Nájdem si ešte partnera, keď mám dieťa?

31. okt 2023

Opustil nas, snubenec ked malo dietatko 8mes
Som zufala, sklamana, bezradna, zatrpknuta. Neviem sa s tym zmierit, chcem ho milujem ho, chcem nasu rodinu spat
Bohim sa, ze ostanem navzdy sama, nikto nebude chciet mna ani moje dieta, chcem svoju rodinu spat,, co mam robit?

colsami
31. okt 2023

Chces toho co opustil Teba aj s malym dietatkom?
Nestoji za to.

Asi to bolo nedavno ked si z toho zufala, chce to cas.

Teraz je Tvoja rodina dietatko, uzivaj si ho, tes sa, a v spravny cas pride aj riadny chlap s pocitom zodpovednosti a doplni vasu rodinku.
Dieta nie je prekazka.

mimi3008
31. okt 2023

No najvacsia chyba bola, ze dieta uz malo 8 mesiacov a partner bol stale len snubenec...

marianarem
31. okt 2023

Ze budes sama, to by som sa nebala. Poznam zo svojho okolia naozaj vela pripadov zien, ktore si nasli niekoho aj s detmi. Aj s tromi ci styrmi. Skor si treba dat pozor, aby si sa zo zufalstva nenaviazala na nejakeho ksichta.

zmrzlinka2021
31. okt 2023

Nezufaj, ak máš mať muža, príde. Ak nie, je dôležité to prijať a vedieť byť sama so sebou.

s2pi
31. okt 2023

Neboj, su aj normalni chlapi a dokonca aj takí, čo vyslovene chcú normálne ženy aj s detmi - chcú rodinu

kiwi3
31. okt 2023

@mimi3008 ako keby to ženatí muži nikdy nerobili... určite to aj autorke pomohlo.

s2pi
31. okt 2023

Tiež si hľadám teraz po rozvode partnerku, ale malé dieťa by nebola "veľká" prekážka. Ide len o to, či je medzi nami chemia a možnosť vzťahu. Dieťa je menší problém ako fajčenie napr. Neboj moja, bude dobre a debil išiel tam kde mal do preč.

rebrambora
31. okt 2023

Dieta nieje prekazka.

alalajka
31. okt 2023

A prečo ťa opustil ?

madeline1
31. okt 2023

Samozrejme, ze najdes, ale nehrn sa bezhlavo do dalsieho vztahu.

sissy27
31. okt 2023

Ci si najdes partnera sa neda povedat, ale ak nie, tak to celkom urcite nebude kvoli dietatu…
Najprv sa ale pozbieraj z jedneho vztahu, daj si zivot do poriadku, nauc sa fungovat sama so sebou a az potom ries novy vztah, inak to bude pruser a ty single matka dvoch deti od dvoch chlapov…

iv007
31. okt 2023

Doba je dnes taka, ze kvalitneho partnera si tazko najde aj bezdetna zena.Samozrejme plati to aj u opacneho pohlavia.. Drzim palce, ale neries chlapov, venuj sa dietatku.

miggy
31. okt 2023

Ja som si našla chlapa ako slobodná mamička aj s ukecanou a niekedy az príliš úprimnou, vtedy 4,5 ročnou dcérou;) a noc lepšie sa nám v živote nemohlo stať🙂
Mňa ex opustil hneď po pôrode, tiez som ho milovala...ale chlapa, ktorý utečie od zodpovednosti nepotrebujem.......nezufaj, hlavu hore. Dieťatko ťa potrebuje. Držte sa ♥️

w123
31. okt 2023

najlahsie je hladat si chlapa s dietatom ooooomnoho lahsie nez hladat si ako slobodna pretoze to krasne odfiltruje muzov co maju o teba naozajstny zaujem a tych co nemaju.. mna odkopol este ako tehotnu chodil s nejakou a pisal mi ci sa chcem stretnut s nou a podobne a ja s bruchom a nervy.. vyberaj muza k dietatku takeho co sa k nemu pekne sprava a samozrejme aj k tebe urcite najdes fajn chlapa a bude dobre 🙂

autor
31. okt 2023

@mimi3008 svadba booa naplanovana prislo do toho tehotenstvo, lrylo sa s datumom porodu, ja som mala rizikove a casto som bola v nemocnici

autor
31. okt 2023

Bojim sa ze takeho chlapa proste nenajdem

autor
31. okt 2023

@mimi3008 tvoj komentar bol zbytocny

autor
31. okt 2023

@alalajka bolo tam toho viac, boli sme spolu 7 rokov, bohuzial zili sme v 2i podnajme, neprisposobeny byt malo miesta nedala sa ani skrina otvorit v spalni kvoli postielke, dietatko veci v kufri
Po porode som ostala u rodicov, kde bolo miesto pomoc a zazemie som prvorodicka nemala som skusenosti bola som vdacna za pomoc, partner byval s nami, idealne to nebolo ja poporodna depresia a vela ludi v dome
V tom case nemal pracu, bohuzial u nas nebol priestor aby si uu hladal tak sme sa dohodli ze sa vrati na byt tam ma klud a pokoj ech si najde pracu a na vikendy bude jazdit za nami, presli 3mes a nic, bez prace, zacalo mi vadit dochafzanie za nami autom, ked mal nieco doniest nakupit ofucany, nepocuval ma kupoval bludy uplne naopak ja v depresii som reagovala neprimerane..stazoval sa ( po tyzdni ossmote na byte!) ze nema na seba cas, ze nema aji kedy spat bla bla ze potrebuje vikend aj pre seba ( ja som potrebovala pomoc s jeho dietatom) nic proste..a smozrejme nebola som uz jeho sluzka, neobskakovala ho ako kedysi,,jedoducho po 7 rokoch mi napisal sms, ze konci ( den predtym sa so mnou lucil , ze ide teda ma byt zase a vtedy vtedy pride, bozkal ma)
Mimochodom nechcel sa usadit a kupit byt len podnajom ( nemal pracu) a platili by sme dokedy by sme mohli a ked som sa opyzala co potom tak ze by som jeden mesiac prosila rodinu o peniaze ja a druhy mesiac on..je to spravne?!
Su ro 4mes a ja ho stale prosim aby sa vratil

loliki
31. okt 2023

A čo na ňom miluješ? Veď si to prečítaj po sebe. 7 rokov sa niekde tlačíte, prácu nemá, peniaze si chce požičiavať, žiť na dlh a vyžierať rodičov. Snáď sa ti otvoria oči. Načo ti je taký chlap? Nech ti platí aspoň alimenty.

lizatko1009
31. okt 2023

Po prečítaní poviem ti tak, obaja ste zlyhali, ty si zutekala, neboli ste rodina, dieťa si od neho odlucila, nema taky vtah a teraz čakáš niečo iné? Lebo prvorodicka... aj zvierata sa samé naučia ako na "bábätko". Bol to isto 2 izbový byt a nie garsónka? Lebo hlava mi to neberie ako ste sa nepotlacili, vieš koľko ľudí takto žije? Xy a ty zutekas. A ďalšia vec a začo ma kupovať byt keď ste bez príjmu, to len tak sa príde do banky a dávajú uver a ešte v dnesnej dobe? Prepáč ak sa to číta zle, ale zabudni, otvor oči a začni aj ty od seba ak sa chceš mať niekedy dobre a neboj časom príde aj láska.

