Pomôžem mamičke v núdzi s potravinami a hygienickými potrebami

verunqha23
17. júl 2020

Pomôžem mamičke v núdzi s potravinami hygienickým potrebami alebo aj inak napíšte do správy 🙂

lauriema
17. júl 2020

@verunqha23 Ahoj teraz som tu nedávno čítala tému založila nejaká mamička že potrebuje pomoc. Si zlata keď takto pomáhas ľuďom

dollyzv
17. júl 2020

@lauriema no len ona pýtala peniaze 😒😒 ale pekne od autorky

verunqha23
autor
17. júl 2020

@dollyzv pomôžem aj finančne keď sa dá ale keď fakt to ta mamička potrebuje že je sama s dieťaťom alebo tak... Ale už som cela x naletela

lauriema
17. júl 2020

@dollyzv No hej peniaze ale myslela som ze ju možno poteší aj to co ponúka autorka. Kto vie prečo nepýta peniaze od rodiny nie?

dollyzv
17. júl 2020

@lauriema kto vie prečo pýta peniaze a nie inú formu pomoci..kebyže napíše že potrebuje potraviny,alebo oblečenie pre deti no Budiš,určite by niekto pomohol..ale pýtať peniaze od cudzích ľudí mi príde cez..keď je kopec iných možností,alebo je možné pomôcť inak

dollyzv
17. júl 2020

@verunqha23 je to od teba veľmi pekne,ale pokiaľ pomahas financne ľuďom ktorých nepoznach prídeš o kopu peniažkov ktoré by si sama mohla využiť aj inak,alebo by práve tie peniažky pomohli tým ktorí ich potrebujú..je strašne veľa podvodníkov..

lauriema
17. júl 2020

@dollyzv No presne. Mne to príde až také drzé pýtať si takto peniaze

katarinka89
17. júl 2020

@lauriema a ešte na drzovku napíše číslo uctu

janettdamian
18. júl 2020

určite poznáš stránku https://www.ludialudom.sk/ tam je žiadosti o pomoc veľa. Mali by to byť preverené rodiny a životné príbehy. Skús pozrieť, tak je snáď nejaká istota, že nejde o podvod.

janage
18. júl 2020

@verunqha23 u nas v meste je OZ S nami druhym. Prevadzkuju Charityshop a pracuju s overenymi rodinami. Skus sa s nimi spojit cez FB.