• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
leni dakujem za IP...ja robim teraz biely korpus, coko plnka a banany a zajtra ju budem potahovat K2 + ozdoby(kvietky) som si vcera pripravila dopredu a robila som ich z WI(white icing)...vo stvrtok ju dostane svokra na narodky, dufam ze to necita :sweat_smile:
16. jún 2009 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado, lenka-ste sikulky peknucke torticky, urcite aj chutne....
lenka aj ja chcem recept... :confused: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujeeem :wink: , urcite vyskusam :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka aj ja vyskušam :dizzy_face: dakujeeeeem :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bych chtela taky recept, prosim.... :sweat_smile:
16. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, basado nadherne torticky, jedno velke WAW :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tak tortička upečená a hned idem dať foto tak kuk
17. jún 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka perfektna je ta toticka :slight_smile: hned by som si kusok dala...mnammm. :slight_smile: A tie kvietocky si ako robila?
17. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka na to mam taku specialnu vykrajovacku, rozvalkala som si WI, vykrojila a dala na obal od vajicok aby to vyschlo a urobilo si to tvar
17. jún 2009 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi co je WI?ja som zatial pracovala iba s K2.A tie vykrajovacky maju nazov patchwork cutters, alebo tak nejako?
17. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka WI je tiez hmota podobna ako K2, len nie je az taka makka, ma vanilkovu chut a dobre sa z nej robia hlavne kvietky, ozdoby, postavicky...tu je link na tu vykrajovacku http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_40_8&products_id=168
17. jún 2009 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evitka za info, uz som si to pozrela, ja si tu k2 tiez objednavma z tejto stranky a ty tu Wi tiez objednavas odtial?Citala som ze je to 7 kg balenie a citronovej chuti.
17. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka ja neobjednavam z netu, mne to az domov nosi jeden pan z Levic, ktory ma firmu co sa zaobera tymito vecami a vyjde to omnoho lacnejsie, kedze neplatim ani postovne a ani dovoz
17. jún 2009 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to je super a nema aj niekedy do presova cestu? :grinning: Ale nie zartujem.A dobre sa ti robi s WI ked potahujes tortu?Mne sa s K2 robi super, len modelovanie postaviciek je problem lebo ako si pisala ta K2 je mäkka a vsetko potom pada, naposledy som robila tak, ze ked so spravila postavicku, supla som ju do chladnicky a potom ked uz bola torta potiahnuta, podavala som ich na vrch a potom zase celu tortu do chladnicky.
17. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WI je vynikajuca na modelovanie, pekne tvrdne na vzduchu
17. jún 2009 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?no musim aj ja vyskusat, len este musim pohladat po nete mänsie balenie lebo 7 kilov mi je vela :grinning:
17. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten pan ma aj kilove balenie WI, poslala som ti IP :wink:
17. jún 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka poslane, budem cakat co mi odpise.dakujem ti moc! :slight_smile:
17. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado sa stalo :wink:
17. jún 2009 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka torticka sa ti podarila...je fakt krasna,,taka jednoducha! :wink:
17. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska dakujem :slight_smile:
17. jún 2009 o 18:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi je super, jednoducha take sa mi pačia. :slight_smile:
17. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka krasna torticka :sweat_smile: , urcite aj chutna :wink:
17. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak ja sa chystam na vikend piect moju tretiu potahovanu torticku - pre mojho maleho milacika k 1.narodeninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: UZ teraz sa tesim, dufam, ze s vydari, ptom pridam fotecku :wink:
17. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela no som zvedava, lebo aj ja budem robit na rok neterke, tak dufam ze ma inspirujes :dizzy_face:
17. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, potřebovala bych radu, ráda bych mému synovi upekla dort při příležitosti posledního dne ve školce- v září už nastupuje do školy, co myslíte, jak by měl vypadat dort?
18. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlusenka...fuuuha :fearful: , no tak to teda nemam vobec nic originalne, ale pockaj na alionusku, ta mava super napady
18. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, trošku sa ku vám vtiernem :sweat_smile: kočky, máte niektorá osvedčený (ale naozaj osvedčený) recept na nejakú plnku do torty?

korpus urobím mramorový, ale nato treba nejakú fajnú a hlavne nenáročnú a takú aby sa neroztekala. Na budúcu sobotu má muž okrúhlice a ja mám promóciu :wink: ....bola by som vám vďačná :wink:
18. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja ted delala 2x 30% smetanu, 2x ledove kastany, uvarit pres noc do lednice vychladit, pak pridat 1x ztuzovac a vyslehat a bylo to jako prava parizska, fakt luxus :wink:
18. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska si ma predbehla, ten robievam aj ja je fakt supeee :dizzy_face: er
18. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok