Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Základná škola Dubová v Bratislave

peneloppe
17. apr 2015

Poznate niekto tuto skolu? Je to dobra skola? Prosim o konkretne skusenosti. Dakujem.

lucitomki
24. apr 2015

ahoj...aj ja zvazujem nad touto skolou, mam syna, ktory navstevuje 4.rocnik a zvazujeme prestup na tuto ZS na Dubovej v BA...buduci tyzden mam stretnutie s p. riaditelkou ohladom moznosti prestupu na ich skolu...skus pozriet aj na youtube pod "ZS dubova" ..maju tam prispevok - prezentaciu ....ide o mensiu skolu, co napr. v nasom pripade vitam, nie je tam enormny pocet tried v rocniku, ako je tomu na skole, kam momentalne syn chodi...asi som ti nepomohla, nakolko zhanas skor skusenosti...ale vidim ze sa zatial nikto neozval, tak aspon som prispela tym, ze i ja zvazujem nad touto skolou a tiez uvitam akekolvek info 🙂

ivush
20. mar 2017

Ešte niekto s reálnymi skúsenosťami z tejto školy ?
@lucitomki prosím Ťa, vy ste tam nakoniec preložili synátora ?

lucitomki
20. mar 2017

ahoj...nie nie, neprelozili sme tam syna, nakoniec sa zivot zvrtol uplne inac a museli sme sa velmi rychlo prestahovat uplne inde 🙂

slavkicek
21. mar 2017

@ivush môj syn chodí do 1 triedy na Dubovú 🙂

ivush
21. mar 2017

@slavkicek a vieš mi prosím Ťa posunúť nejaké svoje dojmy zo školy ako mamina prváčika ? 🙂 Budem Ti veľmi vďačná 😉

ivush
21. mar 2017

@lucitomki ach ten život...no každopádne Ti ďakujem, že si sa ozvala 👍

slavkicek
21. mar 2017

@ivush my sme zatiaľ so školou spokojní, je to malá škola sú tam 2 triedy zo všetkých ročníkov. Syn má veľmi príjemnú p. učiteľku a myslím si, že to je najdôležitejšie aby bola dobrá p. učiteľka. Je ich v triede 19 žiakov, čo je tiež fajn, akurát, že je tam jeden chlapček integrovaný, tak na začiatku si syn trošku zvykal a myslím, že aj ostatné deti, ale teraz je to už super. Škola má pekný dvor aj s ihriskom, my sme naozaj zatiaľ spokojní. ak ťa napadne niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj.
Zajtra má škola deň otvorených dverí, tak sa môžte ísť pozrieť.

karidap
16. apr 2018

@slavkicek ahoj, velmi uvazujem nad touto skolou a aj na tou novinkou anglickych tried. Ja neviem ci je dobra mala skola alebo vacsia skola. Chodila som do velkej skoly kde boli v kazdom rocniku 3-4 triedy. Nebolo to zle. Teraz sa velmi hovori vsade o SIKANE ale skor na druhom stupni. Rozhodujeme sa medzi Dubovou a Podjavorinskou . Aj ked su na opacnych koncoch ale pre nsa je to rovnaka trasa. Akakolvek skusenost s jednou z tychto skol bude vitana. Este sa chcem spytat na toho integrovaneho chlapceka. JA som hladala na nete a nejako sa neviem dopatrat. Vdaka

slavkicek
16. apr 2018

@ivush prepáč, že som neodpísala ale nejak som to asi prehliadla, že si ma označila :(
@karidap ahoj, syn je momentálne v druhej triede. So školou sme spokojní, nemáme nejaké väčšie problémy, syn má dobrú učiteľku čo je asi si myslím základ.
otvárajú opäť anglickú triedu ale ako to v nej funguje neviem keďže teraz je len prvý ročník anglickej triedy a nepoznám tam nikoho.
ak chceš vedieť niečo konkrétne pýtaj sa pokúsim sa odpovedať.

santine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luclucka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavkicek
4. feb 2021

@luclucka ahoj, rada by som ale syn je v 5tom ročníku a vtedy ešte aj trieda nebola takže netuším aké sú podmienky, čo viem tak rodicia z tej Aj triedy nie sú nejak nadšený

luclucka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz