Stále sa v noci odkopáva a je studená. Čo s tým?

anavila
29. dec 2008

Vecer dam moju malu spat, v izbe je normlana teplota, ani horuco ani zima...a prikrijem ju...lenze ona behom 5 minut sa prevrati na druhu stranu postele a samozrejme odkopana spi dalej...ja ju prikrijem a ona znova sup na sruhu stranu a paplon prec... a rano vstane a ma ruky ako lad....
ja uz neviem co robit...na jednej strane sa odkope akoby jej bolo horuco a zas na druhej strane ma studene rucky..neviem co mam robit..stretli ste sa s niecim podobnym???

saska.t
29. dec 2008

kup jej spaci vak a nemusis riesit odkopanie. Moja mala ma studene ruky skoro stale, pytala som sa Dr. a povedal mi ze u malych deticiek je to normalne tak sa tym nezatazujem ... 😀

anavila
autor
29. dec 2008

myslis ze jej neni zima???? ja neviem...v spacom vaku by mi nezaspala....ona sa neuveritelne hadze v postielke kym si najde svoje miesto...a ta hlava aka je obita....ach jaj

fifinna
29. dec 2008

ana, kup teplejsie pyzamo. Ja mam pre maleho take dekove teple a pod nim bodiky. Tiez sa celu noc odkopava. A pokial nemas malu choru, tak jej nevadi, ze spi odokrita. Ona sa neodkopava, kôli tomu, ze jej je horuco, ona to este nechape, len sa potrebuje prevalovat a nevie sa sama este poprikrivat. A keby jej bola zima, tak by kludne nespala. My mame to iste, maly sa tiez rano zobudi studeny, pokial si ho neprikrijem svojim paplonom. A zatial z toho este neochorel.

3558
29. dec 2008

ja som zohnala pyzamka take ze jedna strana rukavu je nasita dvojmo, a ked obleciem maleho, tak to len pretocim, a ma to ako rukavicky. je to super vecicka. moj mal uplne ladove od loktov. teraz spi vo vaku, a pyzamko ma aj na dlane. 😉