Podarilo sa vám nájsť chlapa, ktorému neprekážalo vaše dieťa?

19. feb 2024

Ahojte, myslite si ze sa este v dnesnej dobe najde chlap do 27 rokov ktoremu nevadi ze ma zena dieta? Ja mam v okoli len takych co chcu este pit, zabavat sa, sexovat s kadekym. Proste nezodpovedny aj sami za seba a nie to tvorit par so zenou co ma dieta a teda zavazok. Podarilo sa vam niekomu niekde takeho najst?

melanta
19. feb 2024

Ja mám dcéru v tomto veku. Nevidím roky v jej okolí ľudí, ktorí chcú iba piť, zabávať sa a sexovať s hocikým, skôr naopak. Je potrebné si vybrať na život inú spoločnosť, rovný rovného si hľadá.

anjelicek26
19. feb 2024

Chlap do 27 rokov ak vobec rozmysla nad vaznym vztahom, rodinou, detmi, tak si najde mladu zenu bez zavazku, s ktorou vsetko toto - prve byvanie, svadba, prve dieta chce zazit spolu s nou ten prvy krat...akurat skoncil vysku, zaraba prve peniaze, rozhliada sa v zivote...robit nahradneho "ocka" je narocne aj ked je clovek vyzretejsi, nie to v tomto veku... ano laska ako hrom moze prijst, ale tie sance nie su boh vie ako vysoke, ked lovis v tychto vekovych kategoriach...

egonsk
19. feb 2024

s deckom by som povedal, ze treba hladat chlapa 35+, tam je skor sanca, ze uz bude vyzrety a dokaze sa postavit v rodine do spravnej pozicie po vsetkych strankach. Pri mladom to bude vzdy terno, ze ako to dopadne, ci nebude od neho len dalsi potomok...

autor
19. feb 2024

@anjelicek26
@egonsk ano ja toto vsetko chapem len skratka ja uz nechcem tak ,,stareho" chlapa. Teda na mna stareho. Ja mam 21 a presne s muzom v tomto veku to dieta mam a teda dopadlo to katastrofalne naozaj. Urobila som velku chybu s takym clovekom mat dieta a viem je to moja vina a budem si za to niest nasledky. Len z muzov v tomto veku mam uz po svojej skusenosti aj traumu popravde

nikpa
19. feb 2024

Keď hľadáš do 27 rokov tak sa ani nečudujem. To sú dnes ešte pubertiaci, určite su aj zodpovední v takom veku ale to je skôr len výnimka. Ak nechceš staršieho tak ešte počkaj kým aj ty dospejes na takého muža a potom si až hľadaj vážnu známosť. Si mladučká, máš čas sa viazať.

hsara99
19. feb 2024

Ja budem mať 25, mám 3 ročne dieťa a našla som si partnera ktorému moje dieťa nevadi a prijal ho neskutočne dobre, ľúbia sa a majú nádherný vzťah. Priateľ ma 28 a radšej trávi v piatok večer čas s nami ako s kamošmi vonku, to skôr ja ho posielam väčšinou niekam. Ale teda bola som sama nejaku dobu, kým som bola ochotná si niekoho pustiť k sebe aj k malému, neviem si predstaviť hneď po rozchode s malého otcom niekoho priniesť domov, to vôbec.

deti95060810
19. feb 2024

blízky príbuzný je v tomto veku... a ten veru ženu nad 20 r nechce - ani bez decka, nieto ešte že s dieťaťom.
skús starších mužov min. 30 +

autor
19. feb 2024

@nikpa
@hsara99 ano samozrejme planujem dat si cas a dat sa do poriadku so vsetkymi vecami ale zas neviem si predstavit napriklad 10 rokov teraz cakat aby som si nasla niekoho nad 30

deti95060810
19. feb 2024

prečo čakať... však si kľudne nájdi aj staršieho partnera 30+ - však uvidíš ako ťa bude obletovať...
bude chodiť ako páv že má mladú ženu....

autor
19. feb 2024

@deti95060810 no praveze mam s tym velmi velmi zlu skusenost a uz nechcem aby sa mi nieco take stalo znovu

krisstinkaa
19. feb 2024

Ja som našla,v tom čase mal 25 rokov,tento rok oslavime už 6 výročie spolu ,takže je to určite reálne 🙂

chodec15
19. feb 2024

Najdes. Otazka je, co ocakavas. Partnera, ze budete spolu zit, pracovat, travit cas,... Pomoze ti s dietatom,... Takeho najdes. Ak cakas, ze budes doma, on sa bude starat o teba, aj s pre neho cudzim dietatom, pripadne budete mat rychlo dalsie spolocne dieta a tak sa bude o vas starat, tak to bude uz horsie. Maloktory chlap bude chciet skocit z detstva (mas 21r a chces niekoho v rovnakom veku) do full time opatery o 2-3 ludi. Budes musiet byt samostatna, stat na vlastnych nohach. A nehnat sa rychlo do dalsieho dietata, aby si po par nedorozumeniach nehladala dalsieho partnera uz s dvomi detmi.

autor
19. feb 2024

@krisstinkaa to je super aspon nejaka nadej. A ako dlho si bola s dcerkou sama? Prijal ju ako svoju? Inak pozrela som si profil a si velmi krasna zena

autor
19. feb 2024

@chodec15 nie nechcem byt doma a aby sa o mna staral ale nechcem ani aby moje dieta bolo prenho cudzie. Urcite v blizkej dobe neplanujem ani ziadne dalsie dieta

krisstinkaa
19. feb 2024

Cca pol roka ,ale ja som mala vzťah s ex už dlhšiu dobu úplne nefunkčný...berie ju ako vlastnú,je s ňou od jej 2 rokov a ďakujem krásne 🙂

martina7578
19. feb 2024

Ak uvidí, že si samostatná, pracuješ, dokážeš sa postarať sama o seba a dieťa, šance máš vyššie. Ak očakávaš, že nájdeš sponzora, ktorý sa o teba a dieťa postará, musela by si veľmi znížiť nároky na chlapa.

mamickalisticka
19. feb 2024

Mám znameho, ktorý mal 25 rokov, keď si našiel 35 rocnu ženu s dvomi deťmi (väčšími cca 12r a 8r) a maju teraz 4ročne dieťa spolu. Dá sa to určite

vanes2233
19. feb 2024

Síce mal 28 keď sme spolu začali ale áno mam dcéru z predošlého vzťahu teraz má 5r ale zas aj on už má dcéru z predošlého vzťahu a teraz sme manželia a mame spolu 2tyzdnovu dcéru.. sú taky ale je ich málo 🙂

timing
19. feb 2024

Ja bude uprima. Pracujem v muzskom kolektive, ako jedina zena. Moji kolegovia su pre mna mlade ucha od 22-28 rokov . Denne pocuvam ich debaty,ako travia volny cas a ake su ich plany atd. Musim povedat, ze kazdy jeden je slusni. Lenze ich zaujem je v tomto veku si nasetrit a osamostatnit sa od rodicov, uzit si ten piatok aj v tom bare s kamosmi,aby sa s niekym zoznamili, zabavit sa na lyzovackach ako partia, vylety. Proste sloboda, lebo konecne maju financie, aby si tieto zazitky dopriali lebo uz nie su financne zavisli od rodicov. Nechcu sa hrat na nahradneho rodica. Je mi to luto, ale v tejto vekovej kategorii tak rychlo nikoho nenajdes. A to viem preto, ze sa nato aj chalani postazovali. Ze dievcata zataja,ze maju dieta a oznami to az na 3tom rande. A potom su sklamani z toho. Nie su pripraveni mat taku zodpovednost ked maju to moznost najst slobodnu baby,tak daju prednost jej - v tomto veku.
Tak ako ti pisali zeny vyssie, zreli muzi by sa s tym vysporiadali lepsie a prijali zodpovednost. Ale ty si ich sama zavrhla. Takze nikto Ti nepovie co bude. O 2-5 rokov sa mozno budes pozerat na muzov inak a prehodnotis to. Nevadi, ze budes sama s dietatom. A co,ze dieta spozna tvojho priatela ked bude mat 5 ci 7 rokov? Nic sa nestane.
Ja ti dam len taky radu, studuj kym si doma, zamakaj na sebe. Financne nebud zavila len od rodicov. Ukaz buducemu priatelovi,ze si silna,ze sa dokazes financne o seba a dieta postarat, aby pochopil,ze nehladas len muza s jeho vyplatov.

