Viete mi poradit, ktory retazec ma ovci syr? Normalne som nenasla. Ci zle hladam? Dakujem.
CBA
yeme.. stary otec napriklad..
V bille majú jeden výborný, taky okrúhly a majú aj normálnu ovčiu bryndzu
CBA