autor
1. nov 2023

@lizatko1009 nie 2i byt, kuchyna malicka, nefunguje svetlo, chodba velka nefunguje svetlo, nemal pracu a potreboval pracovat a robit online pohovory cize cela obyvacka jeho, spalna- ked sme tam dali postielku nevedeli sme ani otvorit skrinu a veci dietatka sme nemali kde dat, kupelna malicka nezmestila sa tam ani vanicka
Bolo to docasne riesenie, byt u nasich, dietatko sa narodilo a malo silnu zltacku, chodili sme na kontroly a rodila som blizsie pri nasich ako kde sme mali prenajom, mala som tazky porod a poporodnu depresiu
Dohodli sme sa, ze v lete budeme na byte ale vykaslal sa na nas prave v lete, ccela som mu dat cas a pokoj aby si nasiel pracu a nie sa do bytu nasackovat s malym placucim dietatom
Ja mam v danom meste kde mame prenajom skvelu pracu do ktorej sa planujem vratit takze u nasich by som jednoznacne neostala
Ja si velmi dobre uvedomujem vsetko a chcela som to zmenit som ochotna ist za nim kdekolkvek a mimochodom sam povedal, ze ten byt je nevhodny ak by sme tam boli vsetci traja proste tam nieje miesto
A s dietatkom si vztah vytvoril bol s nami prve 3 mesiave kazdy jeden den
Nevedel si uvedomit, ze nieje doma ale u nasich, vsetko mu vadilo, ze kurime lebo bola zima a jemu horuco lebo on je zvyknuty na postel co mame na byte, lebo tam ma klud, lebo mu vadi ze cukrime caj lebo sa tu nudi, lebo sme mali len jednu izbu k dispozicii
Ano mozno sa zda zesom narocna ale rozkrikovat po rodine, ze ani nikdy v zivote neplanuje kupit byt pretoze ak pride o pracu tak kto to bude splacat a tak len zrusi najom a odide on k rodicom a co my?
Ja som bol ochotna ist za nim ale za 3 mes nebol schopny ani len nahlasit, ze v danom byte bude byvat dieta, pozhanat klud od kocikarne aby sme mali kde ulozit kociar kedze tahat kociar na 6 poschodie pretoze sa nezmesti do vytahu a len tak ho nemozem niekde vonku nechat to nie

kika12345k
1. nov 2023

Nápis mi … stalo sa mi to isté.. odkiaľ si?

diewcatqoo
1. nov 2023

Vy ste dve totalne nezrele osobnosti. Nemate si navzajom co vycitat, pretoze ste obaja nezodpovedni. Daj si pokoj od chlapov, staraj sa o to dieta a neskoc hned na lep prvemu magorovi, ktory ta bude balit. Uz mas dieta, tak je na case spravat sa ako dospely clovek a rodic.

babulkomale
1. nov 2023

@s2pi prepac ale porovnat dieta s fajcenim a nazvat ho problemom, hladaj si ty radsej bezdetnu. V zivote by som k svojim synom nepustila cloveka co sa takto vyjadruje o detoch.

deti95060810
1. nov 2023

partnera si nájdeš len otázka znie akého... to je už v tvojich rukách

oneinamillion
1. nov 2023

@mimi3008 no naozaj, v manželstvách sa to nestáva🙈

autor
1. nov 2023

@lizatko1009 no predstav si, ze pomoc od rodicov v tom obdobi bola na nezaplatenie

autor
1. nov 2023

Zrazu si v lete uz aj pracu nasiel ani byt nemusel opustit lebo zrazu mal peniaze ale odstahovat som sa aj tak musela
Daneho cloveka milujem amilujem aj svoje dieta a za rodinu budem este bojovat
Mam len strach ak to nevyjde, bojim sa samoty

mamcaj
1. nov 2023
cherrystone
1. nov 2023

bojovat o chlapa bez zaujmu o teba aj dieta, bez prace, bez penazi, bez zodpovednosti. to sa nejavi ako skvela investicia casu a usilia. ty bojujes len za iluziu o niecom, co vlastne ani nikdy nebolo a este aj jednostranne. mozes byt rada, ze aspon nejake racio sa v tebe ozvalo a odisla si vcas, rodicia ta prichylili, jeho si sa zbavila a ani ste sa nestihli zobrat. v podstate win situacia pre teba a mala by si sa z toho tesit, nie sa lutovat.