Manžel ma opustil bez vysvetlenia

mejbelyn1994
19. mar 2018

Tak dobry deň prajem. Neviem ani ako začať.. Na začiatku krásny život plný lásky pochopenia a geras behom jednej sekundy sa všetko zrutilo..! Manžel nas opustil odisiel od nas a proste vysvetlenie ziadne.. Mame dcerku ma dva roky je nadherna moj zivot proste len prenu zijem a este dycham heh.. Ale neviem ako dalej.. Fakt uz mi ani plač nepomaha.. Byvam u nasich je tu dobre mala ma vsetko ale nieje to ono.. Vzdy som snivaka ze bjdem mat krasny zivot a hlavne ze budeme byvat vo svojom proste ze budeme stastna rodina.. Ale zdanie klamalo.. Som este mlada mozno si najdem niekoho ale je to tazke ja sa uz sklamat nechcem mala si zvykne na ineho otca a zas ked nas opusti co jej poviem? Uz teras sa trapim co jej poviem aby sa jej v skolke nevysmjevali.. Najdem este niekoho? Bude nas mat rad? Budem este stasfna? Fakt tieto otazky si davam kagdy den.. No ziadna odpoveď.. Zavidim kamoskam maju stasfny zivot deti svoje rodinky a su šťastný len ja nke.. Ja ani neviem kde som urobila chybu.. Poradfe ako dalej???

mejbelyn1994
autor
19. mar 2018
eribel
19. mar 2018

Narychlo len dve rady: 1. CAS je najlepsi lekar na VSETKO......2. Neriesila by som a nerozmyslala nad dalsim vztahom. Naucila by som sa zit sama so sebou a s dcerkou. Az ked budete stastne bez partnera, Vam osud zaveje do cesty dobrejo chlapa. Skor by to bola len naplast, ktora casom moze sposobit este hlbsie rany.....A este nieco: vobec teraz nerieste, ako to dcerke vysvetlite, a ze sa jej budu posmievat.....deti su mudrejsie, nez si myslime.....

eva8
19. mar 2018

@mejbelyn1994 malá nastúpi do škôlky, ty pravdepodobne do zamestnania. Ani nevieš kde, ani ako niekoho stretneš. Ale musíš si uvoľniť miesto v srdci. Nemá zmysel dopredu sa báť ďalšieho sklamania ak nechceš otať sama. Neskúsiš, nevieš. Možno časom, keď emócie pominú, mohla by si sa pokúsiť spojiť s otcom malej a opýtať sa, kde sa stala chyba, aby sa neopakovala. Užívaj si mateerskú, tie chvíle a prekvapenia sa už nevrátia. Keď budeš šťastná, aj okolie to pocíti a niekto začne vyhľadávať tvoju spoločnosť, lebo sa bude cítiť dobre v tvojej prítomnosti.
Aj ja som mala podobné zmiešané pocity po rozchode s priateľom, všetko prebolí

pininka
19. mar 2018

Asi to tak malo byt, neries to uz a pozeraj dopredu. Teraz si este doma, ale ked si najdes pracu,prides na ine myslienky a o dcerku sa neboj, dnes je tolko deti z rozvedenych rodin,ze to nikomu nepride cudne. Mozes byt rada,ze si u vasich a ze je to v pohode, kolke zeny skoncili v krizovych centrach a pod.

timi247
19. mar 2018

@eribel krásne a pravdivo napísané, úplne súhlasím, aj na základe vlastnej skúsenosti

osky
19. mar 2018

A nevies preco vas partner opustil?akoto?
To sa len tak zdvihol a odisiel?
V kazdom.pripade na malu musi platit-je to aj jeho dieta.
Kedze je to este cerstve,samozrejme ze citis sklamanie,smutok....
Cas ti pomoze.
A presne-nehladaj si hned silou mocpu noveho partnera.
Nechaj si cas,nic nesil.
Ked to budes najmenej cakat,zjavi sa niekto kto bude za to stat.
A mozno sa vyriesi to co my nevieme a ty a tvoj partner sa k sebe vratite...

mejbelyn1994
autor
19. mar 2018

@osky ja neviem odisile za pracou a od vfedy proste velka zmena! Nechcel prijat zodpovednosf chcel si stale uzivat ale ON BOL TEN CO CHCEL MAT DIEŤA a nakoniec zmizol.. On sam neviem co chce nedokaze sa sam o seba postarat nie to o malu.. A ja? Ja ani neviem ja som ten typ ge zakazdym odpustim a verim ze sa clovek zmeni ale je to hlupost ludia sa nemenia..

