• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@mizulienka ten vypichovac na hortenziu mam aj ja. ale toto ma laka, a ten list je tam kraaaasny :sweat_smile: teta ho pouziva aj tu http://tortyodmamy.sk/vyroba-ibistekov
28. feb 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 prenádherná prácička si šikulka :wink:
28. feb 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujeeeem za tolku chvalu :grinning: ani si nezasluzim :sweat_smile: robila som z hlavy, kupila som si kvoli nej tu obrovsku 36 cm nerezovu misu v ikea :grinning: neviem co s nou teraz budem robit... :zipper_mouth:

@janula.h fuuuha, netusim kolko platov mala. mozno 6 :confused: ale piekla som ich vsetky naraz v takej velkej mise.
28. feb 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 počkej až malý doroste, tak v ní můžeš dělat bramborový salát na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lusil2005 ta je nadherna , krasna
28. feb 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana aj ja mam objednavku more a plaz a este dve postavy k tomu , aku mas predlohu??
inak co som citala o tom cukre , tak si myslim ze ked potriem potahovku vodou jemne, alebo jedlym lepidlom a na to nasipem hnedy cukor ze sa nic nestane
28. feb 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak jsem nakonec neodolala a objednala si ty žilkovače na lístky...já su hrozná, skoro nic nepeču a furt něco objednávám :grinning: ale v březnu mám 3 dorty, tak to hned využiju
28. feb 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: to si vystihla! :grinning:
28. feb 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obré ránko kočky, idem sa pochváliť, aké narcisky som dnes " natrhala " :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@zlatat jako živé!
28. feb 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat jej Zlati nadherne su, prave som dnes pozerala na postup na TOMe, ze vyskusam, ale sa mi to zda moc komplikovane :unamused:
28. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat to je nádhera :dizzy_face: kúsok jari si nám dnes priniesla do tohoto u nás zasneženého rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja už som tak jarne naladená :wink:
28. feb 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat kraaaaasne.Ako zive.Ja chcem jar jar jaaaaaaaaaaaaar
28. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 no korytnačká totál KRÁĽOVSKÁ !!!!!!!! - a kašli na ňu - idem kuk na FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 keď už budeš kupovať čiernu, tak najlepšia je extra gelová :wink:
28. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dík, aj ja som už tak jarne naladená a dnes som sa zobudila do zasneženého rána ... kedy už tá zima skončí? :unamused:
@mizulienka dík - ja som ich robila podľa knihy Alana Dunna a vôbec to nie je komplikované ( teda pre mňa ) - každý lupienok na drôtiku a už len spájaš
@reruna ďakujem
28. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nádherné - aké máš žilkovače ?
28. feb 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Zlati a máš aj iné ? na rôzne kvety ? ja teraz silno uvažujem a hľadám nejaké UNI, ale také asi nie sú, ináč ten Kováč má dobré ceny :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja tak u nich objednávam stále a do 3 dní to mám vždy doma......oni to posielajú aj keď nemajú ešte peniaze :wink: aspoň mne vždy :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas veľa toho nemám - mám na alstromériu ( ten som ešte neskúšala ), potom na lupeň pivónky ( ani to som neskúšala, ale plánujem ho použiť aj na ružu ), no a teraz som si objednala na tulipán a magnóliu - ale ešte mi neprišli
Mám aj na listy - ale to sú dosť veľké a keď mám malé lístky, tak to blbo vyzerá.
28. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tie su nadherne :dizzy_face: . Ja som si tiez "urobila" doma jar pernikovymi kuriatkami a huskami :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 jéj to musí byť krásne - ja ešte skúsim zlatý dážď, na hyacint sa chystám pekne dlho, no príde mi to ako riadna piplačka, tak zatiaľ odolávam :grinning: a ešte aj fialka ma láka ale na ňu nemám žiadne vykrajovačky, snáď to pôjde aj bez nich
28. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dakujem, no s tym som sa este nestretla, ze by niekto necakal na platbu...
ale uz mi napisali, ze dnes posielaju :dizzy_face:
28. feb 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 odkial si objednavala?z T fornaxu?MNa sokovali minule lebo som cakala na podklady k platbe a nic neprislo az balik a potom som to podla udajov vo fakture uhradila
28. feb 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ja mam dobru skusenost s T fornaxu -peceie je hrou, som im rano napisala ci nemaju vacsie vykrajovacky kohutika a sliepocky a pani mi volala a nakoniec sme prisli na to ze len mali rozmery chybne oznacene, tak som stastna prestastna a @dm1 aj ja sa chystam si urobit jar doma, ked vombnu snezi jak blaznive, vcera som sa skrpcom prechadzala v botaskach a dnes mozem zasa v cizmach :confounded:
28. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak teraz si sa stretla :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoze JAR JAR.Ja som prave dorazila kapustnicu,vonku snezi a mrzne.Uz nevladzem
28. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 no asi jo, ale 124,.kč + poštovný, za barvu fakt nedám. Co když to budu mít jenom projednou, už i těch 60,-kč je dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale díky koupím teda tu normál gelovou :wink:
28. feb 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok