Základná škola Dubová v Bratislave

peneloppe
17. apr 2015

Poznate niekto tuto skolu? Je to dobra skola? Prosim o konkretne skusenosti. Dakujem.

lucitomki
24. apr 2015

ahoj...aj ja zvazujem nad touto skolou, mam syna, ktory navstevuje 4.rocnik a zvazujeme prestup na tuto ZS na Dubovej v BA...buduci tyzden mam stretnutie s p. riaditelkou ohladom moznosti prestupu na ich skolu...skus pozriet aj na youtube pod "ZS dubova" ..maju tam prispevok - prezentaciu ....ide o mensiu skolu, co napr. v nasom pripade vitam, nie je tam enormny pocet tried v rocniku, ako je tomu na skole, kam momentalne syn chodi...asi som ti nepomohla, nakolko zhanas skor skusenosti...ale vidim ze sa zatial nikto neozval, tak aspon som prispela tym, ze i ja zvazujem nad touto skolou a tiez uvitam akekolvek info 🙂

ivush
20. mar 2017

Ešte niekto s reálnymi skúsenosťami z tejto školy ?
@lucitomki prosím Ťa, vy ste tam nakoniec preložili synátora ?

lucitomki
20. mar 2017

ahoj...nie nie, neprelozili sme tam syna, nakoniec sa zivot zvrtol uplne inac a museli sme sa velmi rychlo prestahovat uplne inde 🙂

slavkicek
21. mar 2017

@ivush môj syn chodí do 1 triedy na Dubovú 🙂

ivush
21. mar 2017

@slavkicek a vieš mi prosím Ťa posunúť nejaké svoje dojmy zo školy ako mamina prváčika ? 🙂 Budem Ti veľmi vďačná 😉

ivush
21. mar 2017

@lucitomki ach ten život...no každopádne Ti ďakujem, že si sa ozvala 👍

slavkicek
21. mar 2017

@ivush my sme zatiaľ so školou spokojní, je to malá škola sú tam 2 triedy zo všetkých ročníkov. Syn má veľmi príjemnú p. učiteľku a myslím si, že to je najdôležitejšie aby bola dobrá p. učiteľka. Je ich v triede 19 žiakov, čo je tiež fajn, akurát, že je tam jeden chlapček integrovaný, tak na začiatku si syn trošku zvykal a myslím, že aj ostatné deti, ale teraz je to už super. Škola má pekný dvor aj s ihriskom, my sme naozaj zatiaľ spokojní. ak ťa napadne niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj.
Zajtra má škola deň otvorených dverí, tak sa môžte ísť pozrieť.

karidap
16. apr 2018

@slavkicek ahoj, velmi uvazujem nad touto skolou a aj na tou novinkou anglickych tried. Ja neviem ci je dobra mala skola alebo vacsia skola. Chodila som do velkej skoly kde boli v kazdom rocniku 3-4 triedy. Nebolo to zle. Teraz sa velmi hovori vsade o SIKANE ale skor na druhom stupni. Rozhodujeme sa medzi Dubovou a Podjavorinskou . Aj ked su na opacnych koncoch ale pre nsa je to rovnaka trasa. Akakolvek skusenost s jednou z tychto skol bude vitana. Este sa chcem spytat na toho integrovaneho chlapceka. JA som hladala na nete a nejako sa neviem dopatrat. Vdaka

slavkicek
16. apr 2018

@ivush prepáč, že som neodpísala ale nejak som to asi prehliadla, že si ma označila :(
@karidap ahoj, syn je momentálne v druhej triede. So školou sme spokojní, nemáme nejaké väčšie problémy, syn má dobrú učiteľku čo je asi si myslím základ.
otvárajú opäť anglickú triedu ale ako to v nej funguje neviem keďže teraz je len prvý ročník anglickej triedy a nepoznám tam nikoho.
ak chceš vedieť niečo konkrétne pýtaj sa pokúsim sa odpovedať.

santine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luclucka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkicek
4. feb 2021

@luclucka ahoj, rada by som ale syn je v 5tom ročníku a vtedy ešte aj trieda nebola takže netuším aké sú podmienky, čo viem tak rodicia z tej Aj triedy nie sú nejak nadšený

luclucka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mben
5. apr 2022

Dobry den, vie niekto ako to aktualne vyzera na tejto skole? Rozmyslame nad ang triedou. Zaujima ma hlavne pristup ucitelov k detom, su tolerantnejsi/motivovani alebo skor taka stara skola? ako funguje sk klub poobede - robia si ulohy/kruzky/ etc. Kolkod deti je v jednej triede? Vybavenie skoly? Dakujem

tarde
6. apr 2022

@karidap ahoj, ako ste sa nakoniec rozhodli a ako ste spokojní? my zvažuje rovnaký výber ...

snurka
26. máj 2022

@mben ja tam ma syna v Anj triede 🙂 oni boli úplne prvý kde sa Clil spustil. Včera robili track test z Anj na akej su úrovni a v piatom ročníku ZS majú všetci zvládnutú úroveň A2 takze ja som spokojná. A2 úroveň je určená pre koniec 9.ročníka. Žiadne učenie sa naspamäť slovíčka atd. Do 4.ročníka mali hodiny v anj niektoré ale tam komunikovali. Teraz im pribudli 3 hodiny anj s pani učiteľkou slovenskou a ta ich učí gramatiku. Ale idu rýchlejšie ako ich rovesníci lebo to už majú naučené len im to vysvetlila ze je to konkrétne napr. Past simple a používa sa vtedy a vtedy. Tos Anj co sa týka. Ostatne predmety v pohode, každý si nájde nejaké výhrady a vždy sa dá co zlepšovať . Ale výučba anj clil za mna spokojnosť. Nastupuje tam aj dcéra teraz do prvého ročníka.

snurka
26. máj 2022

@tarde odpoved vyššie 🙂
A ešte k tej Anj - nás maly sa neučil anj v škôlke a ani doma

karidap
27. aug 2022

@tarde sme nakoniec na mudronke nakolko tam patrime