Základná škola Riazanská v Bratislave

miaia
5. apr 2016

Maminky viete mi dať nejaké info o zš riazanskej v BA? chodia tam vaše deti, ako ste spokojné s vyučovacím procesom, učiteľmi, družinou... príp. krúžkami? budeme sa sťahovať a patríme práve pod túto školu, tak či tam syna zapísať, v septembri bude druhák, alebo radšej riešiť inú 😒

kajka2211
5. apr 2016

ahoj,moj syn chodí na riazansku do prvého ročníka a u nás spokojnosť,malo deti v triede (cca 15),učitelky mi pridu fajn, na blizku je aj škola za kasarňou - velmi preferovana ,všetci sa tlačia tam a ťažko je sa tam dostať ...ak by si chcela viacej info kludne sa popytaj IP 🙂

bebe02
17. máj 2018

Obnovujem diskusiu, Mate niekto najnovsie info a referencie o tejto skole?

kaka72
29. jún 2018

@bebe02 nas syn chodi do tej skoly a je tretiak - maximalna spokojnost

kaka72
6. júl 2018

@bebe02 nas syn navstevuje tuto skolu uz treti rok a maximalna spokojnost

belbel
9. máj 2019

Oživujem tému. ZŠ Riazanská, kto pozná školu, má niekto skúsenosti, a napr. aj atmosféra na škole.... Zaujíma ma ale druhý stupeň. Budem vďačná za postrehy...

kaka72
9. máj 2019

@belbel náš syn bude od septembra piatak, teraz je štvrtak na Riazanskej... Zatiaľ spokojnosť... Bude pokračovať na Riazanskej... Takže uvidíme... Je to mala škola každý každého pozná... Ak sa nič strašné nestane, tak školu neplánujeme menit

belbel
9. máj 2019

@kaka72 ďakujem Ti, nie je veľa popísané na nete, na mňa škola pôsobí veľmi kladne, ešte raz VĎAKA

gugugaga69420
14. feb 2021

som ziak a viem ty povedat ze je to napicu👽👽🍉

karinka88
22. mar 2021

Maminky ahojte. Vedeli by ste mi dat nejake infosky z prvej ruky o tejto skole? Dakujem krasne vopred.

kaka72
22. mar 2021

@karinka88 neviem, co mate na mysli ... syn je na skole 6. Rok a dcéru zapisem do 1. Ročníka

karinka88
23. mar 2021

@kaka72 dobry den. Celkovo atmosfera, ucitelia, vysledky, zlozenie tried a take zakladne veci by ma zaujimali. Dakujem krasne

kaka72
24. mar 2021

@karinka88 tým, ze ide o menšiu škola, učitelia ako na každej skole, syn mal šťastie na dobrých učiteľov, prísnych ale spravodlivých, neviem co myslite zložením tried, ale v každej triede sa nájde asi čierna ovca ... ale ideálne škola neexistuje ..

karinka88
25. mar 2021

@kaka72 dakujem. A ake velke triedy su? Kolko ziakov je v jednej. Vase deticky chodia aj do druziny? Obedy?

kaka72
25. mar 2021

@karinka88 syn je siestak je ich v triede 18, uz nechodí do ŠKD, ale chodil na prvom stupni, môj syn tvrdí, že najlepšie obedy sú v škole ... Dcéra bude od septembra prvačka...

karinka88
26. mar 2021

@kaka72 super 👌a neviete je moznost aj bezlepkovej stravy? a je pravda ze su len 2 triedy v jednom rocniku? Tak mozno budu dcerka s mojim synom spoluziaci ;) dakujem este raz za infosky.

kaka72
26. mar 2021

@karinka88 nepamätám si to celkom presne, ale syn mal kamaráta o rok mladšieho a ten si nosil svoj obed a zdá sa mi ze mu to v škole zohrievali ....viac ako dve triedy v ročníku nie su

karinka88
27. mar 2021

@kaka72 dakujem pekne za cas a infosky ❤️

zuzicka5
29. mar 2023

Ahojte mamicky viete poskytnut dake postrehy z tejto skoly? Otvoria sa aj tento rok 2 triedy? Neviete preco je tato skola na takom zlom mieste v skolskych testoch? Je tam uz stala riaditelka? Dakujem