• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@reruna až bude kurz pro trochu pokročilejší tak se domluvíme a pojedem. Já jsem už viděla i kurzy co by nebyly tak daleko, ale bylo to na dva dny i se spaním a já kojím, tak to jsem nemohla jet :unamused:
25. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna V Praze sice máme taky občas kurzy, ale blbý je, že mi zase nemá kdo hlídat malou, takže mám zatím zaky smůlu. Mamka se o víkendu nedostane
25. okt 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky tu je môj PES: pre porovnanie 2 foto
25. okt 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@anibas ty brdo ten je supeeeer. A v nohach ma vystuz ci nie?
25. okt 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 celá konštrukcia je drotiková - hmota je flower a čokoládová MMF
25. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska 15-20 tort tyzdenne??????? a este si aj zarabas MMF? ja stresujem ked mam 4-5... nechapem ako to stihas. to vsetko zvladnes sama? nehovoriac o tom ze tym vobec neutrpi kvalita tvojich torticiek!
25. okt 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas waw .....waw......waw iné slová mi nenapadajú :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas oki dakujem velmi pekne za rady :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ani neviete ako ste mi padli do rany téma futbal nespím už celý týždeň na víkend mám futbalku a bojím ...

a ešte prosím o radu nemáte niektorá recept na špice likérové a ovocné???
25. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

babulky,prosim Vas,niektora z Vas tu kedysi davala link na video,ako jedna pani tam robila tortu Sponge Boba. neviem to najst,prosim Vas,nema to niektora ulozene?
DAKUJEEEEM :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ako ze drotikova? ty si najprv udrotikovala psa a potom obalila do hmoty? boze moj, kedy sa ja toto vsetko naucim :confused: :confused: :confused:
25. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas v tom soku som zabudla napisat, ze ten pes je uplne suprovy
25. okt 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas úžasný
25. okt 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tuto som robila ja
25. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@anibas tak ten je úžasnej, jako živej :slight_smile: :wink:
25. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas sánka dole šéfe
25. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka ano to je ona co sa mi pacila, dakujem :slight_smile: ukladam, tak sa nenahnevaj ak z nej nieco pouzijem :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas super, moja madarska vyzla :slight_smile: sanka dolu veru ako vravia baby :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Zlatka ty pecies aj bezlepkove torty, prosim mohla by si mi hodit nejaky osvedceny recept na korpus? dakujem moc :wink:
25. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 davam ti moje autorske prava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas uzastne!!!
25. okt 2011 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 hééj - toto je maďarská vyžla - ja poznám len vlčiaka, koliu, bernardína a pudlíka .. ostatné su pre mňa orech :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka drotiky sú cez nohy a telo a kúsok v hlave
25. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ako nemám slov, čo sa ti podarilo vytvoriť - je dokonalý a teda aj mňa bližšie zaujíma ako si to robila s tým drôtikovaním
25. okt 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas pes jako živý :wink:
25. okt 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky , ktora to tu ide robit tu tekvicu ? som nahodou nasla uplne lahku a peknu bez zbytocneho tvarovania :wink:
25. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela
Tak tomu rikam nahoda..dodnes jsem si tu jen s myma detma chodila koukat jako do kina na Vase prispevky a obrazky a ted na mne vypadne primo idelani dort..
Jdu si sem pro radu...
Bohuzel o takovych dortech, jako jsou tady se nam muze v Italii jen zdat..jsou tu jen klasiky ..max. ruzicka z jedleho papiru..

Moje dcerka bude mit 12 let, potrebovala bych poradit jaky dort bych mohla udelat ja..ale nemam dostupny material..jen ten zakladni a marcipanovy preparat a cukrovy platek na rozvaleni...mam jen zatim krabicky koupene, nezkoumala jsem, jak se pripravuje...

Tato tekvice by se mi hodila, protoze oslava bude spojena s Halloween party takze JA urcite zajem mam a veliky. dekuju..
Jinak bych poprosila o dalsi typy (potrebuju tak 3 dorty) :frowning2: ...popr. jak vymodelovat kralicka..

Dekuju moc vsem
25. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela je fakt ľahunká a krásna
25. okt 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásna ja idem robiť ale má to byť taká detská tekvica vyrezávaná, neviem či by som s takouto uspela...
25. okt 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dalsia uctovnicka???? :grinning: :grinning: :grinning: tu nas je teda vazne dost! :grinning:
@mizulienka juj uplne ta chapem moja, ja tiez robim prvu loptu v zivote na nedelu. ma byt na stvorcovej torte postavena, ale tiez tak do 3/4. a mam z toh ostres!!!!
25. okt 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok