Pôrodník v Spišskej Novej Vsi

3. júl 2022

Ahojte.
Chcem sa spýtať na pôrodníka v Spišskej Novej Vsi, s ktorým ste mali dobrú/príjemnú skúsenosť. Teda samozrejme v prvom rade odborník, ale taktiež príjemný lekár/ja, ktorý po Vás neziapal, ale skôr plusom aj po psychickej stránke. A taktiež, že dobre zašil - ak bolo treba.
Vopred ďakujem za rady a skúsenosti.

81anina
3. júl 2022

dr. Krajnak ml. prijemny, nekrical, srandista zasil ma dobre 3 stehy

autor
3. júl 2022

@81anina ďakujem pekne za skúsenosť...počkám či sa ozve ešte niekto a obrátim sa na neho 🙂

81anina
3. júl 2022

A k tomu kricaniu nemal dôvod nevystrajala som tam počúvala čo hovoria ešte sme posrandovali

ladenka4
3. júl 2022

Dr. Krajnak je ozaj odborník, chodila dom k nemu cele tehotenstvo, bola dom na rizikovom, ale rodila som už inde

autor
3. júl 2022

@81anina akože úprimne ja už jeden pôrod mám za sebou, vtedy som mala zazmluvneného lekára lebo som mala z pôrodu veľký strach. A mne osobne to veľmi pomohlo. Dotyčný už k pôrodom žiaľ nechodí. Bolo potrebné aj šiť a na moje pomery dosť veľa a zašil ma tak že o tom ani neviem..
Vzhľadom na môj strach a nie najľahší pôrod, hľadám lekára aj teraz.

autor
3. júl 2022

@ladenka4 ďakujem pekne

antonia16
4. júl 2022

Odporúčam tiež dr. Krajnaka ml. Bol pri obidvoch pôrodoch a bola som veľmi spokojná

autor
4. júl 2022

@antonia16 super ďakujem pekne 🙂

zuzanka419
5. júl 2022

Ahoj, aj ja odporúčam dr. Krajňáka ml., rodila som u neho prvú dcérku a bol naozaj milý a príjemný, taktiež bolo potreba ma zašívať a nemala som po žiadne problémy a čo je hlavné po zašívaní ani stopy…akokeby som ani nerodila 😉😃

nella156
6. júl 2022

Tiež odporúčam Krajnaka,rodila som pri ňom najmladšieho syna a super, šitie tiež v pohode.Pred mesiacom a pol som bola na zákrok a jeden lekár žiaľ niečo pokaslal a Krajnak to dal do poriadku

autor
6. júl 2022

@zuzanka419 skvelé ďakujem 🙂

martin_martina
10. júl 2022

ml. Krajňák jednoznačne najlepši popri otcovi sa veľa naučil 👍