• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@zdenallicka ja som robila ten kokosovy traseny,je to len ten puding bez varenia kokosovy a jedna slahacka a ananasovy kompot ja soom si odvazila aby toho ananasu bolo tak isto ako toho mandarinkoveho kompotu aj stavy a len som zatriasla a taky bol super inak sa mi to zda divna kombinacia ananas a kokos,ale super to chuti

@dm1 a co si budes brat ake pomocky?aj hmotu si mam zobrat?staci len podlozka,niake piestiky,valcek,kostice?vobec neviem co si mam brat
23. okt 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sa ti nezvala ta pani ci sa im ta torta s oplatkou hanny pacila?lebo co si dala tu foto co ti poslali no tak tvoja je ina nadhera to vobec by nemohla byt nespokojna
23. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer v tom kokosovom kreme si pouzila Dr. oetker Ole? existuje aj kokosovy alebo nejaky iny puding. Inak kombinacia kokos ananas je uuuplne ze mnam, najma v podobe Pinacolady :grinning:
23. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ten bager vyzera ako skutocny uplne perfektny je
@daducha vsetky su krasne
@pristela aky hrosik ved to je krasny somarik

vsetky torticky su fakt nadherne
23. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ano ten som pouzila kokosovy a tam na nom bol ten recept s ananasom tak reku vyskusam
a este maju vanilka a cokolada
23. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tam su super navody na tie zeleniny ja budem jednu robit slanu v novembri tak popozeram niake inspiracie dakujem
23. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 @mia114 ten motorkar to je formicka patchwork ja som ju len vymalovala len co my ostali farby tak je taka divoka :grinning: to bolo pre svagra
23. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer náhodou som to objavila a fakt sa podľa toho dá niečo vykúzliť :slight_smile:

Ozaj kočky, nemáte náhodou uložené nejaké inšpirácie na rytiersku tematiku? Mám na piatok urobiť kamoške tortu s nejakým rytierom s mečom a 3-hlavým drakom ... nehovoriac o tom, že torta má byť okolo 21 cm priemer :unamused:
23. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha prekrásne tortičky
23. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme tú kvetinku mám aj ja, ale ešte ani na jednu tortu som ju nepoužila ... nejak sa s ňou neviem stotožniť, asi ju predám
23. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat prosím ťa odfotíš mi tú kvetinku, ak je to tá čo myslím, kúpim ju od teba :slight_smile:
23. okt 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mám zase s MMF takú skúsenosť, že keď to porovnám zo Smartflexom, tak MMF kryl viacej, Smartflex je veľmi elastický a olepí každú nerovnosť, tak pre mňa bol MMF v tomto lepší.
23. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 báger je ako kupovaný v Dráčiku :grinning: . Perfektný je. Ja by som ho robila pol dňa.
23. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, uzasne torticky, specialne sa mi tento tyzden paci @daducha - no tie postavicky su neskutocne dokonale!!! krasne torticky!
23. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha wow, krasne torticky! vidim ze si sa na barbienu inspirovala tou fotkou od dm1... islo to dobre? ja robim barbie buduci tyzden, tak uz rozmyslam co s nou vyhutam :zipper_mouth:
23. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherná prácička :wink:
23. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jaaak ze sa ti nepaci kokos ananas? ved pinacolada je strasna mnamka!!!
23. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ten bager je fakt jak kupeny v hrackarstve... si dobraaaaa! :grinning: dani prosim ta ked si robila tu loptovu tortu, aky si mala priemer toho stvorca, a tej gule? robila si to v miske z ikea? ja sa tam chystam kupit ju, ale netusim aky priemer mam kupit :zipper_mouth:
23. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 kde si citala,ze sa mi nepaci?praveze je super na chut som pisala len sa mi to zdalo divne ja som taku kombinaciu este nikedy nejedla a ja ani neviem co je pinacolada :sweat_smile:
23. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yamahafazer to nemyslis vazne!!!!!! pinacolada je uuuuzasny ananasovo-kokosovo-smotanovy drink! http://koktail.sk/koktaily-a-ine-napoje/pina-colada/
23. okt 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 je to ona?
23. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat maš ip
23. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, neviete niektorá koľko stojí tá formička, ktorú tu pred chvíľou pridávala
@zlatat ??? alebo nevideli ste ju niekde
23. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja vobec nic nepijem ani na oslavach mne nechuti ani vino ani nic take jedine pivo poznam a rum do toriet,ale to tiez nepijem jedine ked ideme s muzom na pizu a on si da pivo vtedy tak si dam glg a to staci a co si otvorime na silvestra sampanske aj to mi staci glg a uz sa mi hlava mota :grinning: ja som skoro ako nealkoholik takze ja nic taketo napoje nepoznam
23. okt 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mne sa tie kvetinky pacia :zipper_mouth:
23. okt 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 maju ju v tortomanii a stoji tusim 7,05 eur
23. okt 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ja neznasam tvrdy alkohol, akykolvek. a tiez mi vobec nechuti vino a do tohoto tehotenstva som neznasala aj pivo. teraz ho milujem, ale len nealkoholicke. alkoholicke mi nechuti :sweat_smile: ale miesane drinky by som mohla do nemoty! :zipper_mouth: cele leto (ked zrovna niesom tehotna alebo nekojim) ficim na mojitach a pinacoladach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja som už asi rozmaznaná ružami, orchideami, a inými kvetmi na drôtiku, takže asi preto to nejako neviem využiť - nevideli ste ich v nejakom obchode ? Nepamätám sa, čo stáli - kupovala som ich pred rokom na stretku u Jara Kováča,
23. okt 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tu je moja najnovšia dokončena len ten podnos no hrôza nemala som už papier :rolling_eyes:
23. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok