• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@vlada111 aale sím ta , najskor chcel strom :angry: potom cervene auto bez strechy :angry: nakoniec si vybral 4poschodovu so stromami a cervenym autom , predvcerom to zmenil na 4poschodovu so stromami, jazerom hore v ktorom sa bude potapat autobus a na nom hore na streche budu stat dvaja ludia :confused: :confused: :confused: :confused: som mu oznamila ze mu urobim biely hladky kruh a hotovo :angry: skoro mi oči vyškriabal :grinning: :grinning: :grinning: tak som ted sedela s nim za pc a hladali sme , chcem skusit tu krivu tortu/som ho nakoniec na jednu ukecala :wink: hlavne ze nie 4poschodovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jan 2012 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj babule, tak prajem všetkým nech rúry dobre pečú a plnky nech nevytečú :wink: PF 2012
1. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (14)
Všetkým ďakujem za " páči sa mi" @vlada111 no tiež sa mi to blbo poťahovalo, lebo som si zobrala málo hmoty a vyšla mi na ňu len tak tak a to sa vtedy veru zle poťahuje, ale nakoniec sa podarilo :wink:
1. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela jsem zvědavá na tu křivou ty se mi taky moc líbí tak pak povíš jak se ti dělala :slight_smile:
1. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alenv jasne napisem , len mam taky pocit ze to bude hodne tazke potiahnut, kedze sa to dole zužuje :confused:
1. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky prosim vas viem ze niekde bolo video ako robit krivu tortu , nemate ho niektora?
1. jan 2012 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela no to možná ano..pro mě je lepší si vždycky radši rozválet větší plát, aby to šlo lépe potáhnout
1. jan 2012 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som nasla video , kto chcete mrknite si , tak sikovne pacicky by som chcela mat aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne co mi chyba je ta otocna doska :frowning2: http://www.youtube.com/watch?v=xHY_F53ClJ8&feature=related

ach prave mi malý zalepil pusu lepiacou paskou a odisiel so slovami : vypadas pekne ... :rolling_eyes:
1. jan 2012 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela tu desku seženeš i v ikee
1. jan 2012 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@benjik jooo , som na čakačke, kedy @lusil2005 kúpi a posle
1. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela to já nevěděla,já už na vás vůbec nemám čas,jen vždy mrknu co tu přibylo :wink:
1. jan 2012 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@benjik to je v pohode , to uz bolo davno a to snad uz zabudla aj ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim jej crn bo kasle na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 Áno...To je carambola a physalis sú tie oranžové guličky.. :wink:
1. jan 2012 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 krásnučké dielko
@vera_vila - peknučká
@ajka82 - nádherná tortička
1. jan 2012 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
jeeej, dakujem baby za toke paci sa mi :dizzy_face: o dva tyzdne robim dalsiu a svokra ked videla tuto, tak uz si na jej 65tku objednala, ze jej mam urobit tiez tortu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial vsetko len pre moju rodinku, rozmyslam, kedy mozem cosi upiect este nech si potrenujem...
1. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všem přeji hlavně hodně zdraví.... :slight_smile:
1. jan 2012 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci ja som raz skusala celych motylov z coko a boli super pokial som ich nesla dat na tortu zlomili sa vsetky :frowning2:
1. jan 2012 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, prosím vás, nemáte uložené nejaké tortičky s hasičskou tematikou? Ale nechcem robiť 3D auto, skôr okrúhlu tortu a vymodelovať autko, prípadne hasiča.... vopred ďakujem za inšpirácie :dizzy_face:
1. jan 2012 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 - jééééj, táto tvoja je super, presne také dačo som si predstavovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Len toho hasiča neviem, či by som zvládla, ale autko môžem napodobniť? Teda aspoň sa o to pokúsiť? Super tortička, na webe som doteraz našla skoro samé len 3Dautá :unamused: . Toto je pre 9ročného chlapca, hodí na hasičský krúžok, tak by som dačo skúsila... Čo si použila ako vnútro - kostru auta? :slight_smile:
1. jan 2012 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 - aha, už čítam, že oplatka...
1. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, prajem Vám v novom roku všetko najlepšie a pridávam posledné minuloročné torty :wink:
1. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
@dm1 dani, poslala sam ti žiadosť na fb :wink:
1. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 krasne torty a ziadost potvrdena :slight_smile:
1. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ako prosím ťa zdobíš tú reďkovku na slaných tortách, našla si tú stránku o zdobení zeleniny? viem, že si ju pred časom hľadala, ja som ju tiež mala niekedy uloženú, vymazala som ju a teraz by som ju potrebovala
1. jan 2012 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje dve posledne v roku 2011. Ta sladka bola ozaj rychlovka za par hodin zbuchana
1. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
ahojte... prajem vsetkym len to najlepsie v novom roku... :dizzy_face:

ja lutujem, ze som nam nechala tolko kolacov.. uz ma zasa "svrbia" ruky... :slight_smile: buduci rok nam necham z kazdeho druhu po 5 kuskov a dovi dopo... budem si piect postupne cez sviatky nieco, lebo takto doma blbnem... :sweat_smile:
1. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mariann2 na ktorej foto myslis?
1. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 napríklad aj na tejto slanej torte, v strede, je to reďkovka, či nie? čím to vyrezávaš?
1. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 jaj tak to je len taky "free style" :grinning: ako ma napadlo a vyrezavane je to takym malym obycajnym nozikom
1. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok