Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
yamahafazer
17. mar 2012
@janulkamartinko ved ten traktor je uplne perfektny dokonaly super sa ti podaril ja teda tieto technicke veci nemam rada robit
pandysek
17. mar 2012
@yamahafazer děkuji zkusím udělat to máslo ,mám jen kilovku potahovky a dortík se hodně velkej tak mám obavu že když ho potáhnu tak už mě nezbyde naty chlupy :-S
yamahafazer
17. mar 2012
@pandysek na tom masle s cukrom by ti to malo drzat v pohode a ty ho nemas teraz vobec nicim potrety? a este ked budes tie chlpy lepit tak potieraj vodou tie medzeri medzi nimi aby sa ti spajali spolu dokopy
pandysek
17. mar 2012
@yamahafazer zatím ne ,ale jsem to zkoušela píchat do té punčoviny kdy je to měké a lepí ale taky nic...... děkuju za radu stou vodou taky jsem otom nevěděla 😃 😃 😃 no su zvědaná co ztoho vznikne :-N =-)
kvojtanikova
17. mar 2012
ahojte baby kto ste uz robili krem z visni ako tu davala recept @vecernicci mam dve otazky: moze ist pod potahovku? a ked vam zvysili tie visne (visne pokrajane zmiesane s polovicou pudingu z visnovej stavy) - co ste s nimi urobili? daju sa zamrazit a pouzit na dalsiu tortu? alebo ich mame len pojest ako dezert so slahackou?
miciatko
17. mar 2012
@mariann2 prosimta kedze mas uz chatu zvladnutu a plany prestudovane, kadial chodia na tu latrinu ?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ladydia
17. mar 2012
@miciatko pssst!!! to je tajomstvo architekta 😃
eliska22
17. mar 2012
jednoduchá motýliková na želanie oslávenkyne 😉
lussy23
17. mar 2012
@eliska22 krásna
eliska22
17. mar 2012
@lussy23 Ďakujem si zlatá 🙂
janulkamartinko
17. mar 2012
@yamahafazer dakujem moc,zle sa mi robil preto som pisala ze ho aspon pol roka nechcem vidiet 🙂
anibas
17. mar 2012
ahojte dievčatá - dnes sme boli skoro celý deň na dvore - koooooooooooonečne vzduch a výbeh - nielen chladnička - drez - rúra 😃 😃 😃 moje víkendovky : lienky bola krásne žltučká - blbá fotka :-| :-| :-|
eliska22
17. mar 2012
@anibas jéééééééééminenku tá prvá je nádhernááááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) x-)
anibas
17. mar 2012
@eliska22 ďakuje - to je podľa obrázka na želanie 😉 😉 😉 len tam bola tvár ženy - tak som zmenila na motýliky 😃 😃
omnia23
17. mar 2012
@anibas mozem sa spytat odkial si?Ta LV je nadheeeeeeeeeeeeeeeernaaaaaaa!!!!
eliska22
17. mar 2012
no aj my sme dnes boli celý deň vonku a hneď staršia dcéra úraz 😞 spadla z bicykla, brada rozbitá, boli sme jej to dať ošetriť, tak jej to spevnili, celá doudieraná, oškretá a čo ma najviac sere, tak že si odkolila z predného zubu 😞 viem čo to je, mne sa stalo ako 8 ročnej to isté |-| na predných zuboch mám korunky keramické :-S nemá to až tak ako ja, tak dúfam, že sa to bude dať nejako nadstaviť len :-|
anibas
17. mar 2012
@omnia23 PO ďakujééém 🙂 🙂
yamahafazer
17. mar 2012
moje dnesne muffiny
@anibas nadherne a ta prva je krasna
jakelina
17. mar 2012
@eliska22 můj syn má nadstavené přední zuby už asi osm let, má to jako se dělají bílé plomby, připevněné tou lampou. Jel na kole otočil se na bráchu a narazil do auta před sebou. Zubama tam udělal dva vrypy a zuby zůstaly v laku. Měl helmu, tak naštěstí ne rozbitá hlava.
miciatko
17. mar 2012
@eliska22 aj moj syn ma na prednom zube korunku, lebo mu zub po odstiepeni odumrel, bude mat 18 a uz mu setrime na keramcky :-|
jakelina
17. mar 2012
@anibas ty jsou krásné. Ta první je na bocích krásně zdobená, jak jsi malovala ty motýly??? Jsou nádherní a kytky taky.
anibas
17. mar 2012
@jakelina Majta tá príhoda - brrrrrrrrr - a maľovala som normálne štetcom a čienou farbou - z PC na priesvitný papier - potom otlačok na tortu a potom štetcom 😃 😃 😃
miciatko
17. mar 2012
trochu jari vam prinasam
lusil2005
17. mar 2012
@anibas akurat hikam na Fb... a ako si prosim ta robila tie cierne kraje dole na obidvoch poschodiach??? je nadherna.
kvojtanikova
17. mar 2012
@eliska22 tiez mam opravovane predne zuby, lebo som mala velku medzeru a pekne mi to vyplnili, drzi to uz 8 rokov, jedine co si treba dat pozor ze v ten den ako to budu robit, nesmie dcerka pit nic farebne, ani dzus/malinovku, lebo to moze ofarbit. Sesternica si dala pohar dzusu a ozltla jej ta opravovana cast, uz sa to neda vybielit. Drzim palce a hlavne dcerku ukludni, v takom veku moze byt na vyzor uz citliva, mozno ju to aj boli. Nadstavovanie zubu je bezbolestne, bude zase krasna ako predtym.
lusil2005
17. mar 2012
@miciatko jeeeee dakujemeeee 😃 krasna
anibas
17. mar 2012
@yamahafazer FOX - nejaká firma ??? krásne mufinky - ja ked som dala do sáčku, aby nevyschli, tak na druhý deň sa odlepovali od košíčkov :-| :-| :-|
anibas
17. mar 2012
@lusil2005 😃 😃 😃 😃 šak to čipka z galanterky !!
eliska22
17. mar 2012
ďakujem kočky za podporu, vidím, že sa to stáva viac ako by si človek myslel =-)
@kvojtanikova mne tiež nadstavovali zub, ale v 18 mi ho zbrúsili a dala som si urobiť keramickú korunku :-p
eliska22
17. mar 2012
@anibas ja som tiež kukala ako puk, že čo to tam máš dole a to čipka 😃