 2009

my sme pri yapise platili 20€ prave na pomocky, takze asi len dosky nam chybaju a ubor 😉

abetka
3. jún 2009

my tiez uz mame nieco, ale este farbicky, tus, prezuvky, voskovky, guma a nejake male zosity
Ozaj a ake obutie idete dat na telesnu. Ja pomyslam na klasicke cvicky 😅

mimomu
3. jún 2009

klasicke cvicky do telocvicne a tenisky nejake starsie na ihrisko na dvore.
nam dali na zapise A4 a na nej presne veci co treba kupit prvacikovi 🙂

ukana
3. jún 2009

abetka, pockaj, co povedia v skole, sestra bola teraz na Hurbanke na rodicku pre buducich prvakov a tam povedali... vyslovene cvicky NIE, ze tenisky alebo botasky s bielou podrazkou.........aby si potom nekupovala zasa nieco ine.............. 😉
ja nejdem nic kupovat, kym nam nepovedia, radsej posetrim € 😅

mimomu
3. jún 2009

ukana a vy neplanujete druhe? 😉

ukana
3. jún 2009

mimomu, nie, my sme vynimka 😀 😉

mimomu
3. jún 2009

aha 🙂 aspon ze si v pohode 🙂

andrea.m
3. jún 2009

ukan ja kupujem klasika pomôcky podľa zoznamu čo sme dostali na zápise....zošity,výkresy,ceruzky,farbičky.vodovky, všetky tie drobnosti na výtvarnu,dosky na zošity,farebné papiere,lepidlo atd

domka28
4. jún 2009

dobre ranko....tak sme na tom rovnako aj my mame uz doma nieco....a dokonca aj teplakovu supravu.... 🙂 na jar som jej kupila vacšiu tak som ju odlozila....snad v sept. bude.... 😉
...mimomu....podla dokiho ak sa za tri mesiace sa nezadari, mam prist...ale co vymysli potom neviem... 🙂
...ja mam 30 az 7/10, tak to mam sancu este stihnut 😉

mimomu
4. jún 2009

ahoj domka.....my sa snazime len 4 mesiac ale dokyna ma hned poslala na folikometriu,ci vajicko dozrieva.
kyselinu beriem stale a nic.
si doma ci pracujes?