matkahelka
19. feb 2024

som vo veku, kedy by som uz mohla byt tvoja matka, mame priatelov a znamych, kt. maju uz dospele deti a nepoznam chlapa do 25, ktory by si tuzil zavesit na krk zenu s malym dietatom. a ti rodicia by teda tiez neskakali meter do vysky od nadsenia, keby sa dozvedeli, ze si ich syn taku nasiel. ti chlapi su este take mlade ucha, skoncili nedavno VS, odisli od rodicov a konecne im nikto nedycha na krk a uzivaju si zivot so vsim vsudy. ty si velmi mlada, tvoje rovesnicky studuju alebo zbieraju pracovne skusenosti, ty uz mas za sebou nevydareny vztah so zavazkom na cely zivot, neries ako prve hned dalsieho chlapa. posobi to zufalo a muzi od takych zien utekaju, alebo ich vyuzivaju len na trtkacku. nemas skolu, nemas prax, zameraj sa na to, aby si dokazala byt sebestacna a nie sa hned vrhnut do dalsieho vztahu.

autor
20. feb 2024

@timing
@matkahelka baby nechcem sa hned vrhat do dalsieho vztahu to urcite nie ani nie som na take nieco pripravena. Chcem byt sebestacna. Len proste ten vek kvoli tomu uvadzam tak ze jednoducho uz viem co obnasa vekovy rozdiel viac nez 10 rokov a nie je to dobre z mojho pohladu a uz proste toto nechcem to som si ista ze to ani neprehodnotim. A tiez si uvedomujem ze by ich rodicia neskakali meter do vysky od radosti.. no je to odveci situacia co si budeme ale nemozem si dovolit tu plakat nad svojim osudom a preto som sa aspon opytala ci je to realne a ci sa tu taka baba najde

timing
20. feb 2024

Samozrejme, ze ak nechces velky vekovy rozdiel, tak je to v poriadku. Ty mas 21 a chces max o 5-6 rokov starsieho partnera. Je sanca,ze takeho najdes, len nie teraz, teraz je to miziva sanca, Ten tvoj buduci mozno este len studuje na VS a stretnete sa o x rokov neskor, ale to uz aj ty budes starsia a mozno budes ok s tym, ak bude mat aj po 30tke. Kazdopadne, nebude to jednoduchce aj ked takeho partnera budes mat a na zaciatku bude akceptovat tvoje dieta. To co Ta caka neskor bude este vacsia skuska. Pretoze si budete musiet vela veci odkomunikovat ako velmi moze aj on vychovavat tvoje dieta, ako velmi mu dovolis byt aj prisny rodic ked to bude nevyhnute. A posledna je ta najvacsia skuska, ci dokaze rovnako lubit svoje dieta ktore by bolo s tvojim. A toto nikto dopredu nevie, ale vela muzov yam zlyha a zacinaju rozbroje. Takze musis aj ty dozriet a uvedomit si akeho partnera potrebujes, a naucit sa odkomunikovat si vsetko. Nevesaj hlavu, teraz sa to tak zda, ale moze to dopadnut dobre. Len musis vyberat dobre, nie rychlo rychlo a potom sa popalis