deti95060810
19. mar 2018

prečo by sa mali v mš dcére posmievať? vieš koľko je v škôlach a školách detí bez otca? resp. žijú s nie biolog. otcom? Nad týmto by som ani nepremýšľala....

janinah
19. mar 2018

s odstupom času zistíš,že sú aj väčšie nešťastia na svete..tento chumaj odišiel,aby uvolnil cestu skutočnému mužovi...mnoho žien nemá ani zďaleka to,čo ty,máš dieťa,zdravie,rodičov,zázemie,bývanie...váž si,čo máš a nebedákaj,že nemáš celkom všetko....nie každý,kto vyzerá,že žije závideniahodný život,ho taký aj v skutočnosti má....ako tu už písali,chce to čas....

maminuska
20. mar 2018

@mejbelyn1994 zmizol? Vôbec nevieš kde je ?

mejbelyn1994
autor
20. mar 2018

@maminuska odisiel zit s matkou

maminuska
20. mar 2018

@mejbelyn1994 už si urobila právne kroky ? Zverenie dieťaťa do opatery , výživné .....

mejbelyn1994
autor
20. mar 2018

@maminuska ano riesim. Uz vyzivne ale nedostavil sa 2krat.. A podalo som uz aj o rozvod.. Len sa bojim ze ma prekvapi lebo on je taki a bjde chciet aj on malu

ticko
21. mar 2018

@mejbelyn1994 ja bi som ho vypustila z hlavy a začala žit svoj život možno pride a bude prodit o odpustenie ale ver mi taky sa nezmeni pišem z vlastnej skusenosti

v_slavena
22. mar 2018

len tvoj manžel na jedno zabúda, že čas sa. vrátiť nedá

dilino
27. mar 2019

bývame u našich čo ked ťa na niečo upozrňoval že niečo nieje v poriadku ty si to prehliadala a teraz sa čuduješ že odišiel mladým je najlepšie bývať samým možno už tam bolo nejake to upozornenie a nechcela si isť asi bývať osamote s nim a dcérkou tak sa pobral a odišiel jednoducho ma toho plne zuby pišeš išiel do zahraničia asi aby zarobil na bývanie aby ste sa osamostatnili mladým je samým najlepšie nikto ti nič do ničoho sa nemieša ako urobiš tak máš môj nazor že odišel aj trebars k mame ale už takto žiť nechcel neviem či keby to bolo opačne či ty by si odijsť nechcela samozrejme že chcela môj nazor radšej by som išla do podnajmu ako bývať u rodičov alebo svokrovcov.

lealikk
27. mar 2019

@mejbelyn1994 hlavne nezufaj, daj dokopy seba, mala je este malinka isto to tak nevnima, si mlada ako vravis najdes niekoho lepsieho, mala bude mat za otca toho kto ju vychova a ak sa s nou biologicky ocko bude chciet vydat tak sa bude ak nie jeho problem, ale mas narok na to aby na nu urcite aspom prispieval

veronikaszabova
27. mar 2019

@dilino 9
@lealikk
Pozerate aj na datum?

dilino
27. mar 2019

@veronikaszabova no a čo sa ty do toho staraš je to naš nazor a načo tam je téma ked je stara ja vydim dobre aj datúm som si všimla tak som tam napisala svoj názor tak načo vlastne jej to tam ked je to téma z minuleho roku čo pre srandu králikov.

veronikaszabova
27. mar 2019

@dilino odpoved hodná mena

dilino
27. mar 2019

@veronikaszabova čo uražaš ty neuražaj nahlasim ťa adminovy ty si s tým začala sa nestraj kto čo piše máš zlý deň nevylievaj si zlosť na druhom nepišem ti nadavky neuražam ťa daj pokoj

orta
27. mar 2019

@mejbelyn1994 Ahoj v prvom rade mi je to velmi luto,a dufam ze si uz v pohodicke,aj pre ine dievcata co si toto precitaju a pre niekoho kto sa citi podobne budu nase slova k tvojmu prispevku aspom slova utechy, my sme sice uplna rodinka a sme spokojní, ale kamoska prezivala podobne opustil ich po roku a pol len sa zbalil s tym ze to nezvlada a musi odist, buchol dvermi a uz ho nebolo :( , citila sa hrozne takze si viem predstavit ako ti bolo.
@veronikaszabova Veronka ved to je jedno aky je datum to co tu piseme moze pomoct niekomu kto si to precita dnes zajtra alebo za tyzden 🙂 Ved niekde nieje napisane ze sa nemozeme vyjadrovat k neat prispevkom 🙂