• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@simasa tuha ani nie, no musis kliestikovat hned ako ju potiahnes, potom schne a uz to nejde
22. feb 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Perfektná... :wink: Ja budem takúto robiť na apríli :slight_smile: Kamarátka si takúto vybrala.. :slight_smile: Tak dúfam, že bude aspoň taká pekná ako tá tvoja :wink:
23. feb 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@b.janka chudatko male, ako mu je??
23. feb 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak udělej zuby zlatý :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dm1 krasne medovnicky
23. feb 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana to je tedy zadání parádní - no mně by se třeby líbilo točité schodiště, to by mohlo být zajímavé, ale já bych si na něj ani netroufla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, zase potřebuju radu, neplánovaně budu péct dort, zítra večer budu potahovat - bude to mramorovej korpus do 24 cm formy, 2x překrojenej, stačí mi na potáhnutí mléčný marcipán z dávky 200g mléka????
23. feb 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta já si radši dělám dvojitou dávku nebo jeden a půl, on v lednici vydrží, ono by ti to stačit mělo, ale když je to akorát, tak se to hůř potahuje :wink:
23. feb 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ještě jedna blbá otázka - na kolik dortů mi stačí perleťovej sprej PME ? Mám dorty o průměru 28, standart vysoké :slight_smile:
23. feb 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci děkuju, já si chtěla udělat dneska z pol. dávky na ozdoby - růžičky a zítra si jí chci udělat těsně před potáhnutím, líp se mi s tím pracuje, tak asi na to potáhnutí udělám z 1a 1/2 dávky :slight_smile: co zbyde sníme, to zas není problém, nebo nechám na příští týden až budu péct dceři dort k narozeninám :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta tak si rovnou udělej víc, když ti ztuhne, tak dej na chvilku do mikrovlnky a on změkne a jde krásně propracovat, ale opatrně, když ho přehřeješ, tak je horký uvnitř, ne na povrchu, já si ho nahřívám, i když si chci vyválet na potahování, pak se tolik nenadřu :wink:
23. feb 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no to neni zly napad :wink: :confused: :slight_smile: ,ale spravim biele aj zlate a bude to a hadam aj niake akoze pokazene
akurat peciem mam toho teraz dost 2 sladke dvojposchodove ,1 sladku trojposchodku ,muffiny a 4 slane torty
23. feb 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jo, jo na to jsem přišla, že vypadá, že není teplá a vevnitř už je horká, no asi jo, už mám udělanou žlutou a trochu zelený na růže a lístečky a dort chci mít hnědej, tak asi z tý 1a 1/2 dávky udělám hnědou, mám teda jen potr. barviva z drogerie,ale docela jsou barvy pěkný :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela velmi krasne dakujem! ten postup je super, trosku si ho upravim a budem moct pouzit aj na findusa:wink:)
@timoko daaaakujemmm!
23. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer tak to mas co robit, mna by zaujimalo ci sa takto da pokracovat v peceni aj ked pojdes do prace ..
23. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 jaj si zlatá, ja sa bojím, či sa mi to podarí také isté ako si dali fotku. A keďže poťah je hnedý, idem robiť 1x čoko MMF na celú tortu. Na tvoju sa teším, a veru aj závidím, že nemáš predlohu :sunglasses:
23. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babuľky,od pondelka maju byť v akcii tie americké cukríky,koľko su to gramové balíčky,viete ?
23. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah 300gr. :slight_smile:
23. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Tak teraz som sa dobre zasmiala. :grinning:
@yamahafazer Ak mozem pridat svoj nazor, tak ja by som urobila vsetky tri poschodia biele a na striedacku davala cierne ozdoby na spodne, zlate ozdoby na stred a zasa cierne ozdoby na vrch (potom sa tam ani ten zub nestrati) a pouzila by som na tie ozdoby tu silikonovu oranzovu formicku co mas - tak ako je to tam na obrazkoch. Myslim, ze by to bolo nadherne a elegantne.
23. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 tak na tocite schody by som si teda netrufla ani ja.. ma to byt len mala 23 cm okruhla torta :slight_smile:
23. feb 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana :grinning: , jen nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana co keby si spravila len zebrovi vzor s maslou alebo ak ti idu kvety, tak nejaku kyticku
23. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana co keby si spravila len zebrovi vzor s maslou alebo, ak ti idu kvety, tak nejaku kyticku
23. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ako vyzera balenie tych americkych cukrikov, ja poznam len tie marshalow a potahuje sa snimi rovnako ci maju neaku vlastnost co marshalow nemaju??
23. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa inak to je tiez zaujimavy napad :wink: dakujem :slight_smile: no uvidim nakoniec ako mi to ukaze ked ju zacnem robit a rozhodnem sa asi az na poslednu chvilu ako to teda spravim :sweat_smile:

ale dakujem vam strasne moc za vsetky napady :dizzy_face:

@miciatko to nehrozi :unamused: budem rada ak vobec dve spravim tyzdenne
23. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko bielomodročervený americký obal :grinning:
ja som ich nenávidela,kúpila som ich a j od sofi a potom predala dm1 :grinning: :grinning:
ale niekomu sa dobre s nimi robím,hlavne že sú biele :slight_smile:
23. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a kam nastupuješ do práce??
23. feb 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tam kde som robila aj predtym v leoni len neviem kde ma pichnu maju malo roboty a vies to robim na smeny ranna poobedna
23. feb 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok