Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy? Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť s Nutrilonom. Používate aj vy klasický Nutrilon?

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Pronutra nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/pronutra

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

nastenka555
2. okt 2017

Dobrý den u nás to oceňuje drobec vyskúšali sme viac značiek a táto sadla🙂

monika11m
2. okt 2017

Síce syn bude mat v decembri už dva roky tak by už mliečko ani nepotreboval , ale ked ho miluje tak mu ho doprajeme radi. Stačí večer veta ideme spinkať? a už uteká do kuchyne , pred linkou skáče ako zajko a čaká na mliečko. Bez neho spánok nebude!

martina0511
2. okt 2017

Dcérka bude mať v decembri 4 roky a na mliečku Nutrilon Pronutura sme od prvého mesiaca. Značke sme verní a pokým ho bude dcérka piť, tak jej ho určite nebudeme odopierať. A mliečko pijeme ráno a večer, takže je to malá závisláčka na mliečku Nutrilon 😉 Výhra by nás potešila, nakoľko je u náš ťažké kúpiť Nutrilon Pronutura 5. A vo februári k nám pribudne súrodenec a ak nebudeme mať zas "šťastie" na mliečko, tak určite budeme verní Nutrilonu 😉

mlil77
2. okt 2017

Nam nutrilon nesadol, maleho z neho zapekalo...trapili sme sa asi 3 mesiace kym sme nepresli na inu znacku....po vysadeni nutrilonu problemy ihned zmizli......nasa skusenost.....

ktrnv
2. okt 2017

My sme mali to vsetko Nutrilon HA aj Profutura a teraz akurat vcera som kupila Pronutru. 1. dcera ma 3,5r a stale to ma rada a 2.dcera takziek to ma rada. My od Nutricii mali sme dlhe mesiace aj Infatrini a teraz sme na Fortini co nam gastroenterologicka navrhla a to je urcite signal ze je to dobra znacka, to su specialne mliecna lebo sme boli predcasne narodene. Vyskusali sme vela znaciek ale s Nutrilon sme vsetci spokojni, verim ze je to dobra a poctiva znacka a nemusim sa bat ze sa aj u nich "nieco najde na kontrolach co by sa nemalo" ako u inych znackach. Dakujeme

marion09
2. okt 2017

moja mala Nutrilon nemoze ani citit...ani sa jej necudujem,ved vonia ako zhnite seno😖

velvet9
2. okt 2017

Nutrilon poznam zo skusenosti inych mamiciek..Zial kojenie nam nevyslo kedze mala zacala odmietat prsnik a este aj malo priberala bola som nutena zacat prikrmovat UM. Rozhodla som sa pre mliecko Nutrilon.Sadlo hned na prvy sup ! (Klop-klop) Zarka ma uz 18 mesiacov a nemam dovod menit UM ba ani prejst na klasicke mliecko. Mala v noci este jedava a je pre mna pohodlnejsie zarobit mliecko Nutrilon ako prevarat kravske mliecko. Takze stale pokracujeme a pijeme Nutrilon c.3 Jedina nevyhoda je asi cena kedze je celkom drahe. Takze vyhra mliecka by nas mega ale mega potesila 🤞🏼

kattky
2. okt 2017

My tiez papkame nutrilon profutura 1 kedze mame 3 mesiace. Sme zatial zdravy a krasne rastieme a priberame z mliecka. Vyhra by nas moc potesila kedze papkame kazde 3 hodiny.

kattky
2. okt 2017

@kattky vlastne nutrilon pronutra. Zmylila som sa 🙂

adeluska16
2. okt 2017

Vyskúšali sme veeela mliek a so všetkých mi mala grckala až nakoniec sme skúsili nutrilon pronutra a ro nám sadlo a chuti najviac ako mlieko. V iných som dosť cítila umelinu

erca11
2. okt 2017

Mame 4 mesiace a papame nutrilon od 2mesiacou padali ho aj už odrastene moje dve detičky a nemali koliky ani iné problémi tak prečo nie aj do tretice 😉

martinkamartinko
2. okt 2017

Tobiasko ma rad toto mliecko zo zaciatku boli na colikovom ktory nam velmi pomohol teraz uz papame klasicky nutrilonik a sme velmi spokojny.
Malinkemu chuti ziadne bolesti bruska,zapcha
Ako sa hovori spokojna Mama= spokojne dieta.

patriciaba851
2. okt 2017

U nas bol Nutrilon Pronutra - prva volba, po ukonceni kojenia ...zlozenie mlieka ma vsetko co dieta potrebuje k prospievaniu....nasmu malemu naviac velmi chuti (sam si ho pyta 😊) ....co si najviac cenim a verim, ze z casti k tomu prispelo aj mlieko Nutrilon, ze nas Matus nebol este ani raz chory a to bude mat v oktobri uz 2 roky ....a aj ked nema problem s primom stravy a stravu sa mu snazime davat pestru, nemame v plane s mliekom skoncit...a to minimalne do 5 rokov ... nesmierne ma tesia aj darceky pre deti k vybranym megabaleniam ( napr. kniha macko Pu,farma tablet, farebna vkladacka na rozvoj motoriky...) to potesi dieta ale i rodica 😊...za nas: spokojne dieta - stastny rodic 😘

babybazar1
2. okt 2017

Dobry vecer ocenujem to ze led som zlyhala ja zial dojcenie nevyslo aspon mliecko nutrilon blahodarne a bezproblemovo pomohlo prospievat mojmu dietatku. Ziadne bolesti bruska koliky nic a an prechod z jednotky na dvojku orebehol uspesne dakujeme NUTRILON

adeluska16
2. okt 2017

Mali sme dosť problémy s bruškom a grckanim. Vyskúšali sme asi 5druhov mliek až nakoniec dr. odporučila nutrilon pronutra a to nám sadlo. Takže u nás veľká spokojnosť. Veľmi by nás výhra potešila kedže mliecko je dosť drahé, ale co neurobím pre svoju lásku, keď je spokojná ❤️

kristinka86
2. okt 2017

Narodila som sa trošku skôr,
mamka však mliečko mala.
Po mesiacoch začal boj,
kedy som veľa preplakala.

Bruško ma trápilo stále,
ešte viac po veľkej zmene.
Až našla to mliečko pravé,
Pronutra, už to obe vieme.

Prezradím, že ho pije i brat,
hoc veľký chalan už je.
Veru, má ho on rád,
tak mu ho mamka dopraje.

Prospieva brušku určite,
rastieme po ňom v zdraví.
Pochopíte, ak ho skúsite,
to Vám ja, Sabínka, vravím.

Ešte som však maličká,
hoc o mliečku viem svoje.
Písať za mňa musí mamička,
zdravia Vás deti rovno troje. ;)

petronelak
2. okt 2017

Moja volba pri mladsej dcerke 10 mesiacov bola kojena a vsak kedze bola na prsniku v noci kazdych 30 minut po 10 mesiacoch som to vzdala a presla na Nutrilon Pronutra napodiv trvalo len nejake 2-3 dni a mala prisla na to ze aj mlieko z flasky je dobre a mamina vybrala to spravne ❤️ odvtedy prespi skoro celu noc zobudi sa nad rano pri svitani na mlieko a ja aj ona sme odvtedy spokojnejsie

nikol2701
2. okt 2017

Zo všetkých mliek našej najviac chutí mliečko Nutrilon 🙂 mne vyhovuje vôňa mliecka, je cenovo dostupné, mala z neho nevrackala a kupujeme pravidelne len vašu značku mliecka a kašičiek .❤

tinka11111
2. okt 2017

Najviac oceňujem rybí olej, ktorý ma presvedčil v zložení Nutrilonu. Prečítala som si zloženia viacerých značiek, o ktorých som bola presvedčená, no táto zložka ma presvedčila. Viem, že rybí olej je mocný bojovník proti chorobám a najviac cením jeho omega tri mastné kyseliny, ktoré sú jedny z najdôležitejších prvkov v budovaní detského zdravia a vitality. To bolo moje rozhodnutie po tom ako moja dcéra celé noci preplakala a už jej nestačilo materské mlieko. Po vyskúšaní, malá nemá žiadne problémy a zdá sa mi, že aj lepšie kaká. 🙂

madeleine
2. okt 2017

Ze ho nepotrebujeme 🙂 A ani ziadne ine. Bohu vdaka za to.

fergiea
3. okt 2017

Ocenujem to, ze to bola nasa zachrana. Kedze som maleho kojila kratko bohuzial, museli sme prejst na UM. Skusili sme ine znacky, ale Patkovi nerobili dobrotu. Pani doktorka nam chvalabohu odporucila nutrilon a cuduj sa svete, patko apokojny, bez bolesti bruska a bez problemov s kakanim. Sice ma uz 15 mesiacov a je velky jedak, mlieko pije rano, vecer a raz v noci. Niekedy nam pani lekarnicky daju v lekarni aj zlavu na toto mliecko, co cloveka urcite potesi. A kedze som alergicka na laktozu, Patkovi dr neodporucila pit kravske mlieko (nejaky trend, ze vsetci v okoli presli radsej na kravske mlieko), cize musi pit Nutrilon ❤

wewinka26
3. okt 2017

Kedže sme nemali to šťastie kojit museli sme prejst na UM. Prvá voľba bol Sunar premium avšak z toho mi malý veľmi často grckal ( zrejme mu bolo ťažké) prešli sme na Nutrilon najprv sme papali to žlté špeciálne na pre slabšie žaludky a modré proti grckaniu a keď sa nám dalo bruško do poriadku prešli sme na Pronutra a sme s ním veľmi spokojní. Keď mal malý hnačky dali sme znova žltý Nutrilon na zažívacie ťažkosti, aby sme odľahčili bruško a znova po týždni sa dalo všetko do poriadku a vrátili sme sa k Pronutra - za to nás dokonca pochválila aj pani doktorka, tak sme boli radi, že sme vybrali tú správnu značku.

paladia
3. okt 2017

Ako jedine mojmu synovi vyhovovalo. Nema z neho traviace problemy ani zapchy. Chuti mu, vypije ho rychlo a vydrzi z neho dlho sýty. Za mna toto bude prva volba aj pri dalsich detoch,ak nejake budu. Nehoviriac o tom,ze Nutrilon je v nasej rodine dlhorocne pouzivany u vsetkych deti. Súrodenci,bratranci,sesternice,krstne deti...kazdy je vychovany na Nutrilone. 🙂

katkam05
3. okt 2017

Chuti mojmu syncekovi a to je najdolezitejsie,nemal z neho nikdy traviace problemy 🙂

katkam05
3. okt 2017

Chutil dcerke a chuti aj synovi,nikdy nemali traviace problemy 🙂

majba
3. okt 2017

Najviac, že chutí mojej dcére. 🙂🙂

pohodouka
3. okt 2017

Tento nutrilon som kupovala svojmu prvemu synovi nemali sme ziadne problemy chutil mu, nemal problem s bolestami bruska a ani so stolicou nemal ziadny problem. Pekne priberal a dokonca nebyval ani chory. Teraz ma sedem rokov a za tento cas bol chory mozno tri krat. Sme s nim velmi spokojny vrelo odporucam ostatnym maminam. Teraz mame druheho synceka a ten si na nom pochutnava tiez. Brusko mu zasiti a spava spokojne celu noc.

misa1992
3. okt 2017

Keď som prestala kojiť,ako prvú možnosť sme zvolili Nutrilon a hneď nám aj sadol.Dcérka spokojná,usmievavá,bez tráviacich ťažkostí.Teraz sme na Nutrilone 2.Máme 9 mesiacov

dida12
3. okt 2017

Kazda matka chce pre svoje dieta vsetko len to najlepsie, ked nemoze dat materske mlieko musi najst nahradu. Pri mojom prvom dietatku, ale aj teraz pri druhom bola moja volba Nutrilon. Moj vyber som nikdy neolutovala ( dokonca som odporucala dalej) moje deti nemali problem so stolicou, s grckanim, s hladom😜 a mali aj dobry imunitny system. Dufam ,ze Nutrilon pomoze aj inym mamickam a detickam, zasytit male bruska tak ako aj nam este stale pomaha. A vyzera to tak, ze este dlho aj bude😍.