Predoperačné vyšetrenie - Spišská Nová Ves

hendikep
8. aug 2022

Dobrý deň, potrebujem si urobiť predoperačné vyšetrenie pred pôrodom kedže prvý pôrod bol sekcia. Sestrička od mojej gynekologičky ma poslala k doktorke Francisty lebo Drobna je vraj draha a berie 50€, problem je že Francisty ma plno a potom ide na dovolenku, tak ma poslala k Drobnej alebo sa mam spýtať svojej obvodnej či to nerobieva. Neviete mi niekoho odporučiť v Spišskej Novej Vsi ku komu môžem ísť a nebudem platiť 50€? Ďakujem pekne za každú radu.

nella156
8. aug 2022

@hendikep ahoj ja som bola u drobnej a platila som 15€ bola som v máji...a bola som tam aj pred 2,5 rokom a aj pred 8 rokmi a nikdy som neplatila 50€ to bude hlúposť, najlepšie si tam zavolať a opýtať sa...a keď tak ma napadla ešte na poliklinike za lidlom Adaskova

25nika
8. aug 2022

@hendikep
Ahoj ja som bola pred dvomi rokmi pri doktorke Uhrinovej na predoperačné kôli plánovanej sekcii, bola som spokojná a nič som neplatila.

hendikep
autor
8. aug 2022

@25nika
@nella156
Ďakujem za odpovede, skusim ci ma niektora volny termin

michelle567
9. aug 2022

@hendikep za mňa Adaskova, neplatila som nič

hendikep
autor
9. aug 2022

@michelle567
@25nika
@nella156
a to nevadi ze len tak sa objednam, a inak nie som medzi ich “pacientmi” ktori tam maju kartu? ako to funguje?

25nika
9. aug 2022

@hendikep
Zavolaj a sa opýtaj. Ja som to tak spravila a bez problémov. Sestrička mi hneď vravela čo jej mám doniesť, kedy na krv a potom ma už objednala na vyšetrenie.

hendikep
autor
9. aug 2022

@25nika okey dakujem krasne

lenlenulik
9. aug 2022

@hendikep ja som bola u Dr. Pukluša.. sestrička má vzala hneď ráno bez objednávky

nella156
9. aug 2022

@hendikep nie nevadí ani ja niesom ich pacient, najlepšie bude keď zavoláš a oni ti povedia čo a ako

michelle567
10. aug 2022

@hendikep ani ja som nebola pacientka, sestrička sa lenspytala kedy mám ďalšiu poradňu na ktorú mi trebalo priniesť správu a podľa toho ma objednala