Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
beba1902
15. sep 2016
Jesenný:maple_leaf::maple_leaf:
Zobraz celú správu
beba1902
13. sep 2016
Relax:wink:
Zobraz celú správu
beba1902
8. sep 2016
Vzťahy nie sú na to, aby sme ich každý deň striedali, menili, prispôsobovali, či navzájom sa ničili. Sú na to, aby sa budovali. Postupne a hlavne s láskou. Nie len dnes, či zajtra, ale dlhodobo. Muž, ktorý ti hovorí, že si krásna a nie sexy, ten, ktorý si všimne malé detaily, ten, ktorý myslí na vás dvoch, nielen na seba je ten, ktorého by si sa nemala vzdať. Miluj ho tak, ako on teba. Nie preto, čo ti dáva, ale preto, akou ženou si sa pri ňom stala. Nezabudni, autá sa pokazia, hypotéky navýšia, svaly časom ochabnú, ale charakter človeka a rešpekt zostane. Tak ako láska. :hearts:
Zobraz celú správu
beba1902
6. sep 2016
"Bože, prečo sa ženy rozplačú tak ľahko??? Boh odpovedal: " Keď som urobil ženu, musela byt výnimočná. Urobil som jej PLECIA dosť silné na to, aby uniesla váhu sveta, ale natoľko jemné, aby poskytovali pohodlie. Dal som jej vnútornú SILU, aby vydržala pôrod dieťaťa a odmietnutie, ktoré veľa ráz okúsi od svojich detí. Dal som jej TVRDOSŤ, ktorá jej pomôže stále pokračovať, keď sa všetci ostatní vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek chorobám a únave, bez sťažovania sa. Dal som jej CIT milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj vtedy, ak ju jej dieťa hlboko ranilo. Dal som jej ODVAHU prijať svojho manžela napriek jeho chybám a sformoval som ju z jeho rebra, aby chránila jeho srdce. Dal som jej MÚDROSŤ, aby vedela, že dobrý manžel nikdy neraní svoju ženu, ale niekedy skúša jej silu a rozhodnosť stáť vedľa neho bez výhrad. A nakoniec som jej dal SLZU, ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej, aby ju použila kedykoľvek ju bude potrebovať, aby to zvládla. Na tú slzu má naozaj právo, nik nevydrží bez slova toľko ako žena..!!!"
Zobraz celú správu
beba1902
29. aug 2016
Nemam nic proti mamickam ,ktore si tu pridavaju albumy ich zalub ,no nepaci sa mi jedna vec , ze nieje rovnaky meter na vsetky .Ja som si tiez pridala album mojej zaluby a hned mi bol pozastaveny a to som neponukala ziadny predaj...
Zobraz celú správu
beba1902
23. aug 2016
Nevládzeš? Nechceš? Nemôžeš?
No musíš..
Musíš žiť, dýchať, milovať, trpieť, odpúšťať.
To je život. Každý deň ti prinesie niečo iné.
Novú šancu, nádej, odvahu, silu, chuť.
Využi ju. Aj keď niečo končí, vždy sa iné začína...
Zobraz celú správu
beba1902
13. aug 2016
Nová zaluba :slight_smile: 23 fotiek
beba1902
8. aug 2014
Moja zabavka :slight_smile: 41 fotiek