Pôrodnica Spišská Nová Ves

soni111
16. okt 2020

Ahojte, je tu zmienka ktorá rodila niekedy teraz v spišskej??skúsenosti??doktori sestričky?poprípade epidural ??

erikaa09
16. okt 2020

Pred rokom som rodila. Sestricky a dr. Na vybornu. Pri porode sme sa aj nasmialy🙂 malu mi hned ukazali a prilozili. Ked sa spravili vsetky vysetrenia doniesli mi je na moje poziadanie ( bol tam aj muz a chceki sme ju) inak by ma nechali spat ( rodila som v noci) . Aj upratovacky su tam ok

soni111
autor
16. okt 2020

@erikaa09 mali ste nadštandardnú??

katie253
16. okt 2020

@soni111 ja som rodila V decembri. Mala som nadštandard, ten bol super na pôrodnici. Sestričky aj doktori super.
Potom nás presunuli na jis, lebo malý mal veľmi vysokú žltačku, ale tam bola len jedna nadštandard, bola obsadená, tak som bola na obyčajnej izbe, no des.

lauriema
19. okt 2020

@soni111 ja v januári, nadštandard som nemala, pretože bol. Obsadený, sestričky povedali ze veľmi ťažko sa je dostať naň pretože stále je tam niekto. Inak personál úžasný, super, a to som Rómka 👍😀Žiaden rasizmus nič 😉😉

jajojapo
20. okt 2020

Rodila som v apríli takze pocas prvej vlny telechripky (corony) prisla som v noci cca 1:30 bolo izba voľná nebola ale mala som poziadavku tak jak poprepustali domov a vyozonovali izbu uz som mala nadštandard....personal ako píšu este aj z upratovackami pokecas v pohode