Na dieťa sám

oli01
7. apr 2022

Ako prvé chcem napísať že tu je veľa úžasných žien, čo som fakt nečakal že s niektorými si tu tak sadnem a som veľmi rád že sa mám o takýchto veciach tu s kým baviť. Pred kamarátmi (chlapmi) nechcem znieť ako citlivka takže sa o tom už nerozprávame a keďže ani jeden nie je v takejto situácii tak málo kto to vie poriadne pochopiť. Väčšinou si robia srandu 😁Tak sa rád zdôverim Vám 🙂
Ešte pred cca 2 rokmi som bol slobodný, bezstarostný, bez záväzkov. Naposledy zaľúbený pred 8 rokmi. Od vtedy len "jednorazovky". Párty, kluby atď. Potom som sa dal do kopy s jednou babou (28r.) Poblaznila ma ale nebola to láska. Boli sme 4 mesiace vo vzťahu na začiatku fakt milá baba, sympatická, chápava. Povedala mi že berie antikoncepciu, klamala. Ostala tehotná. Ja som mal dobrú prácu býval som (bývam)  sám vo veľkom rodičovskom dome. Mám vlastné auto, proste zabezpečený chlap. Alkohol nepijem viem sa zabaviť aj bez toho takže som nevidel problém že by som sa nedokázal postarať o dieťa. Navrhol som jej nech sa čo najlepšie spoznáme že môže bývať u mňa nech si na seba zvykneme nech o sebe vieme čo najviac. Moju ponuku prijala. Všetko bolo super. Veľmi sme si rozumeli tešili sme sa na dieťa. Plánoval som vysokú ale keď som sa dozvedel že čakáme bábo tak som to zrušil. Ale aj keď som ju mal rád a boli sme v pohode stále to nebolo také že sa milujem ju nadovšetko a motýliky 😁😁 stále som cítil že sa niečo stane. Potom som sa dozvedel ako veľmi je zadlžena. Ona brigadovala mala niečo okolo 500-600 eur. O domácnosť sa starala ona. Prispevala mi do energii aj keď som od nej niekedy nezobral tak išla a spravila veľký nákup. No už keď bola v pokročilejšiom tehotenstve tak samozrejme už nepracovala. Tak som jej všetko splacal ja... Peňazí bolo čo raz menej. Tak mi navrhla nech idem do Rakúska za prácou lebo tam mám rodinu - mamku, otcima a súrodencov.
Vtedy tam bola super ponuka tak som išiel. Bol s tam pár mesiacov ona zatiaľ bola u svojich rodičov. Nestihol som pôrod a to mi vyčítala do teraz. Vrátil som sa na SVK. Po mesiaci mi dala kopačky. Počas toho mesiaca som sa vrátil do práce. Sme bývalý u mňa. Malú mi nechcela dať ani na ruky vždy ju mala len pri sebe. Bola chladná čudná. Som to chápal že je asi v depke po pôrode ale ona sa so mnou vôbec nerozprávala malú mi nedala ani pobozkať. Bola to len jej dcéra ja som sa k nim ani priblížiť nemohol. Nakoniec mi dala košom že ma nemiluje. Začala mi nadávať do cigánov 🙂 lebo moja mamka má rómske korene. (viem že tu je veľa rasistov a ja sam som kedysi patril medzi nich aj keď sám mám rómske korene no bol som mladý hlupák ) Dobre vtedy sa mi maximálne zhnusila. Odišla z môjho domu malú mi zakázala ale ajtak som za nimi chodil. Malej som dával peniažky každý týždeň, som kupoval plienky, sunar, oblečenie 🙂 potom prišla domov moja mamka milovaná 🙂 a moja ex jej povedala že jej s ničím nepomáham tak od nej opýtala 500€ 🙂 vtedy som povedal dosť. Podám ťa na súd a budeme mať striedavu opateru. Lenže sa to ani nedoriešilo a ona prišla ku mne a malú mi dala s pozor a tu je dôvod! Dôvod prečo matka opustila malú dcérku! Citujem "nooo vieš čo Oliver, ja sa necítim ako matka, ja k tej malej nemám žiaden cit žiadnu lásku, cítim sa ako jej teta. Mám psychické problémy.. mám depky a myslím si že za to môže ona. Vždy keď som s nou sama je mi zle" Nereagoval som na to malú som hneď zobral a ju poslal preč. Lenže mala ešte jednu podmienku aby materskú pár mesiacov poberala ona nie ja lebo však ja mam peniaze 🙂 vďaka Bohu mám ťažko vypracované peniaze a vďaka mojim rodičom že mi toľko prispeli na výchovu malej 🙂 ale s týmto aj keby som súhlasil moja mama jej to hneď zatrhla 🙂 teraz som slobodný ocinko 😁 na materskej 😁👍 a svoju dcérku nadovšetko milujem. Nikdy neodpustím je to moje všetko aj keď to je ťažké lebo mama odišla naspäť a ja som tu s ňou sam v tom obrovskom dome ale jej usmevik mi dodáva takú veľkú silu neviem to opísať ale vždy keď sa na ňu pozriem neľutujem, neľutujem nič som rad za to všetko lebo mám ju 🙂

cyberk
7. apr 2022

k comu je dobre zakladat ten isty pribeh (zrejme vymysleny) 2x? ci potrebujes na seba nabalit dalsie zufale mamicky?

janka_23
7. apr 2022

@oli01 toto tu už dnes bolo a zmazali ti to. Načo rovnaký príspevok?

deti95060810
7. apr 2022

už zas tu vypisuješ hlúposti???

sisa_s
7. apr 2022

Používateľka oli01 už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.

luccija
7. apr 2022

@sisa_s a toľko sa natrapil, kým to napísal🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xiaomi_
7. apr 2022

@luccija asi to ma vopred napisane a len prekopiroval

zirafienka
7. apr 2022

veď včera si sa tu 2x objavil. Kde sú tvoje príspevky?

mariska30
7. apr 2022

@oli01 Nuž život niekedy píše rôzne príbehy..Mne boli taktiež vyčítane že som ,, Cigánka" čo sa týka od exovej matky 🤣🤣🤣

liljana
7. apr 2022

Keby to 5 mesacne dieta, o ktore sa v obrovskom dome sam stara, doma aj kojil, bol by uz naozaj skoro dokonaly chlap. 🙂

martinkatinka
7. apr 2022

@luccija ved to len raz napisal a bude kopirovat 😁

veronikaszabova
8. apr 2022

Oli nas uz opustil 😂

zirafienka
8. apr 2022

@veronikaszabova to urobil aj pred dvomi dňami😀