icon

Sen o rybách: Znamená tehotenstvo alebo nie?

avatar
danielka242
Včera o 16:37

Mala som sen, že som menila v akváriu vodu rybičkám, zopár mi ich vyskočilo a som ich chytala po izbe 🤣 čítala som aj zažila u kolegyne že takýto sen môže znamenať tehotenstvo moje alebo niekto v rodine. Nie som veľmi poverčivá ale už sa asi chytám každej slamky 🤣 moja otázka znie - vy ktoré ste mali tento sen boli ste naozaj tehotne? Alebo ako dlho po tomto sne ste zistili že ste?

anonym_89eaea
Včera o 16:39

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to nemyslis vazne

avatar
danielka242
autor
Včera o 16:41
@anonym_89eaea

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to nemyslis vazne

@anonym_89eaea 🤣 samej mi je zo seba smiešne je to zo zaujímavosti 😀

anonym_e8610b
Včera o 16:45

@danielka242 kamo, uz to pisem druhej za tento tyzden.. sny su vyplod tvojho mozgu. Absolutne nic neznamenaju.

avatar
danielka242
autor
Včera o 16:57
@anonym_e8610b

@danielka242 kamo, uz to pisem druhej za tento tyzden.. sny su vyplod tvojho mozgu. Absolutne nic neznamenaju.

@anonym_e8610b ja nikoho nenútim aby tomu veril alebo sa tým zaoberal niekoho zaujímajú sny iného počítače 😁 ľudia sú rozdielny a v tomto viem že to mohla byt náhoda len ich je veľa 😀

avatar
minenkaa
Včera o 17:42

Mne sa dosť často sníva o rybách a nič
Nie ,nič to neznamená
Inak aj môj muž , časti vraví, ako sa mu sníva ako pláva v oceáne s rybami a tiež ešte nebol tehotný ,tak to s tými rybami asi nebude pravda

anonym_7e4715
Včera o 17:45

Už nech sa skončia tieto teplá...

anonym_35af8d
Včera o 18:00

ano, ja viem že je to divné ale ano
a tiež ked sa mi sníva že mi vypadnú zuby, znamená smrť , inak neskutočne zlý sen že máš pocit že reálne ti fakt vypadli

anonym_89e374
Včera o 18:06

Ja cakam piate babo a teda o rybickach sa mi nikdy nesnivalo, kde je chyba? 😅

anonym_89eaea
Včera o 18:29
@danielka242

@anonym_e8610b ja nikoho nenútim aby tomu veril alebo sa tým zaoberal niekoho zaujímajú sny iného počítače 😁 ľudia sú rozdielny a v tomto viem že to mohla byt náhoda len ich je veľa 😀

@danielka242 jedna vec je mat zaluby a druha vec je verit bludom

avatar
karlamon
Včera o 18:32

@danielka242 po každý raz čo sa mi sníva s rybami je v rodine chvíľu na to oznam o tehotenstve 🤣🤣 zdedila som tento ,,dar,, po babičke a veru nikdy mimo tohto sa mi s rybami nikdy nesnívalo 🙂 takže áno, u mňa je to 100% 🤣🤣 vedela som takto aj svoje dve tehotenstva dopredu ešte pred ms či testom

anonym_9ce396
Včera o 18:34

Teraz už rozumiem, prečo na modrom koníku zaviedli gombík "blokovanie užívateľa". Na takýto príspevok sa nič inteligentné ani nedá napísať. Takže by som bola hneď bloknutá.

anonym_2f9b55
Včera o 18:39

nie každý ma ten dar vedieť sny čítať.
Nie každému sa sny plnia.
Sen s rybkami znamená prírastok do rodiny.
Raz sa mi snívalo s rybičkami. Dvoma.
Skrátim to - min. týždeň mala 18 r.

avatar
karlamon
Včera o 18:44
@anonym_2f9b55

nie každý ma ten dar vedieť sny čítať.
Nie každému sa sny plnia.
Sen s rybkami znamená prírastok do rodiny.
Raz sa mi snívalo s rybičkami. Dvoma.
Skrátim to - min. týždeň mala 18 r.

@anonym_2f9b55 presne ♥️

anonym_f8941f
Včera o 18:55

Babke, ak sa obcas snivalo s mrtvymi - malo prsat - a vychadzalo to.
O vypadnutych zuboch a smrti viem od mamy a tiez sa jej to bohuzial plnilo.
Ja taketo schopnosti nemam, resp. som nepostrehla.
O rybickach sa mi nesnivalo a deti mam. Mozno mal tento sen niekto iny.
Neverim na rozne povery, no asi obcas sa to trafi 😉

anonym_89eaea
Včera o 19:08
@anonym_f8941f

Babke, ak sa obcas snivalo s mrtvymi - malo prsat - a vychadzalo to.
O vypadnutych zuboch a smrti viem od mamy a tiez sa jej to bohuzial plnilo.
Ja taketo schopnosti nemam, resp. som nepostrehla.
O rybickach sa mi nesnivalo a deti mam. Mozno mal tento sen niekto iny.
Neverim na rozne povery, no asi obcas sa to trafi 😉

@anonym_f8941f vies preco sa to obcas trafi? Vola sa to nahoda. Nic za tym nie je

avatar
danielka242
autor
Včera o 19:19
@anonym_89eaea

@anonym_f8941f vies preco sa to obcas trafi? Vola sa to nahoda. Nic za tym nie je

@anonym_89eaea nemusia tomu veriť všetci možno náhoda možno niečo medzi nebom a zemou 🤷🏼‍♀️ niekomu sa to plní niekomu nie

avatar
danielka242
autor
Včera o 19:46
@karlamon

@danielka242 po každý raz čo sa mi sníva s rybami je v rodine chvíľu na to oznam o tehotenstve 🤣🤣 zdedila som tento ,,dar,, po babičke a veru nikdy mimo tohto sa mi s rybami nikdy nesnívalo 🙂 takže áno, u mňa je to 100% 🤣🤣 vedela som takto aj svoje dve tehotenstva dopredu ešte pred ms či testom

@karlamon tak predsa na tom niečo bude 😊

anonym_89eaea
Včera o 19:53
@danielka242

@anonym_89eaea nemusia tomu veriť všetci možno náhoda možno niečo medzi nebom a zemou 🤷🏼‍♀️ niekomu sa to plní niekomu nie

@danielka242 nikomu sa to neplni, prosim ta. Zas trosku rozmyslaj

avatar
danielka242
autor
Včera o 20:16
@anonym_89eaea

@danielka242 nikomu sa to neplni, prosim ta. Zas trosku rozmyslaj

@anonym_89eaea nikto ťa nenúti ničomu veriť a keď takáto téma neni tvoja šálka kávy tak to proste ignoruj 🤷🏼‍♀️

anonym_89eaea
Včera o 20:27
@danielka242

@anonym_89eaea nikto ťa nenúti ničomu veriť a keď takáto téma neni tvoja šálka kávy tak to proste ignoruj 🤷🏼‍♀️

@danielka242 ved sa ti tu takmer vsetci smeju. Ale dobre ved si ver tomu,ze budes tehotna po sne s rybami 😆. Ale chcela by som vidiet vysku tvojho iq inak

avatar
danielka242
autor
Včera o 20:31
@anonym_89eaea

@danielka242 ved sa ti tu takmer vsetci smeju. Ale dobre ved si ver tomu,ze budes tehotna po sne s rybami 😆. Ale chcela by som vidiet vysku tvojho iq inak

@anonym_89eaea kto povedal že tomu verím? Pýtala som sa a nikde som nepísala že tomu verím a keby aj tak nikoho do toho nič neni 😊 pekný večer

anonym_89eaea
Včera o 20:43
@danielka242

@anonym_89eaea kto povedal že tomu verím? Pýtala som sa a nikde som nepísala že tomu verím a keby aj tak nikoho do toho nič neni 😊 pekný večer

@danielka242 no lebo to dost jasne naznacujes vo svojich odpovediach. A inak pocula som, ze ked si namazes na tvar majonezu a sa trikrat otocis okolo svojej osi, pricom budes spievat hymnu, tak budes mat dvojicky

anonym_08f0ad
Včera o 20:52

@danielka242 To tak zúfalo chceš byť tehotná, že veríš aj na takého hovadiny?????

anonym_00edb2
Dnes o 07:07

@danielka242 a keby tu aj bolo zopár žien ktoré túto náhodu zažili tak čo? Budeš sa tešiť, že to každú chvíľu príde a akurát si zavaríš na sklamanie ak sa to nestane. Nefixuj sa na blbosti, len si ubližuješ.