Nájdem si partnerku, keď už mám 2 deti?

trencan1983
8. feb 2022

Zdravím vás. Mám 39 rokov a dve deti. Boli sme s partnerkou 13 rokov a vždy som sa snažil aby rodina malá všetko. Moja partnerka mala stále problém s flirtovanim s druhými chlapmi a nakoniec ma podviedla niekoľko krát so ženatým kolegom. Tak sme sa rozišli lebo už som jej veľa krát odpustil hoci čo. Ale toto bolo moc. Snažím sa nájsť si novú ženu môže byť aj s dieťaťom. Aj by mali o mňa záujem ale keď sa dozvedia že mám 2 deti, tak zaradia spiatočku. Obávam sa že ostanem sám. Je tu niekto podobný ktorý bol v podobnej situácií a našiel si partnerku? Viem, že väčšinou majú s týmto problém ženy lebo chlapy sú zlí ale aj chlapy majú takéto problémy. Ak sú tu taký, tak ako prijali vaše deti? Ako vám funguje taký vzťah? Ďakujem.

janinamojka
20. jan 2023

@soldi drzim palce,nech to vyjde...🙂

trencan1983
autor
28. jan 2023

@amelia1234 prečo sa pýtaš?

trencan1983
autor
28. jan 2023

@katkazocele teraz neviem pre koho tvoja otázka bola🤔

trencan1983
autor
28. jan 2023

@amelia1234 Nie. Neriešim. Venujem sa svojím aktivitám a deťom. Stretol som sa pár krát so ženami to áno.

andromeda818
30. okt 2023

Mám taky dvě děti a kdybych hledala chlapa tak ideálně taky se dvěma dětmi, aby to bylo vyrovnané. Ale také závisí na věku těch dětí a zdali by se ti líbilo třeba podnikat společně výlety s tvými i jejími dětmi, nebo zda si spíš chceš užívat vztah ve dvou.

andromeda818
30. okt 2023

No, dělal jsi vše pro rodinu. A co si dělal pro partnerku, aby se cítila ženou a přitažlivá. Taky záleží, jak jsi na tom fyzicky.