• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt udělané v malování :wink:
9. jún 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som si to vypocitala zo vzorca:slight_smile:.......sikulka si
9. jún 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já jsem to zaokrouhlila, taky jsem počítala a malovala. :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja mam ten vzorec v hlave, tak som to napraskala do kalkulacky a o pol minuty vysledok:slight_smile:)a s tymi mojimi presnejsimi cislami by sa to tazko pieklo:slight_smile:)ale po zaokruhleni mam to co ty:slight_smile:...malovat neviem.este ze mi zatial nevyfucala cela matika z hlavy:slight_smile:
9. jún 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje nervy baby, neblaznite, matika!!!! vsak na toto mi ani ten šampus co tu mam nevystaci!!!! a opustam diskusiu :frowning2: prosto rožtek ku kraju do stredu a hotoffka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela burizonky !!!! :grinning: :grinning:
9. jún 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sak to jo, len nas zaujimalo, preco v tom linku tvrdia, ze to musi byt tak:slight_smile:.a nA NIC SME NEPRISLI:slight_smile:)
9. jún 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt sa musite moc nudit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
9. jún 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja som s tym nedosla:slight_smile:) mna len zacalo silno zaujimat, preco to na tej stranke tvrdia........:slight_smile:ale nenudim sa, citam konika:slight_smile: a cakam, kym sa vrati poloviciak z prace a hadam si aj cerveneho vina dame:slight_smile:
9. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nuz keby si bola bližšoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz dnes nieco musela otvorit bo vlasy mi dupkom stáli !! aj tak skoda , ze ste vsetky tak dalako :angry:
ozaj češky , ak ste niektora od Moravy mozme dat stretko o dva tyzdne tam cválam a moooc sa teším :grinning:
9. jún 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja si otvaram malokedy, a teraz mal manzo este aj dlho lieky, tak sme nepili, naposledy hadam kedysi v marci...ale uz nema a zajtra nejde do prace, tak si dnes dame:slight_smile:...musim ho na veceru dobre nachovat, aby si dal:slight_smile:
9. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no, ved sme tu prozoliezane kade tade:slight_smile:
@pristela budem na teba mysliet pri tom vine:slight_smile:
@pristela a kam jedeš???????????Myslím místo, alespoň přibližně.
9. jún 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt joj , ja nepijem vobec, iba ked som s holkami niekde kde sa tancuje a to je teda raz za pol roka :frowning2: :frowning2: ale dnes to bola od mojho uz posledna kvapka , u nas nepije nik ani mne to nechuti :frowning2:
@jakelina Slavkov u Brna idem tam za super holkou , dlllho som ju nevidela, bola raz na mojom kurze , no "laska" na prvy pohlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ževraj ma navlece do kroja a dnes utrusila nenapadne ze nech dojdem skor lebo treba nacvicit nastup a pochod :confused: :confused: :confused: :confused: tak som až brblava ostala :confused: :confused: :confused:
9. jún 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela u nas sa pije asi tak, ze flasu cerveneho vina pijeme dvaja tri dni:slight_smile:) a otvorime si mozno tak trikrat do roka:slight_smile:
9. jún 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moj je viac v robote ako doma, tak zatial poslednu kvapku este nedal:slight_smile:
9. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no my mame obaja pracu doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty jsou krásný :slight_smile:, housenku si s dovolením uložím, hrozně se mi líbí a hlavně může bejt každej dort jinej.................
9. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute , za ako sa hodi ked niekto drzi hubu ? tot moj pripad , ale uz som si zobrala ponaucenie ...objavila som u nas novy obchodik , kde maju aj cukros potreby a pomocky ...boli tam kostice , kupila si ich tam kolegynka za 1,90 :astonished: eura cely balicek , kym som dobehla ja , uz nebolo :angry: , tak tam do tetusky hudiem , ci este na ne pojdu a kedy asi ze to je super cena atd , atd ...v dohodnuty termin dojdem , kostice mali :slight_smile: a pozrem na cenu a :astonished: :astonished: :astonished: 3,90 :angry: :angry: :angry: no darmo , zarabat treba na blbosti ineho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ....kupila som aj tak , mali tam toho spustu - vselicoho , len ci do materskej tam este nieco ostane ...
9. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tie dezertíky sú perfektné čo si tam dávala? Urobila by som deckám nech majú radosť.
9. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no, to by u nas neslo, moj nemoze tu pracu robit doma..........a ja by som aj, len neviem, co:slight_smile:
9. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to mám trochu z ruky a jsme pozvaní na narozeniny synovcovi. Navíc ty máš svůj program, tak si to tam užiješ. :grinning: :grinning: Až pojedeš někam na jih Polska nebo na sever Moravy, tak to budu mít za rohem a ráda bych tě viděla.
9. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ved torticky peč, postav si zvlast vyrobnicku pec obycajske potiahnute torty +capni na ne zive kvety , hodis big sumu a mas vystarano :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sak ale volnu zivnost mi nedaju na pecenie:frowning2: a vyrobnicku si tu v byte nepostavim:frowning2:.alebo budem davat zive kvety na torty a tvrdit, ze to su kvetinace:slight_smile:))
9. jún 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 dakujem, TY na nikoho nezabudnes si veeeeelmi zlataaaa.
9. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah ja som robila to velke srdce,ze som dala stvorec a kruh a este sa mi to srdce viacej paci ako z formy
9. jún 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mates22 dakujem :slight_smile: ja už tie húsenice robím ako na bežiacom páse :grinning: kludne ulož :dizzy_face:
9. jún 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 taky se mi moc líbí, v jak velkých miskách to pečeš??? A víc najednou nebo po jedné???
9. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela uplne nadherna ja sa chystam na krabicu v utorok trochu sa jej bojim :confused:
9. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok