Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
16. nov 2007

zuzi, to bude asi tym ze na tej stranke to mas ulozene ako album pre PRIATELOV pokecu. Skus to zmenit na verejný album.

vanilka32
16. nov 2007

katkak, aj tu je jeden feshak Macko PU :o)
http://picasaweb.google.com/lh/searchbrowse?q=p...

zuzi76
16. nov 2007

lenkalienka, a da sa to zmenit, alebo musim urobit novy? neviem to tam najst. 😉

lenkalienka4
16. nov 2007

da sa to zmenit ked si das ze moje fotoalbumy, tak pri nich mas take "e" klik nato a zmenis to.

lenkalienka4
16. nov 2007

je to kráááásne

jejke
16. nov 2007
whizzy
16. nov 2007

Lenka, vysivam teraz kosatce, album tu nemam. A zatial to ani nemam ofotene co som urobila - nebolo toho vela. Ale uz fakt odfotim, uz sa hanbim kolko to slubujem 😅 Ty mas niekde odfotene vytvory?
Jejke, parada tie farebne obrazky!

jejke
16. nov 2007

No prave to bolo zmazane, takze som sadla k pocitacu a zasa nic nevysijem, skusim si vytvorit album inde 😉

dupinka
16. nov 2007

baby, ked tak pozeram tie vase vytvory, tak sa normalne hambim.. ☹ Mne to tak sikovne (a hlavne rychlo) nejde.

zuz11
16. nov 2007

prepacte baby, pravidla su pravidla a musime ich dodrzovat ale na azete si urobte album napr aj spolocny 😉 my tam mame tak receptar 😉 😀

whizzy
16. nov 2007

Dupinka nebooooj, aj mne to ide pomaly 😅 A tiez nie nejak sikovne, sa s tym dobre potrapim kolkokrat 😀

dupinka
16. nov 2007

no ja som uz dva dni ani nepichla. Pri prerabke na to nie je chut ani cas, no a vcera som dosla domov tak unavena, ze som ani manzelika skoro nevnimala. Este ze bol natolko pozorny, ze mi spravil inprovizovanu sprchu. Ta ma "dala do laty." 😀 Ale aj tak som z vas najpomalsia..

whizzy
16. nov 2007

ale si zober, ze ako paradne sa ti bude vysivat vo vynovenom bytiku (alebo domceku)! Sa tam spokojne usadis a budes vysivat ako raketa 😀

dupinka
16. nov 2007

to dufam!!! 😀

zuz11
16. nov 2007

aj ja vysivam a ide to pri malej velmi pomaly 😔 a tiez pri prerabke, ale nastastie nemusime byvat v tej prerabke ( to by sa ani nedalo) 😀

julova
16. nov 2007

zuz - 😔 😀 😉 ...ale uz som na materskej tak sa dokopem k nejakemu albumu...ale az ked moju nevestu seba sa dokoncim 🙂...

a ahojte vsetky 😀

dupinka
16. nov 2007

Zuz11: my praveze sme 😒 lebo mame rodiny na opacnom konci slovenska. takze doma je to o totalnej improvizacii.
ale motivuje ma to vysit nieco pekne do chodby a kuchyne.. ked to uz budeme mat tak vynovene, chce to nieco pekneho na stenu.. 😀

zuz11
16. nov 2007

dupi, tak netusim ako by sme my tu byvali 😀 http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...
nastastie, u nikoho nebyvame sme akoze v podnajme u svagra ( ti kupili dom a byt zostal prazdny) idem hodit foto mojich vytvorov😉

dupinka
16. nov 2007

wau, zuz, teda toto vam nezavidim.. My mame v podstate "len" prerabku kupelna-WC, kuchyne a v chodbe dlazbu k dveram. A spalna a obyvacka su v "pojazdnom stave", ak ked zaplnene vecami z prerabanych miestnosti (my sme totiz uz od marca zabyvani) 😖

zuz11
16. nov 2007

dupinka, no viem staci ked sme brusili parkety tu kde sme 😀 😔 preto teraz uplne prerobim a potom max uz iba malovat najblizsich 10 rokov budem 😀
jaj a hodila som tam teraz aj vysivky na ten link 😀

dupinka
16. nov 2007

som pozerala, veelmi pekne 😀

zuz11
16. nov 2007

hod ved aj ty niekam svoju pracuj a namiesto pismenkovania krizikuj 😉 aby to islo rychlejsie 😀

zuzi76
16. nov 2007

Ahojte!!!
Vypadol mi internet, tak som iba na vas myslela! 😀
zuz11, pekne! teda tie vysivky. 😀 take prerabky si neviem predstavit. 🙂

whizzy
16. nov 2007

zuz11 na aku latku vysivas?

zuz11
16. nov 2007

myslis tu vrecovinu na tej cizme? 😀 inak panamu kupujem taku tu hustu 😀

dupinka
16. nov 2007

zuz11: som v praci 😒 konecne den, kedy sa skor zasivam ako pracujem.. Ale uz mam padlu, tak sa majte!

whizzy
16. nov 2007

Maju ju (plastovu kanavu)!!!! A3 a A4 😀 Sa tesim, si musim vylet urobit 😀

zuzi76
16. nov 2007

whizzy, v motylovi? aj ja sa na nu chystam. a cakam kedy mi poslu sms, ze mi prisli tie objednane sady.

whizzy
16. nov 2007

ano v motylovi, A4 a dokonca aj A3 😵