Čalúnnická poťahová látka na stoličky

lenkuka
1. aug 2023

Dobrý deň, prosím vedeli by ste mi poradiť, kde v SNV, prípadne Poprade, viem kúpiť čalúnicku poťahovú látku na stoličky? Chcem si precalunit kuchynské stoličky ale neviem kde sa dá taká látka zohnať. Z netu nechcem veľmi objednávať, rada by som ju videla naživo a chytila si materiál. Ďakujem za každú radu.

erickatt
1. aug 2023

@lenkuka skoda ze tak daleko. V trnave je super obchod, 100vky latok

zuzana32
1. aug 2023

@lenkuka Poprad sídlisko výkrik. Zo zadu je calunictvo predávajú tam aj látky. Ja som tam už 2x kupovala.

zalka
1. aug 2023

@lenkuka v SNV na letnej ul. oproti divadlu je textil SONAS ja som tam kúpila na lavicu a stoličky látku keď som sa rozhodla ich precalunit.

oli18
1. aug 2023

Ja som kupila v normalnom obchode s metrazou. Nie je to vyslovene potahova latka, ale hodil sa mi vzor a zlozenim je umelina, takze sa nepoddava pod vahou. Je tenka , dobre sa s nou pracovalo.

kacena4
1. aug 2023

v calunictve maju moznost vyberu my sme tak kupovali pred mesiacom

lenkuka
autor
1. aug 2023

@zuzana32 ďakujem veľmi pekne. Ak v SNV nič nenájdem, pôjdem pozrieť tam. 🙂

lenkuka
autor
1. aug 2023

@zalka ďakujem. Tam som sa bola pýtať a také nepredávajú. Keďže sa jedná o kuchynské stoličky ktoré budú denne využívané nechcem obyčajnú látku. Zároveň potrebujem aby bola odolná a ľahko umývateľna.

zalka
1. aug 2023

@lenkuka aha, ja som tam kúpila takú hrubšiu látku vhodnú na čalúnenie .. mám to už tri roky prečalúnené... asi vyradila také látky majiteľka z ponuky.