• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
viki je v lv u nasich a tiez chodili na podhajsku :slight_smile: mozno sa aj stretli decka :grinning:
18. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo - môj manžel slúži v Leviciach
18. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaus je vojak?
18. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo - bohužiaľ áno :unamused: :dizzy_face:
19. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jadus,ja som mm nemala doma v lete 7 rokov,ked sa mala narodila hned o 3 dni musel odist do nemecka,takze viem ake je to niekedy tazke a smutne.a ako robieva?
my sme uz v komletnej zostave.viki este stale kasle ako stary sud.myslis ze jej stodal pomoze?lebo uz sme boli tento mesiac na antib. :frowning2:
19. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyy? :slight_smile:
21. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: som tu nová. Ja mám už školáka ide do 4.ročníka ale z dcérou opäť začíname. Netreba sa z toho veľmi stresovať, myslím, že sa stresujeme viac než deti :grinning: Jediný môj problém teraz sú prázdniny (bože nech už skončia :sunglasses: ) neviem kde s detmi vypadnúť a ako ich už zabaviť. Myslím, že sme minuli už všetky možnosti. Chystáme sa na konci augusta na chatu ale do tedy je ešte ďaleko. Poradte nejaké podujatia :slight_smile: vrelá vďaka
22. júl 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlásim do klubu :slight_smile: :slight_smile:
moja dcerka tiež pojde v semtembri prvý krát do školky,teraz sa veľmi teši na školku a stale sa pýta kedy kedy kedy už podem do školky :slight_smile:
24. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon,ja som do inej temy ťukla :confounded:
24. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.....kde sa vsetky flakate?a co deticky?
24. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj maly ma kiahne, tak sa tocime stale dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super abet :wink: aspon budes mat pokoj :slight_smile:
25. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej :grinning: Len to teraz nejako prezit :slight_smile:
25. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,dievčata trochu mam obav, ako to bude zvládať v škôlke naš bobák,,no ale dúfam že, práca a škôlka všetko zas nové, dáko to zkoordinujeme :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivame si volne dni sisa ma teraz tyzden prazdnin v skolke este nas dva cakaju a potom este bude chodit do skolky ale ked je pekne sme kdesi po vonku bud bicak alebo kupko alebo len tak korcule a tak
26. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusikk a co druhe babo?lebo my momentalene uvazujeme ze jedno staci.aky mas na to ty pohlad?
27. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu - zapletiem sa do debaty :slight_smile: ja nad druhým ani moc neuvažovala, nejak sa trafilo :grinning: a teraz si neviem vynachváliť...máme takmer 5 rokov rozdiel, žiarlivosti sme sa vyhli, dcéra mi pomôže (postráži, zabaví, priniesie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a je to stále lepšie ako malý rastie...síce vyhrať sa spolu nikdy nevyhrajú, ale "občas" sa zabavia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a navyše malý je straaašný "mazňo" tak si to vychutnávam...lebo dcéry sú väčšinou ocinkove a synovia moooc ľúbia maminy :dizzy_face: aspoň u nás je to tak :sunglasses:
27. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marca u nas je to tiez tak ako u vas.
Nasa ma dnes ^6 rokov, tak uz aj vekovo splna podmienku naspupu do skoly :dizzy_face:
27. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimonu/ ja mam manzela jedinacika a je sam. Nema surodencov, nema s kym pokecat, hnevat, nema mu kto pomoct, potesit a pod. Uz velakrat mi spomenul aky je sam a ako mu to chyba. On velmi chcel maleho, aj ked ja som chcela neskor, ale teraz som rada a velmi a ja silne uvazuje co ak to bude len trochu mozne, ci uz financne, zdravotne a pod. ze za 5 rokov by sa mi pacilo aj tretie, ale to je vo hviezdach :grinning:
27. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka tak betuške dodatko všetko najlepšie k veľkáčšským narodkám :grinning:
28. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIMOMU juuuuj prednedavnom by som brala dalsie diet supom....ale teraz?vek mam 41 nie vela ale uz dost a jedno mame preto ze viac sa nedalo sme opakovane podstupovali zakroky AR a zadarilo sa len jedno....diki aj za to....terajsia situacia je taka....ze uz nechcem ani ja to dieta nas dost rozdelilo a rozmyslam skor ze sa s partnerom rozidem a nie planovat dalsie dieta :unamused:
28. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusikk/ to mi je luto :unamused:
amdrea.m/dakujeme
28. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka - aj my dodatočne blahoželáme :wink:
ja si viem kľudne tretie predstaviť aj za 10 rokov :grinning: :grinning: veď uvidíme, ale zatiaľ tvrdím, že dve nám bohato stačia :sunglasses:
28. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pochazam z 8 deti takze ja som akoze nie velmi stotoznena z jednym ale pokusy su fuc uplatit to sama neuplatim a vlastne ani nie je teraz vhodny partner aj ked teda s povodnym existujeme v jednom byte,ale...on sancu stale ma aj ked je problem kvazi viac v nom pretoze 3 pokusy IVF sa rataju z poistovne na moje meno....on z inou zenou si zas moze zaplatit ak na to ma dalsie tri a potom zas z inou dalsie tri zial muzi z inymi partnerkami mozu podstupovat IVF do oblbnutia ja uz 4 a pripadne dalsie pokusy len za plnu sumu bez prispenia poistovne ....a to uz su ine kupovania macky vo vreci :frowning2:
28. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som bola dnes v lidli a kupila nejake drobnosti este do skoly. Mala je na prazdninach, tak to bude mat prekvapenie :wink:
30. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka - čo mali v lidli :slight_smile: ja sa chystám na tie drobnosti, ale zatiaľ nemáme ani peračník tak zatiaľ neriešim...čo vlastne treba okrem pier, ceruziek, pravítka ? :sweat_smile: a perá ste aké kupovali, páni tak nám toho ešte hodne treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som kukla leták - nevideli ste niekto tie desiatové súpravy že ako vyzerajú naživo :slight_smile: celkom sa mi to pozdáva...a kukám že gumy, štetce, kružidlo :confused: tak to tam asi zajtra tiež nabehnem len aby ešte niečo mali :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marca pero ja kupim až priebežne podľa toho čo povie učiteľka. zo zčiatku budu aj tak písať ceruzkou. a kružidlo hádam do prvej triedy netreba.
30. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie dozy vyzerali fajn, nasa ma co som jej uz davnejsie kupila, ale malemu som nekupila a veru lutujem. Mali stetce, gumy, podlozky na stoly, farebne papiere, skicare, aj peracniky a pod.Mali aj lampy na stol , ale mne sa nepaci, ked si svieti stolnou lampou :frowning2: .
Pero tiez neriesim, kazda ucitelka ma iny nazor, tak si pocckam
30. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja okrem peracnika nemam este nc nejako neni cas ist do mesta stale sme v robote obidvaja a mala je tento tyzden u našich na prazdninach takze ja riesim vsetko az v auguste este mi to nejak nepride ze ide do skoly :frowning2:
30. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok