Darujem hračky - Spišská Nová Ves

bylinkyodlucky
4. júl 2022

Neviete o niekom, komu by sa zišli hračky všeho druhu? Aj pre chlapca aj pre dievča? Nechcem to dať kanvy, tak sa určite niekomu zídu, niekam napr.na chatu ak niekto má alebo ku starým rodičom ak detičky prídu,že sa majú s čím pohrať 🙏☺️❤️
Plyšové hračky tiež tam sú, kadečo 🙏

saxana000
4. júl 2022

Nemas v okoli azylovy dom?ti sa potesia vsetkemu.takisto do skolky adi okrem tych plysakov by radi zobrali...

bylinkyodlucky
autor
4. júl 2022

@saxana000 azylovy asi nie aj do školy by som rada ,no neviem ktorá by zobrala🤷 musím si zistiť, Ďakujem,to ma nenapadlo

martul
4. júl 2022

@saxana000 škôlky moc plysakov neberú, teraz majú deti toľko alergií že sa to snažia minimalizovať. Skôr nejaké edukatívne hračky.

bylinkyodlucky
autor
4. júl 2022

@martul no áno,presne pre toto neberú,to máte pravdu

saxana000
4. júl 2022

@martul ved som pisala ze okrem plysakov by hracky vzali

modryyyy
4. júl 2022

Aj do knižnice sa dajú vziať hračky, majú tam detské kútiky s plyšákmi aj rôznymi hračkami

martul
4. júl 2022

@saxana000 jasné prepáč, zle som prečítala

lenull103
5. júl 2022

@bylinkyodlucky na Mieri je charita aj azylový dom,treba tam skúsiť zavolať a opýtať si,či vezmú.my sme tak už viackrat boli odniesť aj hračky aj oblečenie

kamcamatias123
5. júl 2022

@bylinkyodlucky skus napísať Alexandre hovancovej ona je riaditeľkou detii môjho srdca na mieri ja tam nosím aj kočík som tam odniesla ak by nevzali k detičkam tak určite dajú mamičkám majú tam aj mamičky z deťmi