icon

Je možné platiť stravnými lístkami na kartu v Kauflande?

avatar
zdeno525
Včera o 13:16

Ahojte chcem sa spýtať v Kauflande na samoobslužnej pokladni sa dá platiť stravnými lístkami cez kartu fpoho, aj alkohol ( víno, pivo… ) ? Nemáte niekto skúsenosti ?

anonym_619702
Včera o 13:42

Do budúcna si stravné lístky zruš a stravné daj vyplácať na účet v €, s tým môžeš platiť všade a všetko a odpadnú ti zbytočné starosti. Načo si komplikovať život ak nemusíš?

Zamestnávateľ... je povinný umožniť zamestnancom výber medzi zabezpečením stravovania... formou stravovacej poukážky alebo poskytnutím finančného príspevku na stravovanie.
Zamestnanec je viazaný svojím výberom počas 12 mesiacov odo dňa, ku ktorému sa výber viaže.
https://www.slov-lex.sk/ezbierky/pravne-predpis...

avatar
katkaseiner
Včera o 13:48

@zdeno525 ja tiez suhlasim radsej na prechod na platbu na ucet...
co sa tyka gastracov, tak viem ze alkohol sa na ne kupovat nemoze... ale ci ti to vezme samoobsluzna pokladna, to netusim - nemam vyskusane.

avatar
radkatalajkova
Včera o 14:05

@zdeno525 Myslia stravovacou kartou? Áno, všetko na ňu kúpiš,.alkohol, drogériu. Oni to berú ako klasickú kartu.

avatar
zdeno525
autor
Včera o 14:45
@radkatalajkova

@zdeno525 Myslia stravovacou kartou? Áno, všetko na ňu kúpiš,.alkohol, drogériu. Oni to berú ako klasickú kartu.