• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby ako vy tvarujete tie kvetinky? mate na to nejake pomocky, alebo to ide aj bez nich?
vcera som hladala nejake stranky ale nasla som iba take velke kvety, ako vy robite take tie malicke, co sa zvyknu davat okolo spodneho okraja torty na zakrytie konca potahu???vykrajovackami?
poradte prosiiiim?
28. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ale sak to nie je puding

nadu ja dnes idem po podla toho ale aj tu su asi iba velke

http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/fotoalbum/modelovani
28. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia ja viem ja som tu plnku uz mala, len som reagovala na to co si pisala ze nepoznas nikoho komu by chutila maslova plnka :wink:
28. okt 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja tiez moc nemusim maslove plnky, raz za cas si dam, ale poznam kopu ludi ktory ich zboznuju.samozrejme tiez je rozdiel ci tam je klasicke maslo,alebo margarim.to tiez spravi chut :slight_smile:
28. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadu dakujem za odpoved. Ja mam domace dzemy viacej druhov. A kyslejsie mame tiez radi tak ako pises da to tomu taku inu chut.
A co sa tyk kvietkov tak ja zatial nemam ziadne vykrajovacky. Ruze som robila s klasickym mensun kruhovym a tie ako ty pises som robila tak ze som otlacila kvetinkovy gombik. Bola to sice trosku vacsia makacka ale inak to bolo ok. Uz som torty zmazala tak nebudes moct pozriet ale zajtra vecer ked budem mat viac casu tak hodim do albumu. Vykrajovacky su dost drahe a pokial nerobim na objednavky tak si myslim, ze sa neoplati kupovat. Peniaze navyse nemam staci sa len popozerat okolo co vsetko doma uz mame. :wink:
28. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer
dnes idem opat skusit ten nestastny marcipan, tak drzte palce nach sami to podari :zipper_mouth:
28. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim vsetky palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, este cakam ze sa maly raz zobudi a idem na to...
uz teraz mam z toho stres :frowning2:
28. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj naduli, napadlo ma...... aj tie na nohach drzis???? :fearful: :confused: :sweat_smile: : :wink:
28. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ked nemáte radi plnky tak akú plnku robíte do torty? :confused:
28. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja robim tie s maslom, alebo pudingom, ale vzdy ich darujem, tak ich nejem :grinning:
28. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja uz som pisala ze davam len kupovane.Nenormalne mi chutia.Hlavne vanilkova
28. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak cessy aj ja drzim a som povedala aj malej aby drzala
28. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca dakujeeem, aspom ze mam vasu podporu :wink:
28. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy ale mňa zaujímalo,že aký krém tam dávaš ked ty tu tortu ješ. :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to je krasna hmota :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi sa mi to zas podarilo, len to tak trosku lepi, co mam stale podsypavat a miesit???
28. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy asi hej.Ja by som to tak robila. :wink:
28. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked lepilo tak som podsypavala, ale ked som to mala uz vcelku spojene a zafarbene tak som uz dlho nemiesila, len ked som s tym robila tak vzdy podsypane a v pohode....
tak supis, bohvie preco ti to predtym neslo...dobre som drzala tie palce na nohach.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Cessy a čo myslíš prečo ti to nešlo včera? :confused:
28. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy to je super ze sa dari.Normalne som fakt rada.Ja mam vcerajsiu v chladnicke a zajtra idem pokracovat
28. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som take trdlo..... :grinning:
uz viem kde som spravila chybu :fearful: :fearful: :fearful:
ja som si to zle opisala, dnes som si to presne vytlacila a robila podla obrazkoveho postupu.

ked sa mi to drobilo tak sa mi to zdalo byt take lepkave, aj ked som to ochutnala, tak sa mi to lepilo na zuby a ja som si zle poznacila cukor :frowning2: :angry: . jejda skoda suseneho mlieka, mojej snahy a casu
28. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka a ked robim pre nas doma torticku dak davam ten parizsky krem. slahacky+cokolada, povarit a na druhy den vyslahat :sweat_smile: tem milujeme
28. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za drzanie palcekov .... :wink:
pomohlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy, kolik jsi am toho mleka dala? :grinning:
28. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca inak super link si dala, nieco podla toho skusim vymodelovat :slight_smile: :sweat_smile:
28. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda kolik jsi tam dala cukru? :grinning:
28. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni velmi malicko asi len 50g, ved sa mi to aj zdalo byt malo, ale co uz, zle som si to opisala
28. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jsi trumpetka...:grinning:
28. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :grinning: a ktr si robila?Lebo ja som skusala len ten olejovy a aj to bez prichute lebo som nezohnala
28. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok