Základná škola v Trenčíne. Poraďte dobrú

jamik
1. jan 2009

Maminy, poradte mi do akej ZS dat syna v TN. Kde su vyborne ucitelky na prvom stupni? Kde vam chodia deti a ste maximalne spokojne.
Nie som z TN, tak vobec nepoznam tunajsie skoly.
Dakujem.

petrusk
1. jan 2009

Ahoj, nemam sice dieta, ale co pocuvam, tak si velmi chvalia 7. ZS na sihoti na Hodzovej ulici. Robi tam jedna moja znama ucitelku a celkom si chvalila. Ked sa v Info Trencine zverejnuju vysledky zakladnych skol v Trencine tak vacsinou byva na prvom mieste. Maju dost dobru internetovu stranku. www.sedmicka.eu, skus pozriet tam.

andreah70
2. jan 2009

Ahoj, moje deti chodia na 5.ZS Dlhé hony a som veľmi spokojná. Ale všetko závisí od pani učiteľky, ktorá ho dostane v prvej triede, takže tu je ťažké radiť. Majú aj web www.zsdlhonytn.edupage.org
inak web stránky všetkých TN-škôl sú na str. www.trencin.sk

tamarka
14. jan 2009

u mňa jednoznačne vedie 8. resp. teraz 9. ZŠ na Juhu, chodila som tam aj ja aj môj mm. Moja mami tam učí na 1. stupni. Aj deď už nebývam na juhu, jednoznačne ideme na zápis tam. 😉

monka19
16. jan 2014

Som zo Súče a rada bisom chcela dat moje deti na ZŠ v TN ale zas abinemuseli chodit moc daleko na autobus vedeki bistemi prosim pomoc poradit aj zapis do 1 roč. Ďakzujem.

ibaclovek
17. jan 2014

kedysi bola dobrá aj štvorka - za mostami pri OZete - ako je to dnes to neviem....treba si mrknuit rebriček uspešnosti škol na nete...

matenka
31. jan 2014

Stačí si pozrieť poradie škôl na slovensku a škola na dlhých honoch má 10 najlepšie miesto na slovensku, inak ja som tam tiež chodila a môžem odporučiť 😉
http://www.sme.sk/c/7025482/najlepsie-zakladne-...