Recenzie na pôrod v Spišskej Novej Vsi

missel68
16. feb 2022

Pekný deň prajem. Je tu nejaká mamička ktorá by mi vedela dať recenziu na pôrod v Spišskej Novej Vsi? A ešte nejaká mamička z Popradu ktorá šla radšej rodiť tam ako tu v Poprade?

katie253
16. feb 2022

@missel68 ja som rodila minulý rok v pp, rok predtým v SNV.
Za mňa Poprad lepší v starostlivosti o bábo.

bazalka1
16. feb 2022

@missel68 Ja som rodila v SNV pred 2ma rokmi uz pocas pandemie. Vzhladom na situaciu bolo vsetko super. Personal bol velmi mily od doktorov po pani upratovacku. Vsetci boli super. Nakolko porod prebehol super, mala som bonding a neskor asi po 2h co som bola uz na izbe mi priniesli dcerku a nechali ju uz primne az kym sme neodisli. Pravidelne ju chodili kontrolovat a chodila zamnou aj laktacna a radila s kojenim a s celou starostlivostou o malu...bola som prvorodicka a vsetko bolo premna nove. Ine skusenosti nemam, druhe dieta chcem rodit tiez tam.

@missel68 ja som bola pred 4rokmi v snv a budem aj tento, za mňa topka

16. feb 2022

@missel68 rodila som tam august 2019, nejako sa to zaseklo, porod skoncil kliestami, bola to akutna situacia, s ktorou sa sluzbukonajuci lekari popasovali velmi duchapritomne, zachranili mi synceka, teraz druhy porod oktober 2021, sekcia, spokojnost

16. feb 2022

Rodila som teraz medzi sviatkami a všetko bolo super ... Ak máte nejaké otázky kľudne mi napíšte

17. feb 2022

@luciaoli dobry chcem sa spytat, mali ste aj nadstandard izbu? aky bol personal, caka ma porod o necely mesiac

17. feb 2022

@luciaoli prpadne ako je to s ruskom mali ste ho cely porod, lebo mne staci cesta do obchodu a uz nemozem v nom dychat

17. feb 2022

@azurova99 Rusko som mala pokiaľ mi nezačali kontrakcie..ako náhle mi dali vyvolávacku a začala sa "sranda" tak Rusko som si dala pod bradu sami mi to navrhli .....a mala som nadštandard ležali sme 4 dni a všetko bolo super. Chodili pýtali sa ak som niečo potrebovala ja tak som si zbehla .... Laktačná stále chodila a pýtala sa ako sa máme či je všetko v poriadku aj strava sa dala ... Mať ešte jeden pôrod tak zase SNV ale už mám dve a to mi stačí 🤣

17. feb 2022

@luciaoli takže v poriadku, tak dúfam ,že bude voľný nadštandard, keď pôjdem ja, oba pôrody ste mali vyvolané, ja som mala prvý tez som rodila v snv, preto chcem aj druhý, len strašne mám strach,. Že zase bude vyvolany

17. feb 2022

@azurova99 ano ale prvý som mala bolesti po vyvolávacke 5 hodina teraz mi pichli 18.15 a 18.45 už bola malá na svete takže super rýchly pôrod ako bolesti stáli za to keďže som sa rýchlo otvorila ale o pol hodine sa mi ani nesnívalo🤣🤣 nebojte bude dobre možno to tiež pôjde rýchlo ako u mňa držím prsty 🙂 ale inak aj doktor čo má rodil bol zlatý neviem sicce meno ale bol mlady ja mám 28 a on mi neprišiel o veľa starší takze nebol strohý sem tam dal nejakú hlášku že sa človek aj zasmeje

17. feb 2022

@azurova99 akurát s čím som nebola spokojná že mi na izbe nešiel prepnúť radiátor stále šiel naplno a v izbe bolo peklo okno som veľmi otvárať nechcela keďže koniec decembra aby náhodou mala neprechladla tak som vetrala keď ju vzali na vyšetrenia .... Bola to izba 15 keď tka sa ich hneď pýtajte na to ak náhodou vám dajú túto izbu

17. feb 2022

@luciaoli tak a bol v okuliaroch,? Dr lebo čo som bola ja tak mňa rodil vurostek.on je teraz primár tam prípadne je tam ešte krajnak.ml.twn taky tmavý, tak ja mám strach lebo pri prvom. Som vyvolavackou dostala vo štvrtok a porodila až v piatok o 12:45 od 18stej hodine v bolestiach

17. feb 2022

@luciaoli to je na tej príjmovej chodbe tá izba?

17. feb 2022

@azurova99 nie nie ani jeden hľadala som meno aj v prepustacej ale nenašla som a neviem nájsť ani foto doktorov na nete ... Taký nie chuducky taký trošičku silnejší čiernovlasu ..syn má tri roky a vtedy tam ešte nebol ....ach čo vám nedal ešte jednu mne pri prvom doktorka dala jednu nezabrala dala druhu pichla vodu a šlo to ...ja nechápem prečo tak nechajú trápiť ...hneď oproti dverám kde sa rodí neviem ako to nazvať

@luciaoli https://www.procare.sk/moja-porodnica-spisska-n...
Tu su aj fotky dr.
Sranda, rodila som tam teraz v oktobri a este boli bez primara a teraz uz Vyrostek...trosku taky masiar mi pripada a viac bab ma na jeho vysetrovanie taky nazor

17. feb 2022

@luciaoli jaj tak ja bola inde dúfam že sa mi ujde, tak nechali ma trápiť už som prenášala 10 dni, tak dr čo bola povedala že netreba, dávali mi od pol 8 oxytocín bolesti ani nehovorim

dia_sn

@luciaoli Dr. Bryndza sa tuším volá baby 🙂

18. feb 2022

@mimi3008 áno on teraz som ho našla... Tak čo ja viem mňa nevysetroval... Prijímal má iný doktor a počas tej chvíle čo boli kontrakcie má pozerala pôrodná on prišiel až keď som už tlačila takže neviem z tohto hľadiska ale ak mám pravdu povedať tak šitie bolelo menej ako pri prvom a to ma rodila žena a vybláznili sa na mne štátov e 🤣🤣 tiež to bol december takže asi trénovať vyšívanie vianočného obrusy 🤣🤣

18. feb 2022

@azurova99 ach tak hádam teraz to bude lepšie

19. feb 2022

@luciaoli takne pri sieti už niečo pichli lebo ma.to strašne bolelo

19. feb 2022

@azurova99 nepichol ale menej stehov som mala ..teda on vravel že pichol ale to mi vraveli aj pri prvom a tiež to bolelo strašne ... Podľa mňa nás len ukludnuju že pichli ale možno vážne niečo dávajú len to neunrtvi poriadne ... Ale teraz to bolo v Tom iné vážne že som mala iba 4 stehy mala bola menšia..... Akurát čo sa mi na Tom doktorovi nepáčilo že má nenastrihol ale nechal potrhať ...chvalabohu nie veľa

19. feb 2022

@luciaoli tak ktovie myslel asi ze nastrih netreba, mna mala prvykrat potrhala poriadne ale pichli mi daco urcite lebo potom som uz nic necitila a zaspala kym ma sili

20. feb 2022

@luciaoli inak izba sa dá rezervovať aj dopredu či len keď je voľná tam na.mieste

20. feb 2022

@azurova99 no kedze nevies, kedy to na teba pride, neda sa. Ale v pripade, ze mas napr.planovanu sekciu na isty datum, som mala zarezervovany nadstandard

20. feb 2022

@mimi3008 tak sekciu naplánovanú nemám takže musím sa len spoliehať na to že bude niečo volne

kamcamatias123
20. feb 2022

@missel68 rodila som 12.11.2021 rusko netrebalo pri pôrode všetko super od lekárov sestriciek upratovačiek ja som bola maximálne spokojná 🙂

mima173
22. feb 2022

@missel68 rodila som máj 2021. Návštevy dovolené len nadštandard ale mali sme známu tak aspoň partnerovi dovolila prist. Keďže bol stále Covid rúško trebalo všade, pri pôrode som ho dala dole a nikomu to nevadila. Všetci od upratovačky až po doktorov boli hrozne milí a rodila som v noci. Čo som sa bála lebo som vždy počula že v noci sú lekári najhorší no chcú spat 😂😂😂 netusim však ako sa volala doktorka ale bola hrozne zlatá aj sestričky. Ja ss nemám načo sťažovať 🙂

shisha211
3. mar 2022

@missel68 ahoj, rodila som v septembri ,18hod pôrod skončil akútnou sekciou. Pri pôrode boli Bryndza a Krajnak. Hlavný doktor bol Bryndza, mladý, ochotný , starostlivý, na pôrod mám zle spomienky..rodili sme tri baby naraz a všetky sme skončili sekciou. Pri pôrode mohol byt aj muž a mala som nadštandard 🙂