• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@mia114 mne cukrar a predavac v jednom odporucil sfv ze k2 ani wi niesu take dobre.lenze ja som zatial mala len mm a potom robeny z susenym mliekom.ani s jednou som nebola spokojna strasne dlho trvalo kym sa vypracovala aka taka hmota.
2. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka ja som ani tak nemyslela hmoty lebo aj ja pouzivam MMF ale skor pomocky, farby a tak. Ja som pisala na TOM ked pisali ze otvaraju a ze straky budu coskoro tak aby som sa neprehnala ak tu pod nosom to mam lacnejsie :wink: . A vyber maju velky?
2. aug 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ESTE SOM TUUUUU!!! :grinning: ale pre istotu som povysavala vyprala dve pracky, vyvesala, pozehlila a upratala co sa dalo :sweat_smile: viete - keby nieco! :sweat_smile:
2. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tu je este moja druha torta s dovolenkoveho pecenia, len ju mam len takto divne nafotenu :grinning:
tortu sme robili narychlo vecer o 21h hehe, tak aspon tak sme ju so segrou spravili, ze kedze tam bolo 5deti tak kazdemu jednu ozdobku na nu, to chceli vyskusat a vidiet ako robim tortu.
na poslednej fotke su deti pre ktore to bolo robene, najmensi tam neni ten ma 10m, a tie dve v strede v siltovkach su moji certici hihi
2. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
baby vy vsetky potierate iba maslo s cukrom? A kolko masla kolko cukru? Ci by sa nedalo potriet aj niecim inym?
2. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a ako sa citis? Kontrakcie mas?
2. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja k maslu a cukru pridavam aj korpus. je to potom take lepsie, aj chutnejsie, aj sa s tym ovela lepsie hladi torta...

kontrakcie mam cely den, ale tak hala bala mi to brucho tvrdne :sweat_smile: asi si to uz zacnem aj stopovat...
2. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem za odpoved, tak ja to teda skusim a objednam teraz SFV :slight_smile:
2. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dakujem za tip!!! pisem si to. pretoze nemam absolutne ani predstavu co vsetko do toho treba nakupit/spravit... snad ma dm1 nebude neznasat po tej torte, lebo mam takeho tusaka ze budem strasne otravna :zipper_mouth:
2. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka potírám máslovým krémem
2. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka dakujem za odpoved, no s K2 to uz viem porovnat z tou sa mi nerobolo dobre, SFF mam doma male balenie, a kvetinky sa z neho robia super, len ta SFV tu som este nemala a kedze chcem kupit rovno 7kg balenie som sa radsej esre raz opytala na skusenostui :sweat_smile: dakujem za rady
2. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja poslednu dobu potieram uz len s maslo=+cukor+korpus a je to uplne super, vzdy krasne vyrovnam tortu a pekne ryclo to ztujhne a dobre sa potahuje :wink:
2. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak asi v noci pojdes.prajem super rychlucky a bezbolestny porod.
To do masla das aj skrojky korpusu?
2. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @broucek2 a ten maslovy krem je co? Maslo a cukor na kasu?
2. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka no ja mam vzdy odlozeny bokom korpusove odrezky (bez kremu), a vzdy do toho masla s cukrom ked ho vyslaham, supnem aj trochu korpusu a preslaham to este aj s tym. urobi ti to krasnu kasu a vazne sa s tym robi ovela lepsie ako s cistym maslom s cukrom. a aj to lepsie chuti.
2. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 hm takze takmer ako puncovina bez lekvaru a vody
2. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 niesu hrudky?
2. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci slahat a slahat :grinning:
2. aug 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz som hladna.a ozaj mam si trufnut aj na postavicku SAMA? Nemate nejaky postup :grinning: ako na toho chlapa?
2. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ziadne hrudky. krasne sa ti to do hladka vyslaha.
2. aug 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka a slahas len chvilocku, hned je to rozpustene v tom.
2. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja potieram kremom ktory je aj v torte lebo pouzivam vacsinou len maslove kremy ktore mozu pod potah
2. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 neboj slane pivo zmaknes to je pohoda tu je postup http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=78336. Ja nedavam hore ale tie okrojky z chleba lebo to je take suche ale kopcek salatu a na to tu pomazanku. Keby cosi kludne sa pytaj
2. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 J8 jsem si dělala na slaný dort tři pomazánky - základ byl vždy tavený sýr, tvaroh a zakys. smetana.. TOhle celé ušlehat a do jednoho zamíchat nastrouhaný tvrdý sýr, česnek a najemno posekané ořechy. DO druhé jsem dávala chilli a cibulku (jarní) a do třetí jsem dala jen pažitku.
Potřela jsem tím chlebíky (toustové) a nechala si jedné víc na potření boků a vrchu. Pak jsem to potáhla sýrem a ozdobila..:slight_smile:
2. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a davas iba chlieb a plnky? nedavas ziadne "mäso"? :sweat_smile:
2. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka mmm to znie dobreeee! ale tiez sa opytam - nechyba tam nejaka sunka alebo tak? ci davas aj tu?
2. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ja som kremom ale netusim co v nom bolo robila ho svokra a z auta mi zisiel cely potah na stol som to niesla a na mieste zostali len kolesa .oci na karoserii dvere pri kolesach spetne zrkadla padli vyzeralo to ako po riadnom poziare a explozi :grinning: i
2. aug 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jasne davam vzdy potriem z oboch stran pomazankou a striedam poschodia - sunka, sucha salama pikantna, parizsky salat a tak stael dokola alebo aj syr podla toho co ludia chcu. Ja robim pomazanku cesnakovu tu lubima len nedavam tolko cesnaku ako zvycajne - maslo, bambino, tatarka , cesnak. Pomazanka sluzi ako take lepidlo aj aby sa to nerozpadlo ked sa to kraja
2. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka juj tak to bol isto nevhodny pod potah. Pod potah moze ist aj pudingovy ale v pomere 1:1 mlieko a maslo v nom napr. a nesmu ciste slahackove, tvarohove a tak
2. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chceeem to pivoo :sweat_smile: !
2. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok