• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
cafte decka zasa po 100 rokoch.Mam v chladnicke slahackovu tortu dvojposchodovu a uz od rana sa dokopavam ist to potiahnut.Mam strach to vobec vytiahnut z chladnicky ach jaj
16. jún 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tá ruža je úžasné, ako si ju robila, že je taká rozvinutá?
16. jún 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 absolutně nechápu to množství, ale jsou nádherný a úžasný všechny
16. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela presne tak, ja som len čítala túto diskusiu od začiatku a ani som nebola na MK registrovaná. Pripojila som sa až svojou prvou tortou ako výsledok týchto tu vzácnych príspevkov.
16. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 krasne vsetky by ma odviezli ale pri tom mnozstve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79zuzana jááj :grinning: :grinning: :grinning: to ma nenapadlo. :sweat_smile: Vieš, teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A formičky sú v pieskovisku? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin a prečo by nemohla mať ružovú, veď podľa mňa práve takým treba dať niečo optimistické, čo mala byť fialová?
16. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoje tohtotyzdnove :slight_smile:. na tej s orchidejkami to nieje 100% vidiet ale ten stencil vysiel celkom dobre vsade rovnaky tak som bola rada. len je tam perlet na tom tak to skresluje
16. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@daducha nádhera, tvoju dokonalú prácu milujem, aj my to bude chýbať :wink:
16. jún 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja 13. torticka s mottom ,, MYSKY MAJU PARTY, KOCUR NIE JE DOMA`` je konecne hotova. Dnes mame 11. rok svadobny den s manzelom, a preto ze toto cislo 11 mi prinieslo posledne roky viac nestastia ako trinastka , tak som sa rozhodla urobit na nase vyrocie torticku pre moje deturence s totalne od veci motivom. Tak uz sa tesime ako ju o chvilku nakrojime........ :wink: :dizzy_face:
16. jún 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@vlada111 na čo? my bývame teraz u otca v dome kým si prerobíme svoje, oni sú celý deň vonku ja by som sa nudila, keby som nepiekla :grinning: teraz máme aj tatina doma, takže je všetko naporiadku :sunglasses: no ale toto je posledný perný víkend inak už budú len rekreačné 2-3 :grinning:
16. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela aaaaaaaaaaaaaaale veď ty už také robíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, veď tie tvoje výtvory sú jedna nádhera za druhou :wink:
16. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha kurz s Juliou ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Sabinka, to bula super objednávka - torta s pomarančovým kvetom je pre pani, ktorá mi povedala, že torta má byť veselá a jedinou podmienkou bolo, že na nej nesmú byť modré kvety :grinning: :grinning: :grinning:, tá so zeleným kvietkom je ako darček, takže tam som si mohla urobiť, čo mi prišlo na rozum.
16. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: ja som práve odovzdala pre známeho tortu s kúrením :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásna tortička a vidím, že aj ty si podľahla margarétkovej mánii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas a načo mu bola torta s kúrením, veď vonku je teplooooo :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dm1
@pristela tak pozriem doma nejaku foliu a uvidime, co vymyslim:slight_smile:
16. jún 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadherne torticky mate dievcata. radost tuto temu pozerat. len teda potom vzdy musim vyjedat skrinku co mi sliny tecu :grinning: ste veeeeeelke sikulky vsetky do jednej. aj super rady tu nachadzam. ja sa k prvej marcipanovej len chystam tak studujeeeeeem :grinning:

@dadka212 prosim ta pises ze miesas farby aby si mala peknu zelenu. to miesas gelovky? a akym sposobom sa to miesa? nejako to neviem nikde najst. teda viem aku farbu dosiahnem miesanim urcitych farieb ale neviem tu technicku stranku veci. ci to niekam dat a rozmiesat ten gel alebo dat na hmotu a miesenim sa to zmiesa alebo ako vlastne. neviem ci som sa vyjadrila zrozumitelne :sweat_smile: som sa akosi zamotala
16. jún 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 haha... si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt, poslite toho tepla kus aj k nam... my tu mame asi tak 10 stupnov, vkuse prsi a este aj fuka vietor... je to tu fakt ze na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase vela neposielajte, lebo o 10 dni letime s celou rodinkou na Slovensko, tak nech si uzijeme trosku slniecka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Inak formicky nemozem dat ani malej do piesku, lebo tie boky su strasne ostre, tak by si porezala rucky, ako ja pri ich umyvani :sweat_smile:
16. jún 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes len pekar a potahovac torticky... potom vam hodim vysledok ozdobovania... teda este pismenka-napis TATA robim ja, inak si valka aj vykrajuje a modeluje sama :dizzy_face:
16. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holčičky, krásný dílka jste popřidávaly, hlavně v tomhle teple všechno teče pod rukama, bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem měla tenhle víkend z 10 dortů 8 s jogurtovým krémem, to je radost dělat v tomhle teple a jestě 3D :zipper_mouth:
tak mám hotovo :wink: ale nemůžu přidat fotečky, rozbil se mi foťák :angry: dělala jsem toho pitbula a rotvajlera a zase jsem nemohla nafotit postup, tak snad příště, příští týden mám dělat pro změnu yorkšíra :grinning:
16. jún 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja vam to sem hodim aj s mojimi detmi s dovolenim :dizzy_face: starsia si vybrala zo zbytkovych farieb doma co som mala,aj vykrajovacky si sama vybrala, jedine napis tata som vyykrojila ja...mladsia sa snazila modelovat, ale nakoniec zostalo jej dielo v brusku :grinning: skoda ze video sem neide pridat :sunglasses: torta sa nam zavtedy skoro roztopila na stole, tak sa hadam pozviecha teraz v chladnicke :sweat_smile:
16. jún 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@ajka82 jéj krásnu tortičku urobili dievčatá :dizzy_face: moja Tamarka tiež dnes zdobila, takú mala radosť :slight_smile:
.... a ešte sa chcem opýtať čo je to za super sedačku na stoličke? :sweat_smile: :wink: kde sa dá kúpiť? díky vopred
16. jún 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana :wink: :wink: :wink: až potom som si všimlakde bývaš, lebo také dosť netypické meno by to bolo u nás :confused:
16. jún 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h prosim ta pri tej piskotovo zelatinovej torticke si to ako robila ? si najskor dala vo forme zelatinu a po stuhnuti prilozila piskoty , ci dala piskoty a vyliala zelatinu ...diiiik :slight_smile:

Alebo babenky ktore viete odpoved , mozte aj vy prezradit , suuuuurne rychlo to potrebujem vediet :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 normálne si urobím do hmoty jamôčku prstom tam dám trochu žltej farby trochu zelenej a miesim a miesim kým to nie je poriadne premiesené na krásnu zelenú :slight_smile:
toto by ti mohlo trocha pomôcť čo s čím miešať aby si nemusela kupovať všetky farby :wink: http://www.pevnost.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=9
16. jún 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 velmi pekne dakujeeeeeem :slight_smile: za radu
16. jún 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nádherná tortička, si šikulka ... tak nech sa vám darííííííí ... a tú 11-ku hoď za hlavu
16. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok