• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@lusil2005 moje chúďa... :grinning: neboj, o to väčšiu radosť budeš mať zajtra s udelátkami :wink:
alebo si obal dosku potravinárskou fóliou, aby sa ti na ňu nelepil korpus po vyklopení :slight_smile:

@mrka2 ja tak isto čakám, kedy si odfaklím prst! málokedy sa mi to dá vybrať z toho kýblika, tak dolujem nožom... :angry:
30. máj 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 verim ze by si mi isto pomohla lebo som tie orchidejky uz len malovala a to ja veru nemusim a ty tak nadherne malujes tie babiky ze by to bolo pre teba lavou zadnou :wink:
30. máj 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, idem uz spat, akurat som dokoncila slniecko pre deticky do skolky, pytala ma kamoska,lebo je tam pozvana a uz zajtra si po nu pride,tak som makala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc :slight_smile:
31. máj 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@dm1 :sweat_smile: aaale tie som uz tiez mozno aj mesiac do ruk nechytila!!! :grinning:
31. máj 2011 o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 to je kraaaaaasne!!!! tak som rozmyslala ako sprvim malej na den deti do skolky torticku... :angry: ale nakoniec skusim inu.

inac - ja neviem cim to je, ale ja normaaaaalne nemozem spat!!! a ani dcerka. od stvrtej tu poskakuje ze podme uz do skolky! :confused:
31. máj 2011 o 04:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tak ma napadlo, ze mas ten perlovy vykrajovac malinky...mozno mozes pouzit aj takto, dovolila som si to skopcit z TOMa :slight_smile:

http://www.tortyodmamy.sk/na-krstiny/krstinova-detail-1-0
31. máj 2011 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 aké bábiky? aké bábiky? :confused: :grinning:
31. máj 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kocky,prosim vas neviete nejaku dobru stranku na tortu ku prvemu roku?taku lehku,co by dokazal spravit aj zaciatocnik ako ja :grinning: dakujem
31. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus :grinning: :grinning: :grinning: aaale take okate :grinning: ked ma zrovna nedrzi ina mania (ako napriklad torty :sweat_smile: ) tak sedim za sijacim strojom a sijem somarinky... okrem ineho aj babiky. kuk sem http://www.lusilka.webgarden.cz/textilne-babiky/babiky.html
31. máj 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
uuuuuz mam doma udelatkaaaaa!!!! jogurtak krasne vytuhol v torte, letim na kontrolu k lekarke a sup na zdobenieeeee!!!!! sa mi stalo asi prvy krat v zivote ze som cakala pred postou kedy otvoria :confused:

inac - zohnala som tu rastlinnu slahacku, a ono okrem toho ze to dobre chuti, to tuhne jak slak!!!! :zipper_mouth: par krat zaslahala metlicka a zrazu to bolo huste jak maslovy krem! no velmo dobra vec toto...
31. máj 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz dorobena
31. máj 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@lusil2005 Fiiha, ale asi to nema taku lahodnu chut ako slahacka, ci ano? :confused: :sweat_smile:
31. máj 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ty panenky jsou nádherné
31. máj 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nam ta rastlinna zase nejako moc nechutila zjedli sme ale mala som pocit ze je to ako slahacka zo spreja nie klasika slahacka prava
31. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :grinning: dobreeee s tou postou. A co pekne si si kupila? Nam konecne prislo vyuctovanie za byt a preplatok tak idem objednat stencil sablonky :dizzy_face:
31. máj 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @lusil2005 Ja mam rada aj zo spreja, ale len taku tu ozajstnu smotanovu :grinning:
31. máj 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to aj ja ale vacsinou su len take tie nahrady co len vypadaju ako slahacka a tak vobec nechtia. neznasam ked mi to v restike nastriekaju do kavy alebo daju na zmrzku :rolling_eyes:
31. máj 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Hej, tam by si mali dat trochu zalezat a za tu cenu by ich vyslahanie slahacky ani nezabilo :unamused:
31. máj 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 WAU - krajšie bábiky som nevidela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby vedeli by ste mi poradit ?,ako sa naraba s marcipanom syn mi ide na PSP a chcela by som mu urobit toru este som nerobila s marcipanom :unamused: tak mam z toho obavy :frowning2: ja robim len klasicke cokoladove prosim Vas poradte mi u vas ich vidim :slight_smile: take krasne dakujem
31. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 si veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľká šukuľka, tortičky a tie bábiky sú neskutočne krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Normálne mám lepšiu náladu, keď som ich videla :wink: :wink: :wink:
31. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bonznem ze aj @pristela robi take nadherne babiky :dizzy_face:
31. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, mam otazku, ktore peciete aj zakusky? Ja som sa dala nahovorit, ze k torte spravim aj jeden zakusok (ananasovy) a netusim, kolko za to pytat :unamused:
31. máj 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cukrarky. Vedela by mi niektora poradit ako sa robi so strukturalnou foliou? Dnes som skusila a des :frowning2: lepilo sa to,lamalo..uff :angry: Dakujem za odpovede :slight_smile:
31. máj 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 vážne ? a má niekde svoju prezentáciu ?
31. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko skus si spocitat material plus energie a nieco za robotu.
31. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 babiky su prenadherne, ja som tiez nevidela krajsie babiky, boze ako si sa to naucila? ved to je neskutocne? :confused:
31. máj 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak tie sú NÁÁÁÁÁDHERNÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!! ty si strašná šikovnica!!!! :dizzy_face: tváričky im maľuješ??? :confused:
31. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prave som na TOMe zhliadla tvoje torty, nadherne, krasna cista praca, velmi pekne :slight_smile:
31. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rivatha tazko povedat, davala som to do jogurtovej plnky takze som to same moc nejedla, len ochutnala. ale mne to fakt chutilo ako slahacka. akurat to bolo huste jak slak :grinning:

@jakelina dakujem :sweat_smile:

@dm1 nooo kupila som si zehlickuuu, nejake praskove farbyyyy, otlacatko na tehlovu stenu a drevo, krajacie radielko, drotiky a pasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zistila som ze dcera ma cely ten set na tvarovanie plasteliny, tak jej ho idem dnes zabavit! :grinning:

@lamps to som rada ze potesili ocko :sweat_smile:

baby, to ste este nevideli pristeline babiky... ja som taketo babulky prvy krat videla u nej :grinning: uz je to nejaky ten rocik dozadu... a nielen babiky, este aj kresli a maluje jak taky maly bozik :sweat_smile:
31. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok