• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@reruna a to miesto na bombony myslis, ze do korpusu vyrezat dieru a medzi ten vyrezany a spodny dat este v miestach dookola plnku? inak to s tym pernikom ma ani nenapadlo, skvely napad, dakujem
30. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jak jsi dělala tu šperkovnici s tou Marilyn? to je nádhera!!!! :slight_smile:
30. jan 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella_fly ano já jsem v tom korpusu uprostřed vyřezala díru a pomazala to krémem a pak jsem to celé potáhla a ten prostředek vyhladila, šlo to dobře
30. jan 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka 200g coko z lidla, 2 slahacky, 140g cukru, 100g kakaa a 100g masla. slahacky, coko, kakao a cukor das do hrnca a nechas zovriet. odstavis, pridas maslo, miesas kym sa nerozpusti. nechas zachladit ako parizsku slahacku, a slahas. je to vyborne, a pevne jak fras. :sweat_smile:
30. jan 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@reruna super, lebo som to nasla na fb a strasne ma to zaujalo a chcela by som take niekomu urobit, pride mi to ako skvely napad :slight_smile:
30. jan 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna a nie je "prilis" maslovy, ked tam ide maslo? viem, ze to je iba 100g, ale pre istotu sa pytam :wink:
30. jan 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu este sa pochvalim tortickou co som robila kamaratke k narodeniu synceka :slight_smile:
ta vyroba tenisiek ma neuveritelne bavila :slight_smile:
30. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
30. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 hmm idem robit dino tortu buduci tyzden, tak rozmyslam, ci to kupim ci nie...joj ale to zas objednam este aj nieco navyse :wink:
30. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ale dakujem pekne za link :wink:
30. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nedockava4 dakujem velmi pekne :dizzy_face: ,som rada ze malej sa torticka pacila a hlavne ze vsetkym chutila.A ked bolo malo, nabuduce kludne väcsiu :grinning: :grinning:
30. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka najkrajsiu fialovu aku som kedy mala je to lilac od Squires kitchen.Na SK ju maju tusim iba www.formicky.sk . Robila som s nou to spodne poschodie na krivej torte a su tam asi 4 rôzne odtiene. Je fakt super
30. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tesim,tesim ze chutil :wink: ,len ja ked dam cokinu z Lidlu,tak uz nedavam tolko kakaa,je to na mna moc cokoladove.Ale ked davam normalnu varovu,tak dam kakao cele ,ale Castello iba max. polovicu
30. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas velmi drzim palceky tvojej torte v sutazi na TOM, je nááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna vidíš, díky to mě nenapadlo, tím půjdou hezky tečky :grinning:
30. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha ja som tiez dala odost menej kakaa, asi polovicu.
30. jan 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, posielam Vam fotky tôrt z ktorych jednu mam robit ako hl. svadobnu.Dali by ste sa na to ? Mna to strasne laka, len netusim kolko si za to pytat.A ci vôbec na sk zozeniem tie jemne cipky co tam su :confounded: A hlavne, ma to byt august ...
30. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kocky TOM je 40 kg torta :confused:
30. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha veď to nie je ťažká torta ... TY JU ZVLÁDNEŠ !!! len jednu peknú čipku si kúp a tortičku ukladám ...
30. jan 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha normálne si ma nenormálne inšpirovala - svokra má o 2 týždne 60-ku a potrebuje niečo "výnimočné" a tie klietkové tortičky sú krááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah kde presne ???
30. jan 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna Vierka ďakujem - vrch kazety sú 4x oplátky a na tom je čokoládou maľovaná MM - najprv na folii a potom prilepená na oplátky :wink: :wink:
30. jan 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha @lusil2005 babulky moje, viete jaka ja som na presne recepty, napiste mi presne, ako ste robili ten parizak, nie iba recept, ale kolko coho ste davali vy, dakujeeeem :wink: :wink: :wink:
mozem dat aj troska menej masla?
30. jan 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :dizzy_face: :dizzy_face: ,super, to ma tesi,ked vyskusas tu klietkovu, aspon mi povies ako sa ti robila.Torta sama o sebe nie je tazka,len tie minitorticky a muffinky,s tym je hrozna piplacka.A ked si predstavim ako teplo bolo minuly rok a co to bol za des piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale zase na druhej strane,konecne torta presne podla môjho vkusu,joj,asi sa na to dam.Dovtedy nacvicim muffinky aj minitorticky :grinning:

@mizulienka do hrnca si dam smotany-na 24 cm korpus 4 33%,400g cokiny,na tuto davku davam cele kakao-ale nie Castello,hocijake ine,280g krystal cukru.Necham vsetko zovriet a na toto mnozstvo 200g masla.Metlickou ho tam rozmiesam kym sa masa nespoji a hotovo.Dam na balkon vychladnut a potom to prenesiem do chladnicky,min. na noc. Uz sa mi stalo ze mi raz z torty vytiekol,netusim dodnes preco,tak ja ho varaim uz rano den vopred a potom sa chladi v podstate 24 hod. Urcite by som to ochladzovanie neurychlovala mrazakom .Toho masla sa neboj, je to lahucky krem, maslo skoro necitit :wink:
30. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas v najnovsich fotopostupoch
30. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha si poklad Dadi, dakujem velmi pekne :wink: ukladam :wink:
30. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka Kráásne.. :wink: Všetky!!!
30. jan 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela aha no takze v drogeriach...tam som este neskusala... dakujem:slight_smile:
30. jan 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok