icon

Skúsenosti s nákupmi na stránke Ochnik

avatar
petuska7792
26. sep 2025

Objavila som pred pár dnami stránku www.ochnik.sk, maju celkom dobre ceny na kabelky aj oblecenie. Nepoznam tu stranku preto sa pytam mozno niekto objednaval a je spokojny?

Je tam zdarma dorucenie nad 80€, stranka vyzera byt ok. Je to vraj nejaka polska firma z dlhorocnou tradiciou.

avatar
mameha7
26. sep 2025

@petuska7792 Poliačky sa za tými vecami idú zblázniť, je ich plný v....d. Ja mám od nich umelý kožuch a vyzerá kvalitne ako ozajstný, nepĺzne a srsť vyzerá prirodzene.

avatar
petuska7792
autor
26. sep 2025
@mameha7

@petuska7792 Poliačky sa za tými vecami idú zblázniť, je ich plný v....d. Ja mám od nich umelý kožuch a vyzerá kvalitne ako ozajstný, nepĺzne a srsť vyzerá prirodzene.

@mameha7 super tak to idem vyskusat a nieco kupit 🙂

avatar
fluffy18
18. jún 2026
@petuska7792

@mameha7 super tak to idem vyskusat a nieco kupit 🙂

@petuska7792 boli ste spokojná ?