• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
20. mar 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 mě to nejde zobrazit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já nemám FB
20. mar 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv cha , musíš sa s @mariann2 lúbiť na Fb , aby ti to ukazalo :grinning: bo mariannka to nema verejne, bež prosit o priatelstvo, ona je mila , zlata isto si s tebou potrasie pravicou :grinning:

ale citam ze nemas fb , hmmm, toď akááá škoda :frowning2: :frowning2:
20. mar 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nemám.. já jsem takový ten anti FB tip :angry: ale kvůli těm dortmů si to snad založím :grinning: :grinning: :grinning: všichni jedou na FB a já jsem jak negramotná :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=125696
Ten je hezký, ale ty chceš asi 3D
20. mar 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ne 3 D ani ne.. ale s postavičkama. často je tu vidím a líbí se mi :slight_smile:
20. mar 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hodia sa pre 80 rocneho pana ruze cervene?
20. mar 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka hodí i nějaké krémové by byly hezké.
20. mar 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv my nieco hovor, tiez som bola medzi poslednymi mojimi kamosmi na fb :rolling_eyes: taky správny antifb, ale pak sme dohadovali stretavku zo strednej a bola som ako pako, kedze oni sa vsetci kontaktovali na fb
20. mar 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babuľky konečne som vás dočítala... porobili ste nááááááádhené tortičky... ste šikovné... ja by som také krásne a v takom množstve v živote nespravila... klobúk dole
20. mar 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudnutá fotka z Mikuláša :slight_smile:
20. mar 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Ahojte baby, poradíte mi prosím niektorá?
Keď chcem do torty zapichnúť drátik a naň dať nejakú ozdobu typu hviezdička alebo placka s písmenkom, treba ten drotik predtým nejako "poriešiť"? Čítala som niečo o floristickej páske... to treba aj v takomto prípade?
Ďakujem za rady :slight_smile:
20. mar 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ja som davala na koniec trocha pasky, aby sa to nesmykalo a nekrutilo :wink:
20. mar 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ked davam na drotik hviezdicku, tak na neho nepotrebujem nic ;) len si to urob vopred, aby ti ta hviezdicka najprv na drotiku vytvrdla a az potom to zapichni. Inak sa ti to smykne dole :wink:
20. mar 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tu su krtkove torticky,ktore mam ja ulozene ...inspiracie z internetu
20. mar 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina dakujem, mne sa kremove tiez pacia.

baby mateeste nejake ine tipy na farbu kvetin pre 80 rocneho pana??
20. mar 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv mám ho verejný tuším neviem prčo ti to nejde zobraziť, tak tu foto capnem tu :slight_smile:
@pristela ja sa s teba poskladám, neskutočne by som ťa chcela spoznať osobne :grinning:
21. mar 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@mariann2 nemas to verejne , mas tam napisane ze vidia len tvoji priatelia a priatelia tvojich priatelov :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aj si tam supni public , taketo prace musia byt verejne , nech sa mozu šíriť :grinning: aaale, prosim ta o nic neprichádzaš :rolling_eyes: som taky šedý tichý hanblivý a nenápadný priemer , ale na kavu kludne mozes dobehnut :grinning:

Holky prosim vas , ktore ste robili tu marlenku bez valkania, podari sa na prvy sup? ci mam skusat piect dopredu alebo staci na ostro v hodine dvanastej? a plnku ste davali s tym pudingom ako tam pisu ? bo ja ked robila marlenicu davala som salko maslo oriesky
21. mar 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a čo oranžová a možno gerbery - alebo ani kaly by neboli zlé - sú rýchle :wink: :wink: :wink:
21. mar 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nad oranzovou som rozmyslala, ale chcu nejake ruzicky...myslis, ze ruze a gerbery mozu ist k sebe?
a co tak cervene ruze a zlte gerbery k tomu?
alebo ake farby by mohli ist napr k oranzovej?
21. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka K oranžové dávám hnědou a takvoou jakoby slonovou kost.. :slight_smile:
21. mar 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ta slonova kost ma tiez laka :wink:

@anibas a ako robis kaly?
21. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Tady máš krtkové, co jsem dělala já... :slight_smile:
21. mar 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Babenky, viem, že to tu uz bolo x-krat a ja to nemam ulozene :unamused: . Neposuniete mi link na vyrobu detskych topanok?
Dakujem
21. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok