• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@zuziq já ho dělám bez té smetany
17. jún 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq ja nedávam kyslu smotanu, ale biely jogurt
17. jún 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nádherné:slight_smile:))
17. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata mam problem a potrebujem poradit, v chladnicke mam vlhko a lepkaveju mi aj postavicky a aj posledna torta bola trocha lepkava, ako to odstranit? mam chladnicku vypratat a riadne povytierat? doteraz mi to nerobila... buduci tyzden robim svadobnu a chcem sa takemu niecomu vyhnut
17. jún 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ak si dobre pamatam, kocky radili dat karton na zadnu stenu.
pridavam moju dalsiu tortu - uz som presne taku robila. je to priemer 26 a mala len 2750g, aj vy mavate take lahke torty? :slight_smile:
17. jún 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
17. jún 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Ja si myslim, ze nechala tie kolieska po vykrojeni vyschnut, aby drzali aspon trosku tvar. :wink: :slight_smile:
17. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to napadlo aj mňa, ale tie, ktoré sú na hrane torty by sa potom nedali pekne ohnúť na tortu :sweat_smile:
17. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia krásné a ty ještě pečeš, aby jsi nedodělávala dort v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcah neboj, podarí sa a fotku daj v každom prípade som zvedavá :grinning:
17. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk vaha torty, no ono zalezi aj kolko krat naplnis, cim , a aka je vysoka, nie len priemer, ja robievam zvacsa 10cm a viac vysoke torty a plnku davam na 3x
17. jún 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk ja mávam na rovnakom priemere aj kilo rozdiel podla plnky :wink:
17. jún 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk ja robim vacsinou 24cm priemer a mali od 1,8 kg- 4,2 kg
17. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja nedavam karton, ale za tortu bavlnenu utierku, ta pohlti vlhkost.....pripadne na tanieriku sodu bicarbonu davaju.
17. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ja tiez nemam extruder, bud pouzivam striekacku, alebo travicku som robila tak, ze som zafarbenu hmotu nastruhala struhadlom:slight_smile:)
17. jún 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne teple poobedie prajem :grinning: uzasne torticky ani nedycham. micky niekedy ste tu davali citronovy krem ze? :dizzy_face:
a s cim chuti najlepsie? dakujem vam.
tento tyzden som robila len 2torty a uz mi ruky pali ako by som isla nejaku urobit. :rolling_eyes:

a to stretko naucne, poucne niekde v polovici sveta - slovenska je super napad, pripajam sa. :wink:
17. jún 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Tie ohnute dorobila urcite az na koniec , lebo vsak ako si vypocitas kolko koliesok presne na tortu potrebujes, ked je kazde inej velkosti :confused: , tak potom, ked su suche nalepene dorobia sa cerstve - ohybne a tie uz nemusia mat taky idealny tvar, tak ich mozes tam dat aj hned po vykrojeni, ci ?? :wink: :slight_smile:
17. jún 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem, naozaj velmi pekne... postavicky ako som ich nechala chvilu mimo chladnicky tak oschli a su zasa krasne a urcite to s tortou podla vasich rad v chladnicke skusim :slight_smile:
17. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy, ja sa taaaaak tesim.akurat mi volala kamoska, chutnala tu svadobnu.a ze mi teda musi zavolat, lebo ta torta je uzasna.a usla sa jej z toho poschodia, kde je ten karamelovy krem bez masla, co som vymyslala:slight_smile:...normalne mi urobila peknu nedelu :slight_smile:
17. jún 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@isabella_fly rado sa stalo:slight_smile:.ja osobne s kartonom a sodou bicarbonou nemam skusenosti, to som len vycitala, ja davam bavlnenu utierku a zatial som problemy nemala
17. jún 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 je to možné, že to robila tak ako píšeš. Ale tá torta vyzerá taaaak dokonalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. jún 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka spodok malý kruh a horné poschodie urob promočnú čiapku :wink:
17. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá všetky tortičky krásne !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: utekáme na rodinné preddovolenkové stretnutie - samozrejme aj s tortou na dvoj-oslavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - torta s kúrením pre kamoša na 50-tku - robí nám servis kúrenia v dome :grinning:
17. jún 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
trošku inšpirácie na nedelu :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Ahojte moje sladke zienky :slight_smile: . Jaaj krasne ste napiekli...ja som nepiekla. Ale chystam si kvietky na drotiku na torticku k promociam, budem aj talar robit, tak som zvedava , ci sa podari.
ked zmalujem a zviazem kvietky odfotim :wink:

Inak toto teplo ma zabije :-

@dajna11 krasne inspiracie hned som si par ulozila :sunglasses: vdaka
17. jún 2012 o 14:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Ty, ked dokazes urobit take nadherne kvietky na tvoje torticky , tak taketo obycajne kruhy zvladnes lavou zadnou... :wink: :dizzy_face:
17. jún 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq ja len maliarskymi
17. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia mňaaaaam, paráda
17. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah no už sa mi velmi nechce, ale ked mne to tak straaaaaaaaaasne chyba...dufam že budem mat cas aj pri dvoch detickach sem tam nieco ukuchtit :slight_smile:
17. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok