• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@mizulienka šlahačka aj mascarpone z Lidla kúpené...aj biela čoko...juuuuj....teším sa na to, dúfam, že sa mi to podarí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2011 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no len aby nebol taky ako ten moj ten povedal ze kostoliky uz nikdy viac :sweat_smile:
20. dec 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem chtěla upéct nějaký vánoční pro rodinu a nic.. dneska s malým u dr. a má zánět průdušek.. takže nic nestíhám.. :angry: škoda..
20. dec 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasne torticky akoze mne by trvali tyzden :grinning: nie to este dalsie objednavky :grinning: , pozeram aj krasne vytienovane ta cesticka :wink:

@mizulienka si sa vyhrala, vydarena a ta ziletka :sweat_smile: , velmi pekne pismo prosim ta to je ktore a aku ma velkost lebo podobne obzeram ale este som ho nekupila.
20. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ja by som si moooc prosila vyrobit vykrajovacky :slight_smile: artisty ale ak ti poslu holky nejake ornamenty aj ine tak sa k nim pripojim, ak neposlu pripomen a nieco ponachadzam, ted nestiham az tolko sliedit po nete :frowning2:
20. dec 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ahoj, ja by som ťa poprosila tie artistry, stačia mi aj také, ako máš ty, nemám zatiaľ žiadne, budeš veľmi zlatá, keď budeš na mňa myslieť :slight_smile:
20. dec 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - parádna
@pristela prekrásne
20. dec 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha porozmýšľame medzi sviatkami a pošleme nákresy, teraz je frmol - ja by som obkreslila svoj kostolík a domček a možno zväčšiť, určite aristry, pozrieme stránku medovnikárok, možno Mafku čo mám ona a nakreslíme:
ALEBO: Kresliť bude Pristelka !!!! Ona má na to papiere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 dakujem, to je kurziva abeceda, maju ju tusim u kamky, ja som si to teraz objednavala, teda velke pismena som mala ale zobrala som si male, je velmi pekna a pismo nie je velke, takze pekne zmestis aj vacsi napis.
u kamky ju teraz nevidim, tu je jedna
http://www.cukroska.sk/www-webareal-sk-cukroska/eshop/3-1-VYKRAJOVACE/27-3-Abecedy/5/199-Abeceda-mala-kurziva
20. dec 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :dizzy_face:
zasa ste tu take nadherne veci popridavali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... mne keby niekto teraz povedal o tortu, tak ho asi poslem do teplych krajin a este dalej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: do vianoc nechcem vidiet trubu... po vianociach sa este rozhodnem... :grinning: dnes som definitivne vsetko dorobila, porozdelovala do krabic a uz len budu kolace cakat na rozvoz... :slight_smile: dokopy toho bolo 41,7 kg a 2370 kolacikov a k tomu 2 rolady a 3 platy grilaziek... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: makacka slusna, ale manzo pomahal... :dizzy_face:
20. dec 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dada2007 neboj sa, nepokazis nic, len to uvar den predtym ako budes slahat, dat poriadne vychladit do chaldnicky cez noc a rano preslahas, ja davam aj stuzovac, na jednu slahacku min jeden smetafix...ovocie ukladam az na natretu slahacku a potom kuchynskou utierkou ako keby troska vysajem vlhkost rozmrazeneho ovocia. to je vsetko :slight_smile:
20. dec 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasne torty obidve.
20. dec 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas asi si idem zmenit nick :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , inak ja si vzdy kreslim na tvrdy papier co chcem , vystrihnem a pak vyrezavam z hmoty :confused: aj tie take okrasne inicialy , kopu casu s tym zabijem :frowning2: ale zas investovat tolko do origošiek vykrajovaciek na to nemam nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adka_praha ja z teba ošediviem, wow , klobuk dole zenska!!!! dobraaa si ! :wink:
20. dec 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem :sweat_smile: :dizzy_face: ... aj mm skoro osedivel pri mne... :grinning:
20. dec 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha moj mi minule vravi, že prečo uz neberiem objednavky ??? skoro som umrela, ledva fucim , nespim co makam a on este ze malo mam :angry: a ja ze ved rob aj ty nieco "hand made" a on, ze jemu sa nedari , ja to mam vsetko lahke, lebo mne sa vsetko vzdy podari :fearful: :fearful: som nevedela na rychlo čim ho capiť :grinning: akoby nevidel kolko sa nervujem ked sa mi nedari :frowning2:
20. dec 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela heh ten moj radsej nema divne reci... :sweat_smile: jemu staci vidiet, do kedy robim vecer a ako sa nervacim, ked mi nieco neide... potom velmi ochotne nakluse a pomaha... :grinning:
20. dec 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to bych po něm asi hodila to co bych měla v ruce. :grinning: :grinning:
@adka_praha to jsi si mákla, je to dřina, ono se to nezdá. :unamused:

Co nám tu mazali za příspěvek na minulé straně???
20. dec 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to byla nějaká reklama na stránky s dortama a na časopis :slight_smile:
20. dec 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aha, tak to jo :wink:
20. dec 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no tyzden zabarikadovana v kuchyni, ale tak dalo sa... :slight_smile: idem robit policajta- mm a mladej zasa neni rady pomoci :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha přesně vím o čem mluvíš, nechala jsem se ukecet ať peču cukroví na objednávku a po týdnu v kuchyni,m kdy jsem troubu zapínala v pět ráno a vypínala až v šest odpoledne, tak jsem řekla, že už nikdy více :angry: Teď relaxuju a peču u toho medovník a na pátek mám tři minidortíky pro kámošky dědu, jen jako dáreček :wink:
20. dec 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha já mám napečeno asi 15 kilo a stačilo mi to :grinning: :grinning: Jsi šikulka, já bych 40 kilo vůbec nezvládla. :unamused:
20. dec 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja vas obdivujem, tolko cukroveho...ja som dnes urobila este pernik, budem obalvoat v kokose, kde sa ja hrabem so 4 druhmi kolacov hehe :grinning: :grinning: :grinning:
baby a ake rezy ste piekli? ci to este len budete? mysli nejaky zakusok
20. dec 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja tieto "plechove" kolace na vianoce nepeciem :slight_smile: ...

@vecernicci buduci rok uz ani ja nebudem tolko piect ak pojde vsetko dobre- mame v plane piect ine s mm :grinning: ... a nemienim sa stresovat... :slight_smile: teda niezeby bol toto nejaky stres, ale je jednoduchsie dat jedno dieta ku svokre na bavenie, ako mat este jedno doma, kto vie ako narocne... :sweat_smile: :grinning:
@jakelina dik... :slight_smile: uz ma to chvilami aj nebavilo a vytacalo, ale v pohode... mm pomahal :grinning:
20. dec 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim zachrante ma!!!! Nevideli ste niekde v poslednej dobe tie zlate cokoladove dukaty? Na zajtra robim truhlicu a nikde ich neviem zohnat :frowning2:
20. dec 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 fuu luci netusim, uz dlho som ich nevidela,naposledy asiniekde v samoske asi...nie som si ista :unamused:
20. dec 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim o radu... chcem zajtra piect tortu, objednala som taku trojposchodovu formu na tortu. rozmyslam, co je lahsie, potrebujem ju bud natret plnkou, takou ktora nebude stekat ked bude v teple. nejakou hustou. alebo oblozit marcipanom. ale neviem ci to pojde. mate nejaky recept na taku uplne hustu plnku?? torta je ale mala, vysoka asi 17 cm a siroka asi 14cm.. co myslite ako nato?? budem vdacna za kazdu radu... :wink:
20. dec 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 nebudes ju rozrezavat na platy a tak plnit?
20. dec 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja som ich minule kupovala v takom obchode FIRST DAY sa volá, je to taká predajňa s alkoholom a cukrovinkami, akoby darčeková, kde robia aj darčekové koše, máme ich u nás viac :slight_smile:
20. dec 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 pevné krémy jsou máslové
20. dec 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok