• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. novembra 2017 
@mizulienka sama neviem kde sa toho tolko nabralo,poviem ti ze sa mi o tom uz aj sniva :astonished: mam na piatok narodeninovu pre 2rocne dievcatko s mackami mio mao....akasi rozpravka ani netusim ako to spravim :grinning: dve na svadbu jednu s orchideami a druhu s slnecnicami....len jednoduche kruhy...na sobotu 3D dinosaurus :confused: a este licim nevestu a druzicku....a nedelu mam pre chlapca 2 rocneho tortu s traktorom,dalsiu tortu ako podakovamie s gerberami a este malinky kruh s kolieskami....a to idem nedelu skoro rano na burzi do rakuska s kamoskami :grinning: baby myslim ze pondelok nebudem vediet ako sa volam :grinning: ja sa utesujem tym ze stvrtok je sviatok vsetci budu u nas doma,cize deti ,,dufam" neuvidim,a budem moct len piect a inak to vidim na dlhe noci :grinning: esteze ma humor neopusta
11. sep 2011 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katulkaaaaaa drzim palce, zvladnes to :slight_smile:
11. sep 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu su tie motyle zo vcerajsieho skolenia na torte :slight_smile: tato sikulka nas vcera vela veci naucila pozrite jej stranku zakusky-torty.eu
11. sep 2011 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@katulkaaaaaa to je nadhera s tymi motylmi
11. sep 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tiez mam toho bud. tyzden vela, tak som si objednala PDT. Tiez sa mi s cukrikmi nerobi tak dobre ako kedysi a este vacsi problem je ich vobec zohnat :confounded: Smolkov aj tych ruzovo-zltych je plno, ale na bielu hmotu velky problem. Tak nebudem riskovat :confounded:
Dufam, ze coskoro budu v Lidli americke dni, inak som nahrata :sweat_smile:
11. sep 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na dalsej foto...je to naaadherne
11. sep 2011 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@petusko ja rozmyslam ze sa ich asi zbavim :unamused: pozrem kolko ich mam posuniem ti ich ak budes chciet,vyskusam teraz tu PDT a ak budem spokojna tak s MMF uz robit nebudem,dam ti vediet
11. sep 2011 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kati si vravela, ze sa to robi cez stencil, ale ako povyrajuje tie medzierky na kridlach? :confused:
11. sep 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka luci s britvou to je uz ina prplacka :confused:
11. sep 2011 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko z ktorej stranky si si objednala pdt?
11. sep 2011 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa z cukrarskepotreby :wink:
no uvidim, ak sa mi bude robit dobre s PDT, tak mi mozno aj americke dni uz budu ukradnute :grinning: :grinning:
11. sep 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko tak budeme dve,dame si vediet :grinning: vcera na tom skoleni nikto okrem mna nepouzival mmf :confused: a to nas tam bolo 27
11. sep 2011 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mio mao su macky :grinning: a su jednoduche nastastie jedna cierna a druha biela ak sa nemylim lebo Minimax mame uz dlhsie zruseny
11. sep 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa @bianca mio mao chodia aj na JimJam :sweat_smile:
@katulkaaaaaa wau, tak asi nieco na tom bude, ze tie cukriky su ine a nerobi sa s nimi uz tak dobre :unamused:
Urcite dam vediet, akos a mi robilo :wink:

Teraz este hladam niekde nejedle ozdoby, take perlicky na drotikoch a pod. do kvetinovych tortiet a nic sa mi nepaci :sweat_smile:
11. sep 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko ja som si teraz kupila v Mobelixe ,,diamanty,, ale velke a len cakam na dajaku prilezitost a su tam
11. sep 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je to moje zaoblene srdiecko....dakujem Vam dievcata za rady ako postupovat...mohlo byt aj lepsie, ale som v celku spokojna...
a este jedna mini torticka, zo zbytkov, pre nasu malu oslavenkynu :slight_smile:
11. sep 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@ikula2 :slight_smile: no včera večer mi písala, že ešte nevie, či si ju dá upiecť mne. A ak si ju dá upiecť tak tam chce mať ten vak na palice, palice, zástavky a aj to auto, ktoré vozí golfistov. Ja mám takéto inšpirácie: http://www.flickr.com/photos/25016830@N03/2405358131/, http://www.flickr.com/photos/cakechester/4155641667/. Len ešte rozmýšľam ako urobím na aute tie tyče, ktoré držia strechu a ako vystužím tú strechu, aby bola pekná rovná. Inak tortu ak ju teda budem piecť ja, chcú na začiatok októbra.
11. sep 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca dakujem s tymto linkom si mi velmi pomohla :slight_smile: super tak tie su jednoduche,to mi odlahlo :slight_smile:
11. sep 2011 o 09:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko objednala si si to cez kuriera?alebo postou?lebo sa bojim od nich objednat maju sice super ceny ale vtedy ako mi balik isiel tri tyzdne.... :angry: viem ze mali vtedy chaos,tak dufam ze to bude teraz ok
11. sep 2011 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa cez kuriera, uz v piatok mi pisali, ze v nasl. prac. den mi to donesie. tak dufam, ze neklamali :sweat_smile:
11. sep 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko super tak tam objednam aj ja dufam ze do stvrtka pride :wink:
11. sep 2011 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nemas za co.Nasa na tom ficala.Hlavne nech sa dari.
11. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ty jsi šílenec. Když si vezmu, kolik mi trvá jedna dorta, nechápu, jak to zvládáš
11. sep 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca jeej tak ja normalne rastiem, ze si niekto ulozi moju torticku na inspiraciu :sweat_smile:
@yamahafazer dakujem :dizzy_face: vsetkyyyym inac ty mas teda riadny vojensky arzenal :grinning:
11. sep 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vidis to auto ma nenapadlo, zrovna som rozmyslala aby ta torta nebola taka prazdna, len ono aj tak vyzera ako na tom obrazku? Tu strechu staci nechat vytvrdnut a bude drzat.
@katulkaaaaaa naj cena je PDT cukrarskepotreby.eu a od Moniky na webareal
11. sep 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 to srdieck je krasne a super zaoblene, sa ti vydarilo potiahnut
11. sep 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 este ich mam viac lebo raz som robila vojensku tortu a potrebovala som inspiracie tak som hladala a som si poukladala

nemate prosim niekto sablonu na sandalkove topanocky pre dievcatko?
11. sep 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kati to nemyslis vazne ze tato pani vas ucila? Sak ona byva tu blizko a mne robila na svadbu tortu :slight_smile: aj malemu na krstiny, by som ale vobec nepovedala ze je taka sikulka. No ale to musim zistit ci nerobi aj u nas take stretko.
11. sep 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tie motyle su suprove nemas nafoteny postup ako ste to robili?
11. sep 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok