• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h Veľmi pekná... :wink: Taká úplne jednoduchučka...
4. máj 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Jani @lamps ma pravdu, na tie kvety je silikonova formicka, mne sa paci aj ta s tymi vacsimi kvetmi, len by som tam dala asi inu stuhu,mozno taku ako na tej torte napravo..na kedy ju ides robit? Moj brat je z presova, chodi obcas na sluzobky do BA, by som mu to dala a by si si to mohla pozicat :wink:
4. máj 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 Určite vyskúšaj tú svadobnú..Ja som na TOMe hľadala nejakú inšpiráciu...Ale neviem prečo nič ma tam neoslovilo...Nevieš či tam baby odtialto niečo dávali..Nedopozerala som to všetko.. :unamused:
4. máj 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nič v zlom ale terza mi je do plaču aké krásne tortičky tu robíte je to nádhera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste šikulky ja idem robiť 1 krát pre moje slniečko z marcipánu :wink: a kde kupujete tie potravinové farbivá??? a ako robíte tie postavičky a kvetinky to máte nejaké špeci veci nato??? Dakujem
4. máj 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha - určite smarflex. Ten je na modelovanie úplne naj podľa mňa ;) rýchlo tuhne a schne :wink:
4. máj 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@molka tá čokohmota,ktorú si robila (množstvo) vystačí asi na akú veľkú tortu? ....akú čokoládu si tam prosím dávala?
4. máj 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 zazrela som, ze niekto daval...bavili sa o tom, ze ju nemoze mat niekde inde, ale uz neviem kto
4. máj 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moja dnesna torta a este jednu som dnes robila dvojposchodovu svadobnu,ale tu som dala na TOM do sutaze tak tu sem nepridam a moj muz mi na nu povedal,ze to je klobuk :unamused: to nevidi,ze je dvojposchodova to je taka hrozna :unamused:
4. máj 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@yamahafazer teraz som pozerala, ved je krasna, aky klobuk? :confused:
4. máj 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 poťahovala som tým malú tortu, priemer 24cm. Používam vždy len čokoládu z Lidla, tú klasickú na varenie. Ale skúšala som aj biely poťah z bielej polevy (z tých koliesok) a tiež sa podarila. Neviem, možno by to vystačilo aj na väčšiu tortu, to som neskúšala. Skúšala som to vaľkať aj na fólii, aby som nemusela podsypávať, ale išlo to hrozne a fólia sa otlačila aj na čokopoťah. Najlepšie sa mi robilo na Solamyle.
4. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer :grinning: :grinning: :grinning: tak takový klobouk bych nenosila. Jasně, že je to krásnej dvouposchoďák svatebák :wink:
4. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak přijeď tak na týden.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv kitty / minnie úplně ne ale mám tohle.. Minnie si doplň.. :wink:
půlku bych udělala světlejší růžovou s kitty a druhou půlku buď tmavší růžovou nebo fialkovou nebo červenou s Minnie.. :wink: ale pokuď je to jen pro jednu holčičku co má ráda oboje tak co třeba růžovej podklad s červenýma puntíkama..?? a na to ty dvě postavičky už jen vedle sebe posadit... a třeba na bílý kolečko uprostřed dorty.. :wink: rozumíš mi?
nebo něco jak je ta pátá dorta.. na bílé nebo růžové boky dát obrys kitty a na vrch dát červený kolečko s bílýma puntíkama a na to už jen uši.. :sweat_smile: :wink:
4. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Ahojte ,tak na tento víkend len jedna tortička :slight_smile:
4. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@peroli jéj, máš uložené aj moje tortičky súrodenecké, je to pre mňa česť
4. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alionuska ahoj.práve som sa konečne dopátrala k tomu potahovaniu z cukríkov.kolko balíčkov potrebuješ na jednu tortu?chystáme sa so sestrou malej spraviť k narodkám tortu,takú väčšiu.dakujem :slight_smile:
4. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja viem ze to tu uz prebehlo :confused: ale nemohli by ste este raz dat surodenecke inšpirácie? take tie torticky pol na pol ? alebo pod cim to mam hladat ? :confused: kujeeeeem :dizzy_face:
4. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
baby ja som dostala vcera vyzvu od pani ucitelky v skolke ci jej synovi neurobim tortu k narodkam transformerou-toho najvyssieho optimusa :grinning: len chcela 3D ckovu malu ze do 3kg tak to po konzultacii s kamoskou som sa rzhodla ze nie piplat sa nebudem ale dam jej navrh ze urobim okruhlu popripade hranatu a na tu spravim 2Dckovu to by mohlo byt dobr enie?
4. máj 2012 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinka0401 ahoj, na jeden menší dort ti stačí hmota z 1 balíčku, na větší dort a na ozdoby udělej raději za 2 balíčků
4. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko jeej, krasna kombinacia, krasna zelena, nadherne snurocky :dizzy_face:
4. máj 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evil15 práškové barvy potravinářské se dají koupit v drogerii, gelové na netu nebo ve specializovaných prodejnách -tam se taky dají koupit různé hmoty, pomůcky, vykrajovátka. Te´d ty vykrajovátka mají hodně i vietnamští prodejci - sice kopie, ale zase jsou levné a pro amatéry stačí, tak se podívej, jestli u vás něco objevíš
4. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evil15 ten na prvej strane je dobry, len ta upozornim cukor davaj postupne, aby hmota bola ako plastelina. Ja davam vzdy menej cukru ako je tam uvedene a zavisi to aj od cukrikov. Drzim palce.
4. máj 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ja neviem kde on ztoho vidi klobuk :angry: a na tej spodnej je po ceom boku stencils a cela je trblietava len mne ta sunka fotak to nechce poriadne fotit :angry:
4. máj 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela Ďakujem :slight_smile: ... chceli najprv tmavú zelenú, no nahovorila som ich na takú svetlejšiu-pastelovú ...dúfam, že aj im sa bude páčiť ... a šnúročky...hahaha :grinning:
4. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby....robili ste už tortu pre diabetika????????? viem, že sa tu preberali torty bezlepkové...ale pre diabetika som to nezachytila.........trošku si to neviem predstaviť.....možno plnu parížsku šlahačku-a čokynu dať DIA...ovocko, ktoré má dotyčný dovolené......a cesto a potiahnuť-netuším........neviete náhodou? dííííííííííííííííííík
4. máj 2012 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som asi slepa, kde na TOMovi najdem tie sutazne fotecky? dakujem pekne :wink:
4. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer skoda, ze ti neodfotilo ten stencil, to by som si rada pozrela, paci sa mi biely stencil na bielom podklade
4. máj 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli super moc děkuju ukládám ty nikdy nesklameš :grinning:
4. máj 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kleopatris klikni si v tom rámčeku sutaž :slight_smile:
4. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok