• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@mizulienka ja mam ulozene jedno video, nieco neskutocne, kto toto dokaze. Ale skusit treba vzdy :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=wOyibd6tDvo
9. okt 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. okt 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq to iste len ina stranka :slight_smile:
9. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny fakt si nikto nepametate alebo nemate ulozeny ten link na nejake pekne baliace papiere? :frowning2:
9. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja kupujem len strieborné, alebo s potlačou a zadná strana je strieborná :wink:
9. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja kupujem klasika v papiernictve aj zlaty aj strieborny maju ale nie je leskly skor taky matny
9. okt 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a tiez kupujes len normalne "nazivo"? :grinning:

@dm1 ja viem, ale ja by som si chcela vybrat nejake pekne, a nechce sa mi behat a zhanat. a v tescu a bille kde stale chodim nemaju moc pekne :pensive:
9. okt 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 hej - živá idem do papiernictva a aké majú beriem - nemôžem ešte nad papierom špekulovať - len musí byť strieborný
9. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 pár krát som vypredala jeden druh - bo som brala 20 ks - ale teraz som natrafila na farebné strieborné, ale zadná strana je čistá, tak som zobrala 10ks a teraz v utorok dokúpim
9. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 skus skor papiernictva popr. teraz v zime budu mat urcite v marks and spencer tam maju vzdy pekne popr. v tych baliacich sluzbach.
9. okt 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aj v kauflande maju pekne baliace papiere a dokonca boli v akcii a aj v kiku maju dost
9. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky dakujem za rady!!!! pobeham teda obchody :sweat_smile:
@desmodka no do kiku sa chystam, len ten je na druhej strane bratislavy... to je teraz cez den ked je dopravna spicka tak na hodinu cesty :zipper_mouth: ale budem to musiet absolvovat... a urcite skusim aj kaufland, ten mam blizko :dizzy_face:
9. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ked si robila tu tortu pre polovnika, prosim ta z coho si robila korene? cisto z puncoviny? dakujem.
9. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, prosim ta, nevies, ci bude nieco z toho stretnutia v Trencine?
9. okt 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. chcem sa vas spytat kde v bratislave je kamenny obchod, kde sa daju kupit pomocky na marcipan? myslim gelove farby, nejake vypichovace... myslim ze @lusil2005 tam tiez nakupovala... dakujem.
9. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Děkuji moc za odkaz.... Našla jsem tam přesně i návod na 3D auto... jsou to úžasné webovky... Děkuji...
9. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila nie je za co... ked sa da rada pomozem, aj ja mam rada, ked mam kde hladat pomoc a rady :slight_smile:
9. okt 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk ale v tortomanii maju lepsie ceny ako na dlhych dieloch: www.tortomania.sk
a aj www.formicky.sk su v BA, len nemaju kamenny obchod. ked si objednas, dohodnes sa s tetou kde ti to moze priniest...
9. okt 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ano, len z puncoviny. ale neslo jej tam vela :slight_smile:
9. okt 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ten marcipán je asi dobrý, ale určitě ti nebude stačit jeden jak to tam píšou. To sypání jsem ještě neviděla, koupila jsem jiné značky. Tak je dobře to vědět. :wink:
9. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa malo by byt tak uvidime ci sa podari. Kamka mi este pisala ci neviem nejake priestory neico som jej poslala este sa neozvala
9. okt 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 cicus ja som pred tyzdnom kupila v tescu ale nie u nas :angry: u nas nemaju ziadne :angry: ale v Partizanskom tescu uuuzasne kraaasne metalicke je na to aj taka jemna struktura ako šmyyrgel papier, ale mali len bledo ruzovy, silno ruzovy:slight_smile: a fialovy,a le ze fantastikus krasa :wink:
9. okt 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak mi to nedalo a skusila som to malovanie na torty, som si predstavovala ze to je nieco naramne tazke, ked ta pani za ten kurz pýta tak vela :confused: ale nič to nieje, je to uplne lahke a nic specialne som na to nepotrebovala, dokonca, ja nemam ani vela farieb, mam len tie zakladne a aj to tie lacne z tesca, gelovky mam len čiernu , hnedu, fialovu a ruzovu , ostatné mam tie tescove , odtiene si vzdy miesam z nich.

A este toto som nemalovala nejak zeby som sa snazila dodrzovat ciary :grinning: , tak mrkajte len jednym okom na to, sa mi nechcelo, kedže to nieje "prava" torta ale len MMF potiahnuta forma od torty :grinning: nemala som tie ornamenty ani predkreslene :confounded: tak su tam vidiet hakybaky ciary :confounded:
9. okt 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela aaaale tak cicus, ty by si namalovala portret aj kamenom na asfaltku!!! ty vobec niesi porovnatelna vzorka!!! :grinning: :grinning: :grinning: kokoz a si normalna, to akoze co teraz, vyhodis??? sup s tym na tortu alebo co, ved to by bol hriech znicit len tak! sice, co sa ja u teba cudujem... nejdem ani spominat na NEPODARENY portret Natalky co si vyhodila, lebo sa zas natototo... :angry:
ale som tym vlastne chcela povedat ze fantastikus! krasa. :sweat_smile:
9. okt 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela joj moja kebyze mi teraz predo mna postavis cistu potahovku a stetec a farby tak ver ze toto by tam nevzniklo urcite. ako z tych kvetov nechapem ale ze absolutne
10. okt 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela joooj to je nadhera! ale mne by ani kurz za 1000eur nepomohol ked proste neviem malovat :frowning2:
10. okt 2011 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 si si ma s niekým pomýlila !!!!

@katy1979
@dm1 holky verte tomu, že so správnym vedením sa dá všetko , fakt , videla som to na kurzoch /Lusil , pamatas,v Olomouci, ta co sla prv domov/
10. okt 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok