• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janulkamartinko ved ten traktor je uplne perfektny dokonaly super sa ti podaril ja teda tieto technicke veci nemam rada robit
17. mar 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer děkuji zkusím udělat to máslo ,mám jen kilovku potahovky a dortík se hodně velkej tak mám obavu že když ho potáhnu tak už mě nezbyde naty chlupy :confounded:
17. mar 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pandysek na tom masle s cukrom by ti to malo drzat v pohode a ty ho nemas teraz vobec nicim potrety? a este ked budes tie chlpy lepit tak potieraj vodou tie medzeri medzi nimi aby sa ti spajali spolu dokopy
17. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer zatím ne ,ale jsem to zkoušela píchat do té punčoviny kdy je to měké a lepí ale taky nic...... děkuju za radu stou vodou taky jsem otom nevěděla :grinning: :grinning: :grinning: no su zvědaná co ztoho vznikne :sweat_smile: :confused:
17. mar 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kto ste uz robili krem z visni ako tu davala recept @vecernicci mam dve otazky: moze ist pod potahovku? a ked vam zvysili tie visne (visne pokrajane zmiesane s polovicou pudingu z visnovej stavy) - co ste s nimi urobili? daju sa zamrazit a pouzit na dalsiu tortu? alebo ich mame len pojest ako dezert so slahackou?
17. mar 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 prosimta kedze mas uz chatu zvladnutu a plany prestudovane, kadial chodia na tu latrinu ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko pssst!!! to je tajomstvo architekta :grinning:
17. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jednoduchá motýliková na želanie oslávenkyne :wink:
17. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@eliska22 krásna
17. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Ďakujem si zlatá :slight_smile:
17. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer dakujem moc,zle sa mi robil preto som pisala ze ho aspon pol roka nechcem vidiet :slight_smile:
17. mar 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá - dnes sme boli skoro celý deň na dvore - koooooooooooonečne vzduch a výbeh - nielen chladnička - drez - rúra :grinning: :grinning: :grinning: moje víkendovky : lienky bola krásne žltučká - blbá fotka :unamused: :unamused: :unamused:
17. mar 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@anibas jéééééééééminenku tá prvá je nádhernááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ďakuje - to je podľa obrázka na želanie :wink: :wink: :wink: len tam bola tvár ženy - tak som zmenila na motýliky :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas mozem sa spytat odkial si?Ta LV je nadheeeeeeeeeeeeeeeernaaaaaaa!!!!
17. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme dnes boli celý deň vonku a hneď staršia dcéra úraz :frowning2: spadla z bicykla, brada rozbitá, boli sme jej to dať ošetriť, tak jej to spevnili, celá doudieraná, oškretá a čo ma najviac sere, tak že si odkolila z predného zubu :frowning2: viem čo to je, mne sa stalo ako 8 ročnej to isté :pensive: na predných zuboch mám korunky keramické :confounded: nemá to až tak ako ja, tak dúfam, že sa to bude dať nejako nadstaviť len :unamused:
17. mar 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 PO ďakujééém :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnesne muffiny
@anibas nadherne a ta prva je krasna
17. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@eliska22 můj syn má nadstavené přední zuby už asi osm let, má to jako se dělají bílé plomby, připevněné tou lampou. Jel na kole otočil se na bráchu a narazil do auta před sebou. Zubama tam udělal dva vrypy a zuby zůstaly v laku. Měl helmu, tak naštěstí ne rozbitá hlava.
17. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 aj moj syn ma na prednom zube korunku, lebo mu zub po odstiepeni odumrel, bude mat 18 a uz mu setrime na keramcky :unamused:
17. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty jsou krásné. Ta první je na bocích krásně zdobená, jak jsi malovala ty motýly??? Jsou nádherní a kytky taky.
17. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majta tá príhoda - brrrrrrrrr - a maľovala som normálne štetcom a čienou farbou - z PC na priesvitný papier - potom otlačok na tortu a potom štetcom :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu jari vam prinasam
17. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@anibas akurat hikam na Fb... a ako si prosim ta robila tie cierne kraje dole na obidvoch poschodiach??? je nadherna.
17. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tiez mam opravovane predne zuby, lebo som mala velku medzeru a pekne mi to vyplnili, drzi to uz 8 rokov, jedine co si treba dat pozor ze v ten den ako to budu robit, nesmie dcerka pit nic farebne, ani dzus/malinovku, lebo to moze ofarbit. Sesternica si dala pohar dzusu a ozltla jej ta opravovana cast, uz sa to neda vybielit. Drzim palce a hlavne dcerku ukludni, v takom veku moze byt na vyzor uz citliva, mozno ju to aj boli. Nadstavovanie zubu je bezbolestne, bude zase krasna ako predtym.
17. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko jeeeee dakujemeeee :grinning: krasna
17. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer FOX - nejaká firma ??? krásne mufinky - ja ked som dala do sáčku, aby nevyschli, tak na druhý deň sa odlepovali od košíčkov :unamused: :unamused: :unamused:
17. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak to čipka z galanterky !!
17. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ďakujem kočky za podporu, vidím, že sa to stáva viac ako by si človek myslel :confused:
@kvojtanikova mne tiež nadstavovali zub, ale v 18 mi ho zbrúsili a dala som si urobiť keramickú korunku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som tiež kukala ako puk, že čo to tam máš dole a to čipka :grinning:
17